głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Kiedy się otworzyłam ostatni raz tak na serio przed kimś? Kilka dni temu przed przyjaciółką. Ale pomiędzy potokiem łez można było tylko usłyszeć jedno drugie tr

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Kiedy się otworzyłam ostatni raz tak na serio przed kimś? Kilka dni temu przed przyjaciółką. Ale pomiędzy potokiem łez można było tylko usłyszeć jedno drugie trz
Kiedy się otworzyłam ostatni raz... teksty

our_new_life dodano: 29 maja 2013

Kiedy się otworzyłam ostatni raz tak na serio przed kimś? Kilka dni temu, przed przyjaciółką. Ale, pomiędzy potokiem łez, można było tylko usłyszeć jedno, drugie, trzecie niewyraźne słowo. Ale, nie myśl sobie! Cały czas się uśmiechałam- tak z przyzwyczajenia, tak jak na co dzień. Wiesz o co chodzi... Jest dobrze.

To jest tak  że zadajesz sobie... teksty

our_new_life dodano: 29 maja 2013

To jest tak, że zadajesz sobie miliardy pytań. Czy on też o Tobie myśli, czy jesteś jego ostatnią myślą przed snem, czy przez cały dzień krążysz w jego głowie, czy męczy go to wszystko, czy chciałby inaczej, czy brakuje mu Ciebie, Twojej bliskości, rąk, spojrzenia i szczerych słów miłości... Zadajesz sobie miliardy pytań, ale nic się nie zmienia. One pozostają bez odpowiedzi.

zimno w serce teksty

our_new_life dodano: 29 maja 2013

zimno w serce

i przeklinasz w myślach jego imię. teksty

our_new_life dodano: 28 maja 2013

i przeklinasz w myślach jego imię.

chuj wie z kim pisane mi się... teksty

our_new_life dodano: 28 maja 2013

chuj wie z kim pisane mi się zestarzeć.

Dlaczego od zawsze nie przejmowałam... teksty

our_new_life dodano: 28 maja 2013

Dlaczego od zawsze nie przejmowałam się nikim i robiłam to czego tylko i wyłącznie ja chciałam? Deptałam uczucia, osobowości, przyjaźnie, miłości. Schematyczna ja, która szuka wszędzie, ale nie tam gdzie powinna. A potem płacze głupia, że znowu coś schrzaniła.

Ta sama  ale nie taka sama. teksty

our_new_life dodano: 28 maja 2013

Ta sama, ale nie taka sama.

Czekanie to najbardziej żałosne... teksty

our_new_life dodano: 28 maja 2013

Czekanie to najbardziej żałosne uczucie na świecie.

Prawda jest taka  że niektóre... teksty

our_new_life dodano: 28 maja 2013

Prawda jest taka, że niektóre wspomnienia, a właściwie ich większa część zawsze zostanie w naszej pamięci, czy tego chcemy czy też nie. Pamiętamy szczególnie te przykre sytuacje, które zmusiły nas do wybrania jakiejś następnej życiowej drogi, zakończenia pewnych rozdziałów, pójścia naprzód wbrew wszystkim przeciwnościom losu. Często nie zdajemy sobie sprawy, że nawet to co było złe w przeszłości w pewnym stopniu pomogło nam dotrzeć do mniejsca w którym teraz się znajdujemy. Pamiętam wielu ludzi, którzy kiedyś mieli na mnie taki, czy inny wpływ. Ci, którzy mnie zranili, kiedyś byli dla mnie całym światem, dziś już nie mają dla mnie takiego znaczenia. zastąpili ich inni, którzy są dla mnie ważniejsi niż ktokolwiek inny.
Autor cytatu: niekoffana

MÓJ: Pamiętam też  że zawsze... teksty

our_new_life dodano: 27 maja 2013

MÓJ: Pamiętam też, że zawsze dążyłem do perfekcji wiedząc, że nie istnieje. Teraz zerkając w Jej oczy wiem, że się myliłem.

już wiem  dlaczego ostatnio tak... teksty

our_new_life dodano: 20 maja 2013

już wiem, dlaczego ostatnio tak często myślałam o naszych początkach- ludzie wspominają o początkach znajomości, miłości tylko wtedy, gdy coś się kończy...

Jak mówię  to mnie nie słuchasz.... teksty

our_new_life dodano: 20 maja 2013

Jak mówię, to mnie nie słuchasz. Jak milczę, to się domagasz wyjaśnień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV