głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Masz już jakiś plan? – Przedawkować podciąć sobie żyły a potem się powiesić. – Wszystko na raz? – Żeby przypadkiem nie zostało to zinterpretowane jako wołanie

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Masz już jakiś plan? – Przedawkować podciąć sobie żyły a potem się powiesić. – Wszystko na raz? – Żeby przypadkiem nie zostało to zinterpretowane jako wołanie o p
  Masz już jakiś plan? –... teksty

our_new_life dodano: 18 luty 2015

,,Masz już jakiś plan? – Przedawkować, podciąć sobie żyły, a potem się powiesić. – Wszystko na raz? – Żeby przypadkiem nie zostało to zinterpretowane jako wołanie o pomoc."

zanim powiesz kocham pomyśl czy... teksty

our_new_life dodano: 18 luty 2015

zanim powiesz kocham pomyśl czy potrafisz.

przeraża mnie to  że w życiu... teksty

our_new_life dodano: 17 luty 2015

przeraża mnie to, że w życiu będę musiała przeżyć kilka końców, które całkiem mnie rozpierdolą

Udajesz  że jesteś taka silna  a... teksty

our_new_life dodano: 17 luty 2015

Udajesz, że jesteś taka silna, a tak naprawdę nie umiesz sobie z niczym poradzić i wszystko doprowadza cię do płaczu. Oszukujesz samą siebie.

Teraz wiem  co znaczy słyszeć krzyk... teksty

our_new_life dodano: 17 luty 2015

Teraz wiem, co znaczy słyszeć krzyk własnego serca, które właśnie ktoś rozdziera. Wiem jak to jest słyszeć swój wewnętrzny krzyk, niepozwalający się opanować. Wiem jak to jest czuć niepohamowane łzy spływające na policzkach i niemoc. Wiem jak to jest czuć tak wielką niemoc, że nic nie jest w stanie jej przełamać. I wiem jak to jest walić pięścią w ścianę, zostawiając na niej krwawe ślady, jakby właśnie to miało zmniejszyć ból panujący w duszy i z każdym kolejnym uderzeniem przekonywać się, że ten ból wewnątrz ciągle rośnie. I wiem jak to jest tracić wszelką nadzieję na choćby mały promień światła w życiu i choćby najmniejszy kawałek dobra, które można chwycić za rękę. I wiem jak to jest tracić samą siebie pośród jednej wielkiej krzywdy. Wiem, jak to jest. Wiem, bo właśnie straciłam Ciebie.

gdy nie możesz o kimś zapomnieć... teksty

our_new_life dodano: 17 luty 2015

gdy nie możesz o kimś zapomnieć, dostrzegasz go wszędzie wokół

Bez kochania nie byłoby po co żyć.... teksty

our_new_life dodano: 17 luty 2015

Bez kochania nie byłoby po co żyć. Samo spanie, jedzenie po co? Robić, po co? Komu by się chciało wtedy robić? Czytałam kiedyś taką książkę, że ktoś przy kochaniu na kobiecie umarł. Serce mu nie wytrzymało. Uwierzyłbyś, serce. Wszystko w sercu się zbiera. Za dużo się nazbiera i nie wytrzymuje

Otwórz się  wpuść do swojego... teksty

our_new_life dodano: 17 luty 2015

Otwórz się, wpuść do swojego serca kogoś, kto rozumie Ciebie, Twoje poczucie humoru, Twoją muzykę, Twoje marzenia. Nie umawiaj się z kimś, kto zamyka Ci oczy na cud, jakim są Twoi przyjaciele, Twoja rodzina i Ty sam. Znajdź kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, śmiejesz i bujasz w obłokach przez całą drogę do domu.

Samotność nie jest naturalnym... teksty

our_new_life dodano: 17 luty 2015

Samotność nie jest naturalnym stanem; wszystko wokół występuje w parach – poduszki w sypialni, palniki w kuchence, a nawet baterie w latarce. Samemu może i dobrze się mieszka, ale zasypia fatalnie.

Życie czasami zmusza nas  abyśmy... teksty

our_new_life dodano: 12 października 2014

Życie czasami zmusza nas, abyśmy postawili kropkę, tam gdzie powinien być przecinek. Do widzenia Moblo!

''W związku ważna jest pewność w... teksty

our_new_life dodano: 10 października 2014

''W związku ważna jest pewność w miłości. Że kiedy budzisz się rano czujesz przy sobie inne serce, które mówi ci dzień dobry. I w nocy przytulasz poduszkę z myślą o tym, że to człowiek, który będzie z tobą przez wszystkie twoje sny. I to piękne jest jak nie kończą się tematy do rozmów i nawet kiedy macie sobie tyle do powiedzenia milczycie, bo nic więcej nie potrzeba. I te pocałunki, które za każdym razem smakują inaczej, jakby każdy był tym pierwszym. I piękne jest to, że wreszcie czuję się po raz pierwszy w swoim życiu, że spotkało się osobę, na którą czekało się od urodzenia. ''

jeśli ją kochasz  powinieneś... teksty

our_new_life dodano: 10 października 2014

jeśli ją kochasz, powinieneś widzieć w niej piękno i mówić jej to. mówić jej, co czujesz. traktować ją dobrze, z szacunkiem. ona za wszystko się odwdzięczy. uważać, by jej nie zranić. uśmiechać się do niej, jak do żadnej innej. mocno trzymać ją za rękę. przytulać czule, delikatnie, a zarazem zdecydowanie. patrzeć jej w oczy. rozumieć ją. nie krzyczeć, bo i ona zacznie. a nienawidzi tego, to boli. żartować, jak dzieci. uciekać od świata i zatrzymywać z nią czas. pomagać jej, nie komentować. ona ma uczucia, jest krucha w środku i każde złe słowo ją niszczy i niszczy jej miłość do Ciebie. i choć ona Cię kocha, próbuje być wyrozumiała, próbuje mimo wszystko być przy Tobie, to przez te wszystkie złe słowa i momenty, ona się oddala. kruszy się.. przestaje chcieć Cię kochać. jednak wciąż jest, bo myśli, że się zmienisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV