głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life noszę w sobie rany których z zewnątrz nie widać ale one tam są i nigdy się nie zabliźnią ... Czasami w życiu dokonujesz wyborów i ja dokonałam chociaż nie chcę

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
noszę w sobie rany których z zewnątrz nie widać ale one tam są i nigdy się nie zabliźnią
noszę w sobie rany  których z... teksty

our_new_life dodano: 26 lipca 2015

noszę w sobie rany, których z zewnątrz nie widać, ale one tam są i nigdy się nie zabliźnią

  ...  Czasami w życiu dokonujesz... teksty

our_new_life dodano: 28 kwietnia 2015

"(...) Czasami w życiu dokonujesz wyborów i ja dokonałam, chociaż nie chcę się zastanawiać, czy ten jest właściwy. – Przecież to jest twoje życie – zmarszczył brwi, wpatrując się ostro w jej profil. Oparła ręce na zgiętych kolanach. – To trochę tak, jakbyś nakręcił pozytywkę, Bradin. Nie możesz jej zatrzymać, bo zgrzytnie i wyda nieprzyjemny dźwięk. Moje życie to jeden długi nieprzyjemny dźwięk. Lecz inni mówią, że to, co teraz mam, zagra płynnie do końca. Więc chyba muszę doczekać do melodii."

myślmy pozytywnie i trochę... teksty

our_new_life dodano: 25 kwietnia 2015

myślmy pozytywnie i trochę tandetnie i niczym bajkopisarze - to lepsze niż zatapianie smutków w alkoholu i snucie smutnych scenariuszy. Cieszę się, że mimo swoich poprzednich doświadczeń - ufasz, że ten świat jest dobry i ciepły i że ma dla Ciebie coś jeszcze do zaoferowania.

17 teksty

our_new_life dodano: 25 kwietnia 2015

17

Będą inni. Inne usta  inne dłonie... teksty

our_new_life dodano: 25 kwietnia 2015

Będą inni. Inne usta, inne dłonie, inne uczucia. Zakochamy się na nowo, wejdziemy w nowe, szczęśliwe związki. Będziemy śmiać się do łez, będziemy zatapiać w innych ramionach z poczuciem spełnienia. Zmienimy nasze plany i przestaniemy siebie w nich uwzględniać. Pójdziemy nieznanym drogami. Zaczniemy żyć dla innych. Zobaczysz, będziemy mieli nowe, świetne życia, ale nigdy nie zapomnimy siebie. Gdzieś tam w głębi serca zawsze będziemy do siebie tęsknić i myśleć jakby to było gdybyśmy wtedy nie spierdolili. / esperer

Powinieneś kurwa klęczeć przed... teksty

our_new_life dodano: 25 kwietnia 2015

Powinieneś kurwa klęczeć przed nią jak ostatni żebrak. Obsypać ją wszystkim co najlepsze i gdyby chciała to zapierdalać po tą gwiazdkę z nieba, zabrać ją na wycieczkę do Eldorado i zrobić wszystko żeby czuła się jak księżniczka. Powinieneś płakać za każdym razem kiedy ona jest nieszczęśliwa, wyć powinieneś. Masz być dla niej ideałem, rozumiesz? Masz być tym jebanym księciem na białym koniu, bo choć byłeś skurwysynem to ona nadal patrzy na Ciebie z tą miłością w oczach i nadal w Ciebie wierzy, nawet jeśli wszyscy zwątpili. Nosi tyle ran przez Twoją osobę, a nadal ma wyciągnięte ręce, gdybyś potrzebował pomocy, zawsze jest dla Ciebie i nigdy się nie odwróciła, nawet kiedy policzkami płynęły potoki łez, bo znowu odpierdalałeś. Ta dziewczyna jest Twoim cudem i choć tak kurewsko ją zniszczyłeś, to nikt nie kocha Cię tak perfekcyjnie jak ona. Doceń to. To jest Twoja szansa żeby wszystko naprawić./esperer

Bo jeżeli nie wierzą w Ciebie... teksty

our_new_life dodano: 25 kwietnia 2015

Bo jeżeli nie wierzą w Ciebie rodzice, nie akceptują Cię, nie kochają, nie troszczą się o Ciebie - to Ty nawet nie masz odwagi prosić kogoś innego, aby dał Ci te emocje. Po prostu nie wierzysz już w siebie i stajesz się cieniem swoim marzeń.

 Nie rozmawiajcie o Weronice bo mnie... teksty

our_new_life dodano: 25 kwietnia 2015

"Nie rozmawiajcie o Weronice bo mnie to wkurwia"

 Kochający i opiekuńczy mężczyzna... teksty

our_new_life dodano: 25 kwietnia 2015

"Kochający i opiekuńczy mężczyzna we śnie przypomina kobiecie o jej wartości i o tym, ze zasługuje na miłość, szacunek i uznanie."

im większe w człowieku wewnętrzne... teksty

our_new_life dodano: 19 kwietnia 2015

im większe w człowieku wewnętrzne rozbicie, poczucie własnej słabości, niepewności i lęk, tym większa tęsknota za czymś, co go z powrotem scali, da pewność i wiarę w siebie.

 znam kobiety tak pragnące miłości... teksty

our_new_life dodano: 19 kwietnia 2015

"znam kobiety tak pragnące miłości, że pozwalają swymi świeżo umytymi włosami wymiatać z kątów kurz. znam kobiety tak łaknące czułości, że pozwalają napełniać się nasieniem byle komu, byle gdzie. znam ich córki, które dla ciepłego słowa, pozwalają rozpruwać swą niewinność na parapetach nocnych klubów."

tylko pojedynczo można spacerować... teksty

our_new_life dodano: 19 kwietnia 2015

tylko pojedynczo można spacerować bez celu. we dwójkę zawsze się dokądś zmierza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV