głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Wciąż brakuje mi odwagi by spytać kim dla Ciebie jestem. Ciężko sobie wytłumaczyć kolejny raz z rzędu że nie jest się dla kogoś tak ważnym jak on dla Ciebie. Al

onna

onna.moblo.pl
Wciąż brakuje mi odwagi by spytać kim dla Ciebie jestem.
Wciąż brakuje mi odwagi  by spytać... teksty

onna dodano: 20 grudnia 2014

Wciąż brakuje mi odwagi, by spytać kim dla Ciebie jestem.

Ciężko sobie wytłumaczyć  kolejny... teksty

onna dodano: 20 grudnia 2014

Ciężko sobie wytłumaczyć, kolejny raz z rzędu, że nie jest się dla kogoś tak ważnym jak on dla Ciebie. Ale tym razem będzie inaczej. Tym razem dotrzymam obietnicy danej samej sobie: nie pozwolę już więcej nikomu się zbliżyć na tyle by mógł mnie skrzywdzić. Będę dla siebie dobra. To koniec.

Na jego miejscu nigdy nie... teksty

onna dodano: 20 grudnia 2014

Na jego miejscu nigdy nie wypuściłbym z rąk kobiety, która patrzy na mnie z taka pasją. Gdyby któraś tak na mnie spojrzała, odciąłbym jej nogi, by nie mogła już ode mnie uciec i kazałbym jej przysiąc, że wyrwie mi serce, jeśli kiedykolwiek zapałam uczuciem do innej.

Nie założę Ci nigdy w życiu... teksty

onna dodano: 3 grudnia 2014

Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym, żebyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym kotem, ale budź się rano obok mnie.

Co jest najważniejsze w związku?... teksty

onna dodano: 3 grudnia 2014

Co jest najważniejsze w związku? Uważasz, że tylko miłość czasem nie wystarczy? uważam, że miłość to czasami o wiele za mało. jest podstawą, fundamentem i tylko i wyłącznie w oparciu o nią można stworzyć zdrowy związek. ale relacje z kimś, to jest nieustanna praca. trzeba ze sobą rozmawiać, trzeba się na siebie otwierać, umieć pójść na kompromis, mieć dla siebie czas, respektować swoje granice, troszczyć się o siebie, zapewniać sobie poczucie bezpieczeństwa, umieć się czasami poświęcić, zrezygnować z czegoś, doceniać drugą osobę, nieustannie być dla siebie wsparciem, wyciągać wnioski z kłótni, dziękować za dobre momenty. to wszystko brzmi tak, jakby było najprostsze na świecie, ale czasami okazuje się, że w momentach zwątpienia (a te niestety zdarzają się chyba wszystkim) zaczyna brakować chęci, zapomina się o tym. związki nie są wcale łatwe, no chyba, że te w gimnazjum. ale kiedy znajdzie się właściwego człowieka, to jego uśmiech i wspólne szczęście tylko utwierdzają w tym, że jest warto.

kryzys tożsamości najlepiej smakuje... teksty

onna dodano: 24 listopada 2014

kryzys tożsamości najlepiej smakuje w listopadzie.

Boję się  że któregoś dnia... teksty

onna dodano: 24 listopada 2014

Boję się, że któregoś dnia zadzowni do mnie i powie, że mnie potrzebuje. Najgorsze w tym wszystkim będzie to, że nie będę umiała mu odmówić, rozumiesz? Czasem nawet nie mogę zaufać sobie, jeśli chodzi o Ciebie.

nigdy nie zostawiaj mnie z... teksty

onna dodano: 24 listopada 2014

nigdy nie zostawiaj mnie z niedopowiedzeniami.

Zaraz go zajebię. Tylko wypiję kawę. teksty

onna dodano: 29 października 2014

Zaraz go zajebię. Tylko wypiję kawę.

Chciałbym już móc z Tobą dzielić... teksty

onna dodano: 29 października 2014

Chciałbym już móc z Tobą dzielić łóżko, poduszkę, sen i życie. Wiesz?

Chcę Cię. Z każdą wadą. Z... teksty

onna dodano: 26 października 2014

Chcę Cię. Z każdą wadą. Z każdą zaletą. Z każdym żartem. Z głupimi pytaniami. Z wszystkimi przyzwyczajeniami. Z każdym nawykiem. Z wszystkimi grymasami na twarzy. Z marudzeniem. I wszystkimi złośliwościami. Chcę Cię. Nawet, gdy ciężko ze sobą wytrzymać. Gdy obrażamy się na siebie na 5 min. Chcę Cię. Z wstawaniem w południe. Z każdym przytuleniem, nawet gdy mówię, że nie chcę. Z każdą niespodzianką. Z cierpliwością. I kiedy jej już brakuje. Chcę Cię. Gdy się budzę. I gdy zasypiam. Gdy razem gotujemy. Gdy dzwonisz z pytaniem na co mam ochotę, bo właśnie jesteś w sklepie. Gdy męczysz mnie swoimi ulubionymi piosenkami. Gdy każesz mi oglądać kolejny horror albo jakiś film piąty raz. Chcę cię. Z kwiatkami zrywanymi po północy. Z wspólnym patrzeniem w gwiazdy. Z wycieczkami. Z piknikami. Z pomysłami. Z najmniejszymi gestami. Chcę cię z wszystkim, bo bez tego wszystkiego nie byłbyś już taki mój!

Powiedziałam  że może odejść.... teksty

onna dodano: 25 października 2014

Powiedziałam, że może odejść. Nigdy nie obiecywałam, że będę czekać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV