głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Jest mi źle. Naprawdę bardzo źle. I chciałabym z kimś o tym porozmawiać podobno to pomaga. Tylko co ja właściwie miałabym powiedzieć? Że boli mnie serce i nie c

onna

onna.moblo.pl
Jest mi źle. Naprawdę bardzo źle. I chciałabym z kimś o tym porozmawiać podobno to pomaga. Tylko co ja właściwie miałabym powiedzieć? Że boli mnie serce i nie chcę żyć?
Jest mi źle. Naprawdę bardzo źle.... teksty

onna dodano: 24 marca 2015

Jest mi źle. Naprawdę bardzo źle. I chciałabym z kimś o tym porozmawiać, podobno to pomaga. Tylko co ja właściwie miałabym powiedzieć? Że boli mnie serce i nie chcę żyć? Że zmarnowałam sobie to życie na własne życzenie? Że chociaż to jego wina, to mogłam nie być tak bardzo naiwna? Słyszałam, że dobry ze mnie psycholog, że słucham i doradzam, że dzięki temu co mówię jest lepiej. Szkoda, że nie potrafię być takim psychologiem dla siebie, że nie potrafię pomóc samej sobie.

W życiu spotykasz tylko jedną... teksty

onna dodano: 24 marca 2015

W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie prawie pustej zapalniczki.

Ale kochanie  nie ma tak... teksty

onna dodano: 12 marca 2015

Ale kochanie, nie ma tak nieśmiałego mężczyzny, żeby nie był w stanie wystartować wtedy kiedy mu naprawdę zależy. Nie goń, nie ścigaj, nie napieraj. To Ci się zwyczajnie nie opłaci.

“   Znalazłem tę miłość  za... teksty

onna dodano: 12 marca 2015

“ Znalazłem tę miłość, za którą wiedziałem że będę tęsknił.

“ Może za często do niej... teksty

onna dodano: 12 marca 2015

“ Może za często do niej dzwoniłem. Może powiedziałem jej za wiele o sobie. Może popełniłem ten błąd, koszmarny błąd, przytulania się do niej w środku nocy i słuchania, jak oddycha. Może pozwoliłem sobie za bardzo przy niej odpoczywać. Może po raz pierwszy w życiu od czegokolwiek się uzależniłem. ” — Jakub Żulczyk-mój bog.❤

“  ...  wiem  że tak zwany dobry... teksty

onna dodano: 12 marca 2015

“ [...] wiem, że tak zwany dobry adres to człowiek, nie ulica. ”

Zapomniałeś. teksty

onna dodano: 12 marca 2015

Zapomniałeś.

Jeśli facetowi zależy to nie... teksty

onna dodano: 1 marca 2015

Jeśli facetowi zależy to nie będziesz potrzebowała czytania między wierszami, bo okaże Ci to. A jeśli mu nie zależy, to choćbyś podała samą siebie na złotej tacy i tak pozostaniesz TYLKO koleżanką do łóżka.

Myślę sobie  że ta zima kiedyś... teksty

onna dodano: 1 marca 2015

Myślę sobie, że ta zima kiedyś musi minąć.Ta na zewnątrz jak i ta w sercu.

Boisz się pożegnań?Najwyraźniej... teksty

onna dodano: 1 marca 2015

Boisz się pożegnań?Najwyraźniej, bo nie zliczę, ile razy odchodziłeś bez słowa i po pewnym czasie wracałeś.Tak cholernie niespodziewanie.Dziwne, prawda?Jak mogłam się nie spodziewać odejścia osoby, którą kochałam. Ale co lepsze osoby, która tak cholernie kochała mnie - podobno. Co, jeśli dzisiejszej nocy planujesz powrót, a rankiem ja obudzę się w ramionach mężczyzny, który potrafi przy mnie być? Co, jeśli zechcesz wrócić, a ja powiem Ci, że nie masz już do czego wracać? Zaboli? Niemniej, niż ta głucha cisza, gdy nigdy nie odebrałeś telefonu. Niż moje łzy, z niewiedzy gdzie jesteś. Nic nie zaboli Cię bardziej niż świadomość, że mnie już nie ma. Nie dla Ciebie. Bo jest inny ktoś, kto jest blisko. Blisko mnie. Twojego skarbu, który tyle razy pogrzebałeś. Wracaj, póki jeszcze masz do czego. Póki we mnie są cząstki, które sprawią, że jeszcze mnie rozpoznasz. Zadzwoń, póki nie usłyszysz zdania, które ja słyszałam za każdym razem - "Wyzywany abonent jest w tym momencie nieosiągalny./dzekson

a miałam dziś nie palić i nie... teksty

onna dodano: 11 luty 2015

a miałam dziś nie palić i nie płakać.

kiedyś nie byłam taka nerwowa  jak... teksty

onna dodano: 11 luty 2015

kiedyś nie byłam taka nerwowa, jak teraz. Mam to w środku. Coś się we mnie bez przerwy trzęsie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV