głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna kiedyś nie byłam taka nerwowa jak teraz. Mam to w środku. Coś się we mnie bez przerwy trzęsie. z reguły nudzę się ludziom. Nie oczekuję że 2015 będzie najszczęś

onna

onna.moblo.pl
kiedyś nie byłam taka nerwowa jak teraz. Mam to w środku. Coś się we mnie bez przerwy trzęsie.
kiedyś nie byłam taka nerwowa  jak... teksty

onna dodano: 11 luty 2015

kiedyś nie byłam taka nerwowa, jak teraz. Mam to w środku. Coś się we mnie bez przerwy trzęsie.

z reguły nudzę się ludziom. teksty

onna dodano: 11 luty 2015

z reguły nudzę się ludziom.

Nie oczekuję  że 2015 będzie... teksty

onna dodano: 6 luty 2015

Nie oczekuję, że 2015 będzie najszczęśliwszym rokiem mojego życia. Chciałabym jedynie po upływie tych 365 dni mieć więcej wspomnień wywołujących uśmiech na twarzy niż powodujących łzy.

 Zatem też nie jesteś szczęśliwa... teksty

onna dodano: 25 stycznia 2015

-Zatem też nie jesteś szczęśliwa, po co mamy jeszcze próbować? -Bo cię kocham, a to że chwilowo jest źle nie oznacza, że trzeba się poddać.

W Boże Narodzenie braki we własnym... teksty

onna dodano: 5 stycznia 2015

W Boże Narodzenie braki we własnym życiu bolą najbardziej.

Boli tylko wtedy  gdy pozwolisz... teksty

onna dodano: 5 stycznia 2015

Boli tylko wtedy, gdy pozwolisz, żeby bolało.

za wcześnie. dziewietnascie lat to... teksty

onna dodano: 4 stycznia 2015

za wcześnie. dziewietnascie lat to czas na motylki w brzuchu, na fruwanie trzy metry nad ziemią, na długie pocałunki i krótkie nieobecności. na dotyk rzęs na policzku i dłoń w dłoni. na niekoniecznie przemyślane decyzje, ale za to na szczęście w atomach powietrza. na radość ze spotkania i smutek przy chwilowym rozstaniu. na tęsknotę. na usta przy ustach. na szaleństwo, na urok zakochania, czasem dziecinnego, ale w tym wszystkim pięknego. najpiękniejszego.

Wciąż brakuje mi odwagi  by spytać... teksty

onna dodano: 20 grudnia 2014

Wciąż brakuje mi odwagi, by spytać kim dla Ciebie jestem.

Ciężko sobie wytłumaczyć  kolejny... teksty

onna dodano: 20 grudnia 2014

Ciężko sobie wytłumaczyć, kolejny raz z rzędu, że nie jest się dla kogoś tak ważnym jak on dla Ciebie. Ale tym razem będzie inaczej. Tym razem dotrzymam obietnicy danej samej sobie: nie pozwolę już więcej nikomu się zbliżyć na tyle by mógł mnie skrzywdzić. Będę dla siebie dobra. To koniec.

Na jego miejscu nigdy nie... teksty

onna dodano: 20 grudnia 2014

Na jego miejscu nigdy nie wypuściłbym z rąk kobiety, która patrzy na mnie z taka pasją. Gdyby któraś tak na mnie spojrzała, odciąłbym jej nogi, by nie mogła już ode mnie uciec i kazałbym jej przysiąc, że wyrwie mi serce, jeśli kiedykolwiek zapałam uczuciem do innej.

Nie założę Ci nigdy w życiu... teksty

onna dodano: 3 grudnia 2014

Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym, żebyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym kotem, ale budź się rano obok mnie.

Co jest najważniejsze w związku?... teksty

onna dodano: 3 grudnia 2014

Co jest najważniejsze w związku? Uważasz, że tylko miłość czasem nie wystarczy? uważam, że miłość to czasami o wiele za mało. jest podstawą, fundamentem i tylko i wyłącznie w oparciu o nią można stworzyć zdrowy związek. ale relacje z kimś, to jest nieustanna praca. trzeba ze sobą rozmawiać, trzeba się na siebie otwierać, umieć pójść na kompromis, mieć dla siebie czas, respektować swoje granice, troszczyć się o siebie, zapewniać sobie poczucie bezpieczeństwa, umieć się czasami poświęcić, zrezygnować z czegoś, doceniać drugą osobę, nieustannie być dla siebie wsparciem, wyciągać wnioski z kłótni, dziękować za dobre momenty. to wszystko brzmi tak, jakby było najprostsze na świecie, ale czasami okazuje się, że w momentach zwątpienia (a te niestety zdarzają się chyba wszystkim) zaczyna brakować chęci, zapomina się o tym. związki nie są wcale łatwe, no chyba, że te w gimnazjum. ale kiedy znajdzie się właściwego człowieka, to jego uśmiech i wspólne szczęście tylko utwierdzają w tym, że jest warto.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV