głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna no : . xd świetne masz teksty : .! nie zastanawiałaś się nad napisaniem czegoś dłuższego. uczucie którego doświadczyłam przez ostatni tydzień było czymś innym.

onna

onna.moblo.pl
no : . xd świetne masz teksty : .! nie zastanawiałaś się nad napisaniem czegoś dłuższego.
no : . xd świetne masz teksty : .! nie zastanawiałaś się nad napisaniem czegoś dłuższego.  teksty onna dodał komentarz: no :)). xd świetne masz teksty :)).! nie zastanawiałaś się nad napisaniem czegoś dłuższego. ;> do wpisu 14 sierpnia 2010
uczucie którego doświadczyłam... teksty

onna dodano: 12 sierpnia 2010

uczucie którego doświadczyłam przez ostatni tydzień było czymś innym. poznałam wspaniałych ludzi którzy nauczyli mnie w inny sposób patrzeć na świat. patrzeć na niego przez różowe okluary ;). ból stóp który ogarniał mnie po przejściu ok. 250 km był straszny. ale gdy dochodzi się do upragnionego celu to cierpienie nie jest ważne. łzy które lały się ciurkiem z mej twarzy nie były oznaką smutku czy cierpienia. cieszyłam się że mogłam was poznac. dziękuje.

hej  . sory że dopiero teraz odpisuje na twojego komentarza ale byłam na pielgrzymce i nie miałam dostępu do internetu.   15 lat mam :D a Ty talenciaro    teksty onna dodał komentarz: hej ;*. sory że dopiero teraz odpisuje na twojego komentarza ale byłam na pielgrzymce i nie miałam dostępu do internetu. ;)) 15 lat mam :D a Ty talenciaro ;> ;** do wpisu 12 sierpnia 2010
ej kobieto ja Cie poprostu wielbie.! przeczytałam wszystko   :  teksty onna dodał komentarz: ej kobieto ja Cie poprostu wielbie.! przeczytałam wszystko ;)) :*** do wpisu 3 sierpnia 2010
gdybyś był ... a nie bywał. teksty

onna dodano: 3 sierpnia 2010

gdybyś był ... a nie bywał.

nikogo nigdy bardziej. teksty

onna dodano: 3 sierpnia 2010

nikogo nigdy bardziej.

sentymentalne sranie w banie.  teksty

onna dodano: 3 sierpnia 2010

sentymentalne sranie w banie. ;)

niebo koloru malin :  teksty

onna dodano: 2 sierpnia 2010

niebo koloru malin :))

wiesz kiedy jest mowa o prawdziwej... teksty

onna dodano: 2 sierpnia 2010

wiesz kiedy jest mowa o prawdziwej przyjaźni ? gdy dzień wcześniej pokłóciliście się , a na drugi dzień gdy z Tobą coś nie tak - On przybiega i mówi , że zawsze przy Tobie będzie. gdy dzwonisz w środku nocy, a On odbiera i wysłuchuje nawet kilkugodzinnego bełkotu po pijanemu , jak to jest Ci źle. gdy dzwonisz i mówisz , że masz kłopoty, ale jesteś spory kawałek od miasta, On nie pyta gdzie i nie wykręca się , że za daleko - tylko pyta jak tam dojechać. gdy płaczesz, a Jemu z żalu też leca łzy po policzku.

: ja też. teksty onna dodał komentarz: :| ja też. do wpisu 1 sierpnia 2010
zawsze całe życie szłam na... teksty

onna dodano: 31 lipca 2010

zawsze, całe życie szłam na żywioł, ale co ja, strażak jestem? nie? koniec z tym. teraz chłód, klasa i żelazne zasady. ja wybieram, ja decyduję, ja strzelam.

Miliony razy przechodziła tą drogą... teksty

onna dodano: 30 lipca 2010

Miliony razy przechodziła tą drogą, lecz właśnie dziś, zatrzymała się w połowie, wyjęła słuchawki z uszu, mimo tego, że leciał jej ulubiony kawałek, uniosła głowę do góry i spojrzała na słońce. Stała tak i patrzyła na nie przez dłuższą chwilę. Poczuła ciepło jego promieni i właśnie tego dnia zrozumiała, że potrzebna jej Twoja, tak samo ciepła miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV