głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna To wszystko jest dziś takie inne. Dlaczego? Bo przyjaciółka opuściła bo najlepszy przyjaciel zawiódł bo czas za szybko płynie bo oranżada nie smakuje już jak da

onna

onna.moblo.pl
To wszystko jest dziś takie inne. Dlaczego? Bo przyjaciółka opuściła bo najlepszy przyjaciel zawiódł bo czas za szybko płynie bo oranżada nie smakuje już jak dawniej
To wszystko jest dziś takie inne.... teksty

onna dodano: 25 sierpnia 2010

To wszystko jest dziś takie inne. Dlaczego? Bo przyjaciółka opuściła, bo najlepszy przyjaciel zawiódł, bo czas za szybko płynie, bo oranżada nie smakuje już jak dawniej, bo za dużo przeżyć, bo kawa jest bardziej gorzka, bo nie wychodzi słońce, bo cały czas ma takie piękne i wesołe oczy, bo uśmiecha się mimo wszystko, bo Go kocham. Jego kocham. Chłopaka, który jeszcze wczoraj mówił, że nic z tego nie będzie. Nie będzie, bo ma inną. Moja przyjaciółka znalazła chłopaka. Mam nadzieję, że dobrze Im się układa, a przyjaciel? O wszystkim wiedział. Nic nie powiedział, nie chciał mnie martwić podobno, ale kur#%, ja teraz cierpię! Szkoda, że Oni nie widzą jak bardzo, jak mi często spływa łza, jak często leżę w łóżku bezruchu, jak, coraz częściej, mam myśli samobójcze.

Nawet w tych przyjaźniach  które... teksty

onna dodano: 25 sierpnia 2010

Nawet w tych przyjaźniach, które uważałem za najbliższe, o pewnych rzeczach się nie mówiło. Choćby nie wiem jak płynnie człowiek władał językiem, zdarzają się sytuacje, w których nijak nie może wyrazić tego, co chce powiedzieć.

Nie mamo. To nie jest coś o czym... teksty

onna dodano: 25 sierpnia 2010

Nie mamo. To nie jest coś o czym mogę tak po prostu zapomnieć, wymazać z pamięci i pójść naprzód. Tak, wiem, że mam pietnaście lat. Ale zrozum, nie jestem już tym dzieckiem, które biega ze swoim różowym misiem... Nie zaraz, ja nigdy nie miałam różowych misiów... Mamo, spróbuj sobie to wyobrazić. Kiedy go nie widzę, czuję jak wszystko we mnie szaleje. Jakby miliard motyli przeleciało przez całe moje ciało. Uwielbiałam z nim rozmawiać. O wszystkim, nawet o tym, jakiego batona ostatnio zjedliśmy. Przy nim czułam się bezpieczna, wystarczyła tylko jego obecność. Przy nim byłam szczęśliwa. Wiesz mamo, gdy przy jakiejś osobie jest się tak bardzo szczęśliwym, a potem się to straci, to nie da się o tym tak po prostu zapomnieć. Kocham go, mamo. Kocham go tak cholernie mocno, że oddałabym za niego wszystko, mimo tego, że mam przecież tylko pietnaście lat.

 Kangurzyco! to nieslychane! czy czy... teksty

onna dodano: 25 sierpnia 2010

-Kangurzyco! to nieslychane! czy-czy zauwazylas... ze-ze na tym drzewie siedzi ryba!? -to nie ryba Kubusiu tylko ptak; ) -no tak.... moze to szpak... albo Makrela

  Puchatku przyrzeknij mi  że nigdy... teksty

onna dodano: 25 sierpnia 2010

"-Puchatku,przyrzeknij mi, że nigdy o mnie nie zapomnisz. -Przyrzekam."

XXl w   w wieku 14 lat zostajesz... teksty

onna dodano: 23 sierpnia 2010

XXl w - w wieku 14 lat zostajesz nałogową palaczką , zbyt częste melanże i odloty psują ci psychikę , na imprezach kiedy przez twoją krew przepływają promile zdradzasz swojego chłopaka na prawo i lewo , po czym jedynym twoim wytłumaczeniem jest 'kochanie ale byłam pijana' . Kiedy po kilku takich razach chłopak już Ci nie wybacza , jesteś tak wkurzona , iż robisz wszystko by zniszczyć mu życie . Temat miłości zakończyliśmy, albowiem są też uczciwe przypadki związków . Przyjaźń - XXl wiem i to słowo traci na swojej wartości . Dziś , w przyjaźni chodzi jedynie o to by mieć z kim obgadać ludzi , kogo opalić i może kiedy już chłopak nas zostawi -wypłakać się . Nie ma zaufania i szczerości . Rodzina - większość nastolatków widuje ją rano kiedy wstaje i późnym wieczorem gdy wraca do domu . W sumie to widzi ją na oczy może jedyne 5h . - XXI - hojność , egoizm i zero szacunku

sprawię  że za kilka dni... teksty

onna dodano: 23 sierpnia 2010

sprawię, że za kilka dni przeglądając kontakty w telefonie, spoglądając na moje imię stwierdzisz, że tęsknisz.

Kiedy byłem małym chłopcem... teksty

onna dodano: 20 sierpnia 2010

Kiedy byłem małym chłopcem płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp. / Bob Marley.

Rozpoznać szczęście kiedy leży u... teksty

onna dodano: 20 sierpnia 2010

Rozpoznać szczęście,kiedy leży u twoich stóp,mieć odwagę i zdecydować,by pochylić się,chwycić je w dłonie... i zatrzymać.To mądrość serca.Mądrość,która jest tylko logiką,to mało.

Gdyby się okazało  że został Ci w... teksty

onna dodano: 20 sierpnia 2010

Gdyby się okazało, że został Ci w tym życiu do wykonania ostatni telefon, ostatnie wyznanie, ostatnie spojrzenie w oczy i jedno pytanie w życiu, do kogo byś zadzwonił? Komu popatrzył byś w oczy wyznając miłość i o co byś zapytał? i kurwa do cholery, czemu tak zwlekasz ?!

803146    teksty onna dodał komentarz: 803146 ;) do wpisu 20 sierpnia 2010
 za dużo oczekujesz  szepnął. i... teksty

onna dodano: 20 sierpnia 2010

"za dużo oczekujesz"-szepnął. i odszedł.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV