głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na gg by mieć nadzieję że może akurat się odezwie. nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu bo może akurat na

onna

onna.moblo.pl
nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na gg by mieć nadzieję że może akurat się odezwie. nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu bo może akurat napisał
nie chce mi się już siedzieć na... teksty

onna dodano: 27 października 2010

nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na gg, by mieć nadzieję, że może akurat się odezwie. nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu, bo może akurat napisał sms. nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony, bo może on akurat tam stoi. nie chcę idąc przez miasto trzymać non stop uniesioną głowę, bo może akurat skończyło Ci się kakao i postanowiłeś iść do tego sklepu, obok którego właśnie przechodzę. no nie chcę,to boli.

Dzwonek. Ogromny hałas na korytarzu.... teksty

onna dodano: 27 października 2010

Dzwonek. Ogromny hałas na korytarzu. Gdzie nie spojrzę wszyscy się uśmiechają. Pani od polskiego do ucznia, koleżanka do kolegi,pewnie niedługo mu mówię, że jej się spodobał ; pani woźna do sklepikarza a na końcu widzę Ciebie. Tylko Ty nie jesteś uśmiechnięty. Zauważyłeś mnie.Spojrzałeś na mnie tymi swoimi głębokimi, smutnymi oczami. W tym momencie moje serce ponownie złamało się na pół.

mmm.    wielki powrót widzę tutaj :D. :   dziękuje dobranoc ave xd teksty onna dodał komentarz: mmm. ;) wielki powrót widzę tutaj :D. :* dziękuje dobranoc ave xd do wpisu 26 października 2010
Dziwka to zawód.  Kurwa to charakter. teksty

onna dodano: 25 października 2010

Dziwka to zawód. Kurwa to charakter.

niedzielne przedpołudnie.... teksty

onna dodano: 25 października 2010

niedzielne przedpołudnie. zadzwoniłeś i oznajmiłeś że przyjeżdżasz nie pytając nawet czy mam dla Ciebie czas. powiedziałam że nie bo jestem zajęta. zajęta ? zapytałeś. odpowiedziałam że jestem umówiona z Przyjaciółką. pomilczałeś. wybełkotałam coś i powiedziałam żebyś się bujał. jestem z siebie dumna. wkońcu to z siebie wydobyłam. ;) 22.45 dostaje sms "przepraszam za moje zachowanie. . . . bla bla bla. " za co Ty mnie przepraszasz.? czy to ja nie powinnam Ciebie przeprosić.? heh...myślisz że mnie uraziłeś.? faceci i to wasze męskie ego.

Twoje przerośnięte ego + moja... teksty

onna dodano: 25 października 2010

Twoje przerośnięte ego + moja ślepa miłość do Ciebie = pieprzone paranoje + istna komedia.

kiedyś  gdy o Tobie myślałam... teksty

onna dodano: 25 października 2010

kiedyś, gdy o Tobie myślałam, nasuwały mi się tylko określenia typu, 'cudowny', 'idealny', 'jedyny w swoim rodzaju'. teraz jest inaczej. nasuwają, mi się tylko przymiotniki 'beznadziejny', 'bezuczuciowy', 'taki jak wszyscy'. a zamiast Twojego imienia, mówię 'sukinsyn', bo to określa, Cię znacznie, lepiej.

stanęłam na twoich trampkach  aby... teksty

onna dodano: 24 października 2010

stanęłam na twoich trampkach, aby dostaćdo twoich ust. odepchnąłeś mnie, usiadłeś, wziąłeś na kolana i musnąłeś w usta.poczułam twój leciutki uśmiech. wyszeptałeś mi do ucha .. ' to ja tu się muszęstarać, kochanie '

wciąż umiem dziękować  wkurwiać... teksty

onna dodano: 24 października 2010

wciąż umiem dziękować, wkurwiać i przepraszać

2499 smsów odNiego....wszystko co po... teksty

onna dodano: 24 października 2010

2499 smsów odNiego....wszystko co po nim sobie zostawiła...Zaznaczyła"us uńwszystkie" Patrzyła jak zielony pasek przesuwał się od lewej do prawejstrony...Wpatrywała się z kamienną twarzą.Zatrzymała usuwanie na ostatnimsmie.Chciała chociaż jednego zachować by przypominał jej o tejmiłości.Otworzyła pozostawionego ostatniego smsa.Pech chciał że to byłtzw.pusty sms wysłany przez niego przypadkowo gdy trzymał dłonie w kieszeni..

taaaaak ! wezmę ślub z Biberem .... teksty

onna dodano: 24 października 2010

taaaaak ! wezmę ślub z Biberem . pójde do ołtarzana czworaka żebym pasowała do jego wzrostu i zamiast marszu mendelsonaorganista będzie grał : bejbe bejbe bejbe uuu ! ... tak o tym marze .

  Kubusiu jak sie pisze MIŁOŚĆ ?... teksty

onna dodano: 24 października 2010

- Kubusiu jak sie pisze MIŁOŚĆ ? - Prosiaczku MIŁOŚĆ sie nie pisze, MIŁOŚĆ sie czuje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV