głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Opuściłem Cię? Pozwoliłeś mi odejść. Ona żyje w przekonaniu że kiedyś będzie inaczej że spotkają się i porozmawiają o wszystkim wyjaśnią sobie najmniejszy szcz

onna

onna.moblo.pl
Opuściłem Cię? Pozwoliłeś mi odejść.
 Opuściłem Cię?   Pozwoliłeś mi... teksty

onna dodano: 2 luty 2011

-Opuściłem Cię? - Pozwoliłeś mi odejść.

Ona żyje w przekonaniu że kiedyś... teksty

onna dodano: 2 luty 2011

Ona żyje w przekonaniu że kiedyś będzie inaczej, że spotkają się i porozmawiają o wszystkim, wyjaśnią sobie najmniejszy szczegół.

bijąca z niej samotność  aż... teksty

onna dodano: 2 luty 2011

bijąca z niej samotność- aż parzyła.

Nigdy nie wiązałam z Tobą... teksty

onna dodano: 2 luty 2011

Nigdy nie wiązałam z Tobą szczególnych nadziei bo wiedziałam jak bardzo się różnimy. Wiedziałam że mamy inne światopoglądy, inne zdanie w wielu sprawach, inny sposób spędzania wolnego czasu, inny charakter i wcale nie jesteśmy do siebie podobni. Jednak gdzieś na serca dnie pozostała cząstka Ciebie. Spędzałam z Tobą sporo czasu ale chyba nie przyzwyczaiłam się do jego obecności w moim życiu lecz wiele się od niego nauczyłam - tych złych i tych dobrych rzeczy. Dzisiaj jest mi smutno, bo wiem że już nigdy nie zobaczę jego tęczówek wpatrzonych w moje. Dzisiaj mi Go brakuje. Tak poprostu.

wiesz ile razy czytałam nasze... teksty

onna dodano: 2 luty 2011

wiesz ile razy czytałam nasze skromne rozmowy na gg? ile razy otwierałam okienko żeby napisać. ? wiesz po ile razy analizowałam treść sms które od Ciebie dostawałam? ile razy próbowałam napisać do Ciebie zwykłe "cześć co tam."? wiesz jak bardzo bolało mnie gdy widziałam jak na korytarzu patrzysz na mnie Twoimi tęczówkami? wiesz ile mnie kosztował widok twojego zdjęcia w moim portfelu? wiesz jak bardzo chciałam pozbyć się Twojego zapachu leczi i tak co wieczór przytulałam go do serca.? wiesz jak bardzo boli Twoje imie wypowiadane?czy Ty wogóle wiesz jak ja kurwa tęsknie?.

jaram się nim :DDD teksty onna dodał komentarz: jaram się nim :DDD do wpisu 2 luty 2011
dzięki za poprawkę    teksty onna dodał komentarz: dzięki za poprawkę ;) do wpisu 2 luty 2011
Kobieto wiec jedno  co by się nie... teksty

onna dodano: 1 luty 2011

Kobieto wiec jedno, co by się nie działo on będzie przy tobie blisko zawsze Będą go gnębić spychać na sam dół, a on się mocno zaprze Rękoma, nogami będzie cię chronił, skrzywdzić ciebie nie pozwoli Nie rób z niego na siłę dzieciaka, bo mu się w głowie popierdoli.

nie. teksty onna dodał komentarz: nie. do wpisu 1 luty 2011
mogły znicze już płonąć nade... teksty

onna dodano: 1 luty 2011

mogły znicze już płonąć nade mną nie raz nie dwa było blisko do tego.

no mi też się podoba     teksty onna dodał komentarz: no mi też się podoba ;)) do wpisu 31 stycznia 2011
siedząc na gadu i ogarniając... teksty

onna dodano: 31 stycznia 2011

siedząc na gadu i ogarniając kolejną rozmowę z ziomkiem dostałam sms. 'Wyjdź na pole czekam.Grzesiek.' "ale że o co chodzi?"- pomyślałam, krzyknęłam do mamy żeby sprawdziła czy ktoś stoi na polu. odparła "jakiś przyjemny blondynek w czapce z nike. idź otwórz bo zmarznie". serce stanęło. to była najdłuższa chwila w moim życiu. z niezapiętą bluzą wypadłam na pole. "właaaaaź" powiedziałam. wszedł do pokoju ściągną kurtkę i popatrzył na mnie z uśmiechem mówiąc "kurwa. a szukałem mojego podkoszulka z haus'e.przegrzebałem pół mojego pokoju. teraz widzę go na Tobie czy to zbieg okoliczności?' "tak. nie miałam w czym spać. lubię Twój zapach. zawsze mi się śnisz" odparłam. wstał i przytulił mnie najmocniej na świecie. dopiero wtedy poczułam się jak najszczęśliwszy człowiek na ziemi. a w myślach powtarzałam. "niech ta chwila wiecznie trwa".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV