głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna W tańcu stajesz się tym kim chcesz być. najgorsze są chwilę gdy pojawiasz się na chwilę w moim życiu wnosząc do niego mnóstwo energii uśmiechu niepohamowanego s

onna

onna.moblo.pl
W tańcu stajesz się tym kim chcesz być.
W tańcu stajesz się tym kim chcesz... teksty

onna dodano: 15 czerwca 2011

W tańcu stajesz się tym kim chcesz być.

najgorsze są chwilę  gdy pojawiasz... teksty

onna dodano: 15 czerwca 2011

najgorsze są chwilę, gdy pojawiasz się na chwilę w moim życiu wnosząc do niego mnóstwo energii, uśmiechu, niepohamowanego szczęścia, a potem znikasz zostawiając mnie taką jak wcześniej - dość przygnębioną, z masą wspomnień, tak po prostu cholernie nieszczęśliwą, ale już dość, nigdy już tak nie będzie.

i ten chory moment  gdy na melanżu... teksty

onna dodano: 14 czerwca 2011

i ten chory moment, gdy na melanżu, spotykasz swojego bliskiego kolegę który o dziwo przyszedł sam. i to dziwne uczucie gdy nagle zaczynacie ze sobą tańczyć a melodia piosenek wciąga coraz bardziej. gdy dawka alkoholu wykracza ponad normę a wasze usta spotykają się na moment, który mógłby trwać wiecznie.a potem? totalny nie ogar. zdajecie sobie powoli sprawę, że on w tym momencie już nie bedzie szczery wobec swojej dziewczyny, a ty wobec samej siebie. wracasz do domu kładziesz się na łóżku, a w myślał kłębi Ci sie tylko ten jeden moment, ta jedna chwila. ale to jeszcze nic, najgorsze w tym wszystkim jest to że wszyscy dookoła chcą was oceniać, jego jako totalnego skurwiela, bo przecież jak on mógł? a ją jako totalną puszczalską bez serca, która całowała się z nie swoim chłopakiem.

I gdybym nie miała kilku cech o... teksty

onna dodano: 14 czerwca 2011

I gdybym nie miała kilku cech o których wiem Pewnie podeszłabym do ciebie w ten smutny szary dzień Czułam, że czujesz to co ja, może się mylę Czułam tak, gdy spojrzeniami spotkaliśmy się przez chwilę I w moim innym świecie jesteśmy blisko Ale tu bałam się, że mi pozwolisz spieprzyć wszystko.?

pomyśl  o mnie czasem. teksty

onna dodano: 14 czerwca 2011

pomyśl, o mnie czasem.

co czujesz  gdy ktoś bliski zawodzi.? teksty

onna dodano: 14 czerwca 2011

co czujesz, gdy ktoś bliski zawodzi.?

nie lubie jej. nie wiem czemu. od... teksty

onna dodano: 14 czerwca 2011

nie lubie jej. nie wiem czemu. od tak. po prostu.

a co  jeśli chcę ale się boje? teksty

onna dodano: 14 czerwca 2011

a co, jeśli chcę ale się boje?

znajdujesz osobę z którą możesz... teksty

onna dodano: 14 czerwca 2011

znajdujesz osobę z którą możesz wszystko. Z którą uwielbiasz wszystko, począwszy od robienia kanapek poprzez rozmawianie, skończywszy na uprawianiu miłości. Osobę przy której nawet najbardziej prymitywna czynność jak spacer w deszczu potrafi być czymś niezwykłym, czymś niecodziennym. Każdy z nas czeka na osobę, dzięki której poranne wstawanie z łóżka będzie miało sens. Kiedy już ją znajdziemy, nie pozwólmy sobie jej odebrać. Szarpmy się z losem, walczymy z przeznaczeniem, ale nie pozwólmy pozbawić się szczęścia.

no weź. :D nic takiego : ! teksty onna dodał komentarz: no weź. :D nic takiego :*! do wpisu 10 czerwca 2011
ja i ty  i długo nic. teksty

onna dodano: 10 czerwca 2011

ja i ty, i długo nic.

nie sądzę byś kiedykolwiek... teksty

onna dodano: 10 czerwca 2011

nie sądzę byś kiedykolwiek zrozumiał mój tok myślenia. byś ogarnął tą jebniętą dziewuchę, która śmieje się jak głupia, chwilę po tym gdy miała łzy w oczach. tą, która jest jebaną egoistką, ale posiada w życiu ludzi, na których zajebiście Jej zależy. nie wiem czy byłbyś w stanie zrozumieć , że kakao pije tylko gorące i nie jada rano śniadań. może nie do ogarnięcia byłby dla Ciebie fakt , że lubie lato, a zamiast baletów wolę pójść na koncert rapera. może jest dziwna, ale jest sobą - i raczej nigdy się nie zmieni pod wpływem czegoś lub kogoś. jedyne co Ci zostaje to zaakceptowanie Jej taką jaką jest. // .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV