głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna to dziwne uczucie gdy ktoś jest obok. poradzę sobie tylko jeszcze nie teraz. i to smutne gdy rozstajesz się z ludźmi z którymi przeżyłeś najpiękniejsze 3 lata.

onna

onna.moblo.pl
to dziwne uczucie gdy ktoś jest obok.
to dziwne uczucie  gdy ktoś jest obok. teksty

onna dodano: 17 czerwca 2011

to dziwne uczucie, gdy ktoś jest obok.

poradzę sobie  tylko jeszcze nie teraz. teksty

onna dodano: 17 czerwca 2011

poradzę sobie, tylko jeszcze nie teraz.

i to smutne  gdy rozstajesz się z... teksty

onna dodano: 17 czerwca 2011

i to smutne, gdy rozstajesz się z ludźmi z którymi przeżyłeś najpiękniejsze 3 lata. odchodzą Ci za którymi nie przepadałeś, i Ci za których mógłbyś oddać swoje życie. te wasze ciągłe niezgodności charakterów, rzucanie przyborami szkolnymi, wspólne łzy i wspólny śmiech. walki o najlepsze stopnie, miliony napisanych razem sprawdzianów, wspólne ogniska, spacery podczas lekcji. najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że traktujesz ich wszystkich jak swoją jedną wielką rodzinę, a oni muszą odejść. musicie się rozstać. po wspólnie przeżytych 1095 dniach, kawałek naszego serca rozpada się na drobne kawałeczki. będę za wami tęsknić, moja kochana 3c.

wiem  że prawda boli. teksty

onna dodano: 15 czerwca 2011

wiem, że prawda boli.

ei koleś  ja też mam uczucia. teksty

onna dodano: 15 czerwca 2011

ei koleś, ja też mam uczucia.

hujowo  ale jestem z Tobą mała : ! teksty onna dodał komentarz: hujowo, ale jestem z Tobą mała :*! do wpisu 15 czerwca 2011
 imie?   Alfons   ja się pytam o... teksty

onna dodano: 15 czerwca 2011

-imie? - Alfons - ja się pytam o imię, nie o zawód / hahahhaha KABARET

zasami staje mi przed oczami w... teksty

onna dodano: 15 czerwca 2011

zasami staje mi przed oczami w najmniej spodziewanych momentach.Bo ktoś w kolejce w banku ma podobne oczy,bo ktoś w sklepie ma podobną koszulkę.Bo podobnie ktoś pachnie,bo ktoś ma przez telefon podobny głos.Chciałabym nie pamiętać tej twarzy,a Ona uparcie wypełza mi od czasu do czasu spod setek obrazów.Uśmiechnięta albo zamyślona,smutna,wesoła,rozmarzona.Kpiące oczy,zmrużone czasami trochę szyderczo,a czasami całkiem szczerze przyjazne. // net.

ostatnio wszystkie dni wyglądają... teksty

onna dodano: 15 czerwca 2011

ostatnio wszystkie dni wyglądają jak piątek trzynastego

W tańcu stajesz się tym kim chcesz... teksty

onna dodano: 15 czerwca 2011

W tańcu stajesz się tym kim chcesz być.

najgorsze są chwilę  gdy pojawiasz... teksty

onna dodano: 15 czerwca 2011

najgorsze są chwilę, gdy pojawiasz się na chwilę w moim życiu wnosząc do niego mnóstwo energii, uśmiechu, niepohamowanego szczęścia, a potem znikasz zostawiając mnie taką jak wcześniej - dość przygnębioną, z masą wspomnień, tak po prostu cholernie nieszczęśliwą, ale już dość, nigdy już tak nie będzie.

i ten chory moment  gdy na melanżu... teksty

onna dodano: 14 czerwca 2011

i ten chory moment, gdy na melanżu, spotykasz swojego bliskiego kolegę który o dziwo przyszedł sam. i to dziwne uczucie gdy nagle zaczynacie ze sobą tańczyć a melodia piosenek wciąga coraz bardziej. gdy dawka alkoholu wykracza ponad normę a wasze usta spotykają się na moment, który mógłby trwać wiecznie.a potem? totalny nie ogar. zdajecie sobie powoli sprawę, że on w tym momencie już nie bedzie szczery wobec swojej dziewczyny, a ty wobec samej siebie. wracasz do domu kładziesz się na łóżku, a w myślał kłębi Ci sie tylko ten jeden moment, ta jedna chwila. ale to jeszcze nic, najgorsze w tym wszystkim jest to że wszyscy dookoła chcą was oceniać, jego jako totalnego skurwiela, bo przecież jak on mógł? a ją jako totalną puszczalską bez serca, która całowała się z nie swoim chłopakiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV