głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oneloovex3 chciałam wysłać mu pustego smsa. albo kropkę na gadu. cokolwiek żebym choć raz przez minutę była głowną myślą w Jego głowie.. Nie Mów Mi Więcej Że Świat Się Ni

oneloovex3

oneloovex3.moblo.pl
chciałam wysłać mu pustego smsa. albo kropkę na gadu. cokolwiek żebym choć raz przez minutę była głowną myślą w Jego głowie..
  chciałam wysłać mu pustego smsa.... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

` chciałam wysłać mu pustego smsa. albo kropkę na gadu. cokolwiek, żebym choć raz przez minutę była głowną myślą w Jego głowie..

Nie Mów Mi Więcej  Że Świat Się... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Nie Mów Mi Więcej, Że Świat Się Nie Kończy Na Jednej Miłości, Że Każdy Ból Da Się Przeżyć. Ja Znam Dobrze Rozpacz Dławiącą Serce, I Oczy Tak Pełne Łez Jakich Ty Nigdy Nie Wypłakałeś. Nie Mów Nigdy, Że Każde Wspomnienie Można Zabić. Ty Nie Wiesz Jak Boli Świadomość, Że Nasze Wspólne Chwile Już Nigdy Się Nie Powtórzą. Nie Mów, Że Wszystko Da Się Przeżyć, Ty Nigdy Nie Poznasz Tego Cierpienia, Samotnych Godzin, Czasu Zaklętego W Pustce Uczuć. Nigdy Nie Zrozumiesz Czym Jest Lęk Przed Nowym Dniem, Gdzie Czeka Na Ciebie Już Tylko Śmierć! ! !

CHCIAŁAM CIĘ PRZEPROSIĆ... Za to... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

CHCIAŁAM CIĘ PRZEPROSIĆ... Za to, że Cię kocham Za to, że przez Ciebie szlocham... Za serce, które z bólu pęka Za to, że miłość to (niby nie, a jednak) udręka... Za to, że się już poddałam Za to, że z Tobą po prostu być chciałam Za noce, nieprzespane... Za gwiazdy rozkochane Za serce, które bije dla Ciebie... Za to, że nie było całkiem jak w niebie Za to, że chcę zapomnieć Ciebie Za Twoje, piękne oczy ... Za to, że jestem zaliczonym tekstem Za to, że obdarowałam Cię każdym moim gestem... Za usta, które Twym smakiem są wypełnione Za wszystkie wspomnienia bo zostały JUŻ TYLKO ONE...!!!

 Powiedz mi dlaczego to robisz?... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

-Powiedz mi dlaczego to robisz? -Ale co robię? -To że jestem aż tak Ci obojętna. Kiedy chcesz- piszesz kiedy nie chcesz - nie piszesz. powiedz mi dlaczego? nie widzisz że tęsknie choć sama nie wiem za czym. -Oj.. przestań to tylko głupie rozmowy.. -Coo? Głupie rozmowy? -Tak głupie! To że jesteś taka ufna i naiwna to nie moja sprawa. To Ty zaczełaś nie ja..To Twój błąd nie mój! -Myślałam,że choć trochę Ci na mnie zależy.. -To źle myślałaś, mała..

Podziwiała go i była strasznie o... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Podziwiała go i była strasznie o niego zazdrosna. Chciała go mieć tylko dla siebie. Chciała, żeby żadna kobieta nie poznała go bliżej i nie dowiedziała się, jaki jest. Czuła, że każda, która go pozna, także zechce mieć go tylko dla siebie.

czy kiedykolwiek budziłeś się w... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

czy kiedykolwiek budziłeś się w nocy, czując dziwną pustkę w sercu i mając uczucie, że coś Ci zabrano? , nie? a ja, kurwa codziennie tak mam.

przyklejała uśmiech do twarzy wraz... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

przyklejała uśmiech do twarzy wraz z nakładaniem podkładu na twarz. udawała szczęśliwą, by nie musieć, każdemu tłumaczyć, co jej zrobiłeś. najgorzej było, gdy zostawała sama, nie miała przed kim udawać, a samej siebie nie potrafiła oszukiwać. zaczynała wtedy płakać z bezsilności, krzycząc z rozpaczy.

Na końcu wiadomości którą do... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Na końcu wiadomości którą do Niego wysłałam napisałam: Przepraszam. wiesz... przepraszam Cię również za to, że wstając każdego dnia rano myślałam wyłącznie o Tobie. przepraszam, że wieczorami płakałam, za TOBĄ. przepraszam, że układałam sobie życie z TOBĄ, bez Twojej zgody. przepraszam, że tańcząc wtedy z Tobą za dużo sobie wyobrażałam. Przepraszam, że pojawiłam się na Twojej drodze i być może pomyślałeś, że chce zniszczyć Ci życie. i przepraszam za 'kocham' wypowiedziane w duchu. i za 'i love you' które wyczytałeś z moich ust jadąc samochodem. przepraszam również za nieprzespane noce. przepraszam, że uwierzyłam w coś czego nigdy nie będzie. PRZEPRASZAM ! ale już więcej nie rań ! proszę.

A Ona ? Ona siedzi i zastanawia się... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

A Ona ? Ona siedzi i zastanawia się jak mu powiedzieć cała prawdę by go nie skrzywdzić, bo Ona go tak kocha.. ; c

Decydując się na znajomość z... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam, że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo. Że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego, niż oczekiwałam. Że stanie się to, czego się bałam i zapewne boję się nadal. Dałeś mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia, ile nie dał mi w życiu nikt. Bo nikt, kogo los postawił na mojej drodze, nie umiał mnie pojąć, nie potrafił mnie zrozumieć. Każdy chciał mnie zmieniać, dostosowywać do subiektywnie postrzeganej przez siebie utrwalonej formuły zachowań i posunięć. Ty jeden nie próbowałeś. Chciałeś mnie taką, jaką jestem, z całą moją złożonością, nieprzewidywalnością; trudną i krytyczną. Z wszystkimi moimi wadami.

Mówią  Jak nie ten to inny   Nie... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Mówią "Jak nie ten to inny" "Nie był ciebie wart" , a tak na serio to to wszystko po to żeby nie słuchać tego ciągłego łkania...

Uwielbia łamać zasady  patrzeć w... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Uwielbia łamać zasady, patrzeć w niebo. Lubi wracać do wspomnień, śmiać się z niczego, jeść słodycze, słuchać muzyki i rozmawiać- najczęściej bez sensu, chodzić na spacery... Wie, co znaczy nienawidzić a potem znowu kochać... Dąży do swojego celu, zazwyczaj jest uparta... Choć stara się "być", ale jest tylko "obecna"... Uważa, że życie jest niesprawiedliwe... Życie nauczyło ją, żeby nie wybiegać za bardzo w marzenia... "...co będzie dalej - zależy od Ciebie..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV