głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oneloovex3 Od kilku tygodni udaję że Cię nie znam. Że jesteś mi totalnie obojętny. Że nie obchodzi mnie jaką masz na sobie koszulkę z kim się pokłóciłeś albo dla kogo są b

oneloovex3

oneloovex3.moblo.pl
Od kilku tygodni udaję że Cię nie znam. Że jesteś mi totalnie obojętny. Że nie obchodzi mnie jaką masz na sobie koszulkę z kim się pokłóciłeś albo dla kogo są b
Od kilku tygodni udaję  że Cię nie... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Od kilku tygodni udaję, że Cię nie znam. Że jesteś mi totalnie obojętny. Że nie obchodzi mnie, jaką masz na sobie koszulkę, z kim się pokłóciłeś, albo dla kogo są buziaczki w Twoim opisie. Udaję, że Cię nie kocham. Udaję...

Gdyby przypomniało Ci się że... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Gdyby przypomniało Ci się że istnieje, to zadzwoń.

ona się śmiała  wciąż się... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

ona się śmiała, wciąż się śmiała. nikt jednak nie wiedział, że robiła to po to, by nie płakać.

Jesteś chamski  egoistyczny... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Jesteś chamski, egoistyczny, dwulicowy, fałszywy, obłudny, nerwowy, choleryczny, arogancki, głupi, zakłamany, niemiły, nieżyczliwi, wyrachowany, chłodny, antypatyczny, obojętny, samolubny, zakochany w sobie, nierozsądny, ograniczony, leniwy, bezmyślny, bezwzględny, bezczelny, zarozumiały, tchórzliwy, nietaktowny, chciwy, okropny... ale dla mnie jesteś wszystkim .

Kiedy jestem smutna  czytam stare... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Kiedy jestem smutna, czytam stare wiadomości od Ciebie i udaję, że otrzymałam je dopiero przed chwilą. Taki mały trik, aby na mojej twarzy przez chwilę gościł szczery uśmiech.

a ona po prostu miała tego... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

a ona po prostu miała tego wszystkiego dosyć, wiesz? przestała się przejmować, zaczęła tłumić w sobie wszystkie uczucia. ból, który zadawałeś jej coraz częściej.. na początku zabijał, ale nauczyła się z tym żyć..

tak gdybyś mnie nie zostawił... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

tak gdybyś mnie nie zostawił, spełnialibyśmy nasze plany i marzenia.. byłabym najszczęśliwszą osobą na święcie... byłabym z tobą na dobre i na złe ... nie chciałeś tego.. a teraz kiedy idę korytarzem odprowadzasz mnie wzrokiem... serce po prostu pęka mi z bólu.. tak bardzo cię kocham..;( ale nie odzywasz się do mnie, wiec myślę, ze wcale nie chcesz kontaktu.. nie napisze do ciebie, bo znów wyjdę na desperatkę i idiotkę.. znów wskażesz mi wyjście z tego pięknego snu, trzaśniesz drzwiami a ja będę płakała przez następne 2 miesiące..!! nie wiem jak postąpić.. przeczekam to na pewno z czasem ci przejdzie i znudzę cię swoim widokiem!

cholera   nie chcę już żadnych... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

cholera , nie chcę już żadnych rozmów ! . potrzebuję stanąć przed Tobą i zwyczajnie się rozpłakać . mogę ?

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość?... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy, gdy on zakocha się w Tobie potarganej, z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem, a nie gdy będziesz szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za Tobą jak sto innych facetów. Wtedy, gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz, ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie, że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa.

leżę na podłodze i zastanawiam... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

leżę na podłodze i zastanawiam się jak nazwać to, co teraz czuję.

A on robił wszystko to czego ja nie... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

A on robił wszystko to czego ja nie mogłam. Palił papierosy, urywał się z najważniejszych przedmiotów, jarał trawkę na boisku. Podobał mi się.

Hipnotyzuję wzrokiem telefon. I gdy... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Hipnotyzuję wzrokiem telefon. I gdy komórka zapika, a ja jak oparzona podskakuje i z drżeniem serca odczytuję wiadomość, okazuje się, że to reklama.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV