głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oneloovex3 potrafiłam poświęcić dla Ciebie własne dobro naszą przyjaźń. Zdobyłam się na to tylko dlatego że wiedziałam jak za nią tęsknisz chociaż nigdy mi o tym nie mówił

oneloovex3

oneloovex3.moblo.pl
potrafiłam poświęcić dla Ciebie własne dobro naszą przyjaźń. Zdobyłam się na to tylko dlatego że wiedziałam jak za nią tęsknisz chociaż nigdy mi o tym nie mówiłeś.
potrafiłam poświęcić dla Ciebie... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

potrafiłam poświęcić dla Ciebie własne dobro, naszą przyjaźń. Zdobyłam się na to tylko dlatego, że wiedziałam jak za nią tęsknisz, chociaż nigdy mi o tym nie mówiłeś.

Od ponad kwartału starałam się o... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Od ponad kwartału starałam się o nim nie myśleć, nie oznaczało to jednak, że starałam się o nim zapomnieć. [...] Wzdrygałam się na myśl o tym, że pewnego dnia już nie przypomnę sobie koloru jego oczu, chłodu jego skóry, tembru jego głosu. Nie wolno mi było tych cech wspominać, ale moim obowiązkiem było o nich pamiętać.

a najbardziej nienawidzę tego  że... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

a najbardziej nienawidzę tego, że cię nie nienawidzę.

Wciąż pamiętam te wakacje . Te... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Wciąż pamiętam te wakacje . Te spadające gwiazdy . I marzenia które miały się spełnić...

'mieli rację  mówiąc  że będę... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

'mieli rację, mówiąc, że będę cierpiała gdy Ciebie już nie będzie. i pewnie dla Ciebie było to nic. dla mnie to setka wspomnień. ponad połowa serca zapisanego twoim imieniem. za dużo jak na jedną, małą dziewczynkę... boli. cholernie boli. on będzie w twoim zastępstwie. patrząc w jego oczy będę przypomniała sobie twoje. dotykając jego dłoni będę myślała, że to twoja dłoń.czując jego zapach będę wmawiała sobie, że ty tak pachniałeś. do czasu kiedy wreszcie się w tobie odkocham. wtedy wyrzucę go jak stary kapeć. wyrzucę go razem z wspomnieniami o tobie. a wtedy on będzie cierpiał, tak jak ja teraz. a wszystko przez ciebie. było - minęło. pogódź się z tym mała.'

Nigdy nie ujrzałeś moich łez... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Nigdy nie ujrzałeś moich łez, choć wypłakałam ich tak wiele. Nigdy nie usłyszałeś bicia mojego serca, choć biło tylko dla Ciebie. Nigdy nie dowiedziałeś się jak bardzo Cię kocham, choć byłeś dla mnie wszystkim.

ani jednej chwili nie żałuję. a... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

ani jednej chwili nie żałuję. a ty? powiedz mi.

Wiecie  jak to jest. Niekiedy... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Wiecie, jak to jest. Niekiedy spotykacie kogoś wspaniałego, ale to trwa tylko chwilę. Może w czasie wakacji, w pociągu, nawet w kolejce do autobusu. Ociera się o wasze życie na krótki moment, lecz w bardzo specjalny sposób. I zamiast zalewać się łzami, że nie może zostać dłużej, że nie możecie się lepiej poznać, czyż nie lepiej cieszyć się, że w ogóle się zjawił?

Wszystko miało zacząć się jutro.... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Wszystko miało zacząć się jutro. Od jutra świat miał być dobry. Jutro miałam postanowić, zmienić, zobaczyć. Jutro miał być lepszy dzień. Nigdy dzisiaj.

nie zapomniałam.. nie przestałam... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

nie zapomniałam.. nie przestałam kochać.. nie przestałam tęsknić i myśleć o Tobie. i wcale się nie pogodziłam z myślą, że już nie wrócisz. i tylko jakoś dziwnie mi gdy widząc Cię daleko gdzieś nadal czuję te motylki w brzuszku i łzy cisnące się do oczu. Kocham Cię wciąż.. tak bardzo mi Ciebie brakuje.. nauczyłam się już udawać przed innymi, że nic do Ciebie nie czuję. lecz w środku nic się nie zmieniło bo nadal jesteś najważniejszą osobą w moim życiu .

Mówią mi że on nie jest dla mnie... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Mówią mi,że on nie jest dla mnie,że znajdę kogoś innego,lepszego. kogoś kto zasługuje na moją miłość i będzie ją doceniał i odwzajemniał. a tak naprawdę nie mają pojęcia,że ja każdego nowo poznanego chłopaka porównuje do niego, ba! ja nawet szukam w nim chociaż najmniejszego podobieństwa do niego. i wiesz co się okazuje? że nie ma nikogo tak pociągającego i zachwycającego jak on! nie ma i nie będzie,bo to właśnie on jest tak cholernie nieosiągalny dla mnie. więc nie każcie mi rezygnować z marzeń,bo po stokroć powtarzaliście,że one się spełniają

Lubiła z nim rozmawiać. Gdyby... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Lubiła z nim rozmawiać. Gdyby musiała wysyłać listy, napisałaby mu jeden lisy każdego dnia. Lecz to wcale nie oznacza, że była w nim zakochana...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV