głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oneloovex3 nienawidzę siebie za to że nie powiedziałam Ci tylu ważnych słów . i być może nigdy się o nich nie dowiesz.. za to że zawsze jest na wszystko za późno . zawsze.

oneloovex3

oneloovex3.moblo.pl
nienawidzę siebie za to że nie powiedziałam Ci tylu ważnych słów . i być może nigdy się o nich nie dowiesz.. za to że zawsze jest na wszystko za późno . zawsze..
nienawidzę siebie za to   że nie... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

nienawidzę siebie za to , że nie powiedziałam Ci tylu ważnych słów . i być może nigdy się o nich nie dowiesz.. za to , że zawsze jest na wszystko za późno . zawsze.. . : c

Bo gdy myślę  że gorzej już być... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Bo gdy myślę, że gorzej już być nie może, to on coś takiego zrobi albo coś powie, albo napisze, że znowu mi się wydaje, że jednak może być jeszcze gorzej...

Może to właśnie tak miało być ?... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Może to właśnie tak miało być ? może miała zakochać się bez wzajemności, żeby zrozumieć, że tym razem to czego pragnie nie może należeć do niej, przecież była zwykłą dziewczyną, która zakochała się w nim - w jego oczach, uśmiechu, w tym jego sposobie bycia i w tej jego minie. A on był zwykłym chłopakiem, który dopiero po 3 latach dowiedział się, że jest jej marzeniem, pragnieniem i ukochanym. Niestety, jak się dowiedział nie był w stanie tego pojąć ...

nigdy nie pomyślałabym  że będę... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

nigdy nie pomyślałabym, że będę przez ciebie cierpieć, że będę płakać, kiedy nikt nie widzi- bo przecież taka inna jestem.., że będę analizowała wszystkie wspólne chwile, wszystkie twoje słowa i szukała w nich kłamstw. nigdy nie pomyślałabym, że odejdziesz, że po tym wszystkim..

Gdyby ktoś opisał naszą historię... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Gdyby ktoś opisał naszą historię, umieściłby pewnie na początku nasze pierwsze spotkanie. Ale ja wiem i Ty wiesz to również, że ta historia zaczęła się daleko wcześniej. Los bawił się nami całe życie a na naszą teraźniejszość wpływ miały wydarzenia, które miały miejsce, kiedy jeszcze nie wiedzieliśmy o sobie nawzajem.

na twoje pytanie 'co u mnie'  zawsze... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

na twoje pytanie 'co u mnie', zawsze odpowiem, że znakomicie, z uśmiechem na twarzy. nawet, gdybym chwilę później miała płakać, jak nigdy wcześniej. nie chcę dać, ci satysfakcji, że bez ciebie, jest mi źle, że bez ciebie, nie mogę żyć.

Tak wiele rzeczy powinnam Ci... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. wyliczyć, ile to razy o Tobie śniłam i ile razy nie mogłam przez Ciebie zasnąć. udowodnić Ci, że mam uśmiech przeznaczony tylko dla Ciebie.. i spojrzenie takie też mam.

  nie płacz !     jak mam nie... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

- nie płacz ! - jak mam nie płakać skoro on mnie rani ? - sama siebie ranisz, nie rozumiem jak możesz kochać kogoś kto traktuje Cie jak zabawkę. dziwna jesteś.

I niby nie pisaliśmy o niczym... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

I niby nie pisaliśmy o niczym ważnym, ale podnosił mi się poziom endorfin we krwi kiedy widziałam jak świeci się okienko z Twoim imieniem na pasku zadań < 33 .

On. Kilka literek imienia tak bardzo... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

On. Kilka literek imienia tak bardzo zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru, czasem drwiny były dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiała dołeczki na jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia, jego ciepły głos a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze i jedyne. Kochała go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to co było złe.

 . może to juz nie jest taka... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

`. może to juz nie jest taka przyjaźń jak w te niezapomniane wakacjee .. ;( ale i tak cie kur*wa moocno kocham ! ;*****

 . Mijają lata  życie wydaje ci... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

`. Mijają lata, życie wydaje ci się banalne i nagle pojawia się nieznajomy, a imię jego brzmi miłość... `.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV