głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oneloovex3 Dziękuje. Za co? Za pokazanie że miłości nie ma. Jedyną rzeczą która do tej pory zajmowała mi czas to była myśl jak zdobyć Cię byś był mój albo przynajmniej w

oneloovex3

oneloovex3.moblo.pl
Dziękuje. Za co? Za pokazanie że miłości nie ma.
 Dziękuje.  Za co?  Za pokazanie... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

-Dziękuje. -Za co? -Za pokazanie,że miłości nie ma.

Jedyną rzeczą która do tej pory... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Jedyną rzeczą, która do tej pory zajmowała mi czas to była myśl jak zdobyć Cię byś był mój, albo przynajmniej w połowie tak mój jakbym chciała żebyś był. Teraz, gdy wiem,że to już nie możliwe kompletnie nie wiem o czym mam myśleć..

Gdybyś wiedział co myślę o Tobie... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Gdybyś wiedział, co myślę o Tobie, Gdybyś wiedział, co czuje do Ciebie...

kiedy zobaczyłam Go po raz pierwszy... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

kiedy zobaczyłam Go po raz pierwszy, nawet nie pomyślałam, że będzie mi tak bliski. kiedy wzięłam Go za rękę nie miałam pojęcia, że zajdziemy tak daleko. kiedy pocałowałam Go pierwszy raz nie sądziłam, że tak bardzo rozpalę nasze zmysły. teraz żyję dla Niego.

 Czasami kiedy jesteś młodszy... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

`Czasami, kiedy jesteś młodszy, myślisz, że nic nie może Cię zranić. To jak bycie niewidzialnym. Całe twoje życie jest przed tobą i masz plany. Wielkie plany. Żeby znaleźć perfekcyjny związek. Kogoś, kto Cię uzupełni. Ale gdy stajesz się starszy zdajesz sobie sprawę, że nie zawsze jest tak łatwo. Przed końcem swojego życia zdajesz sobie sprawę jak proste były plany, które miałeś. Ponieważ na końcu, kiedy patrzysz wstecz zamiast iść na przód chcesz uwierzyć, że wykorzystasz najlepiej życie, które Ci dano. Chcesz uwierzyć, że zostawiasz za sobą coś dobrego. Chcesz żeby to wszystko miało znaczenie.

Miałeś tak kiedyś .?  Nie możesz... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Miałeś tak kiedyś .? Nie możesz zasnąć, trzymając w ręku telefon, ciągle odblokowując klawiaturę - może jest sms, może nie było słychać dźwięku... Rano wstajesz półprzytomny, szukasz kogoś w tłumie ludzi, choć wiesz, że tam, go nie ma.. Żyjesz nadzieją, że może.. może dziś, może właśnie w tym tłumie..że może.. Ach, miałeś tak .? Bagatelizujesz wszystkie inne sprawy, tylko dla tej jednej, chociaż doskonale wiesz, że jest ona pozbawiona sensu.... Miałeś tak .? No właśnie, nie miałeś tak, więc proszę nie mów mi, że rozumiesz .

Zauroczyć jest się łatwo.... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Zauroczyć jest się łatwo. Wystarczy, że zobaczysz chłopaka który ma ładny uśmiech. Jego charakter jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że możecie się zaprzyjaźnić. Tylko kilka spojrzeń, gestów, spotkań, słów i zaczynasz patrzeć na Niego zupełnie inaczej. Na Jego widok przechodzą Cię dreszcze, zapamiętujesz każde słowo. Wszystko co powie ma większą wartość od innych. To Jego głos chcesz usłyszeć, to Jego zapach sprawia, że tracisz kontrolę. Z nikim innym nie chcesz spędzać wieczorów. Nie ma godziny w której byś o Nim nie myślała.Spacerujecie razem, rozmawiacie, żartujecie, słuchacie muzyki, robicie zakupy, oglądacie filmy. Zawsze zamyślona, rozkojarzona, ale uśmiechnięta. Chcesz być w Jego życiu tą jedyną i najwspanialszą. Czas 'przed Nim' nie istnieje, jakby zawsze był i będzie.

Ty pewnie nie przejmujesz się tym co... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Ty pewnie nie przejmujesz się tym co było, nie wspominasz, a ja . ? Ja żyję tymi wspomnieniami. Nie potrafię inaczej. Nie potrafię o Tobie nie myśleć.

Mam w sobie coś co sprawia że... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Mam w sobie coś co sprawia, że chcę chodzić do miejsca gdzie 'przez przypadek' mogłabym Cię spotkać .

Szukam Cię ale kiedy Cię znajduję... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Szukam Cię, ale kiedy Cię znajduję, udaję, że Cię nie widzę. Kocham Cię, ale kiedy cię widzę, udaję, że Cię nie kocham. Kiedyś przez ciebie zginę, ale udam, że ginę przypadkowo... ; ** ;c

' To nie jest chłopak dla Ciebie!... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

'- To nie jest chłopak dla Ciebie! - Powiedz to mojemu sercu, tylko wiesz jest jeden problem. - Jaki? - Ono nikogo nie słucha '

Pewnego razu miłość zapytała... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Pewnego razu miłość zapytała przyjaźń: Do czego jesteś potrzebna kiedy ja jestem? Przyjaźń odpowiedziała: Jestem po to ,żeby tam gdzie Ty zostawiasz smutek i łzy mógł pojawić się uśmiech!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV