głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oneloovex3 I dlaczego mimo wszystko komplikuję sobie życie Czemu skrywam wciąż przed Tobą coś co pragnę Ci wykrzyczeć? Czemu robię głupie błędy mimo błędów świadomości Cze

oneloovex3

oneloovex3.moblo.pl
I dlaczego mimo wszystko komplikuję sobie życie Czemu skrywam wciąż przed Tobą coś co pragnę Ci wykrzyczeć? Czemu robię głupie błędy mimo błędów świadomości Cze
I dlaczego mimo wszystko komplikuję... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

I dlaczego mimo wszystko komplikuję sobie życie, Czemu skrywam wciąż przed Tobą, coś co pragnę Ci wykrzyczeć? Czemu robię głupie błędy, mimo błędów świadomości Czemu wikłam wszystko w sobie zamiast wszystko to uprościć?

Zniknęło szczęście  a może nigdy... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Zniknęło szczęście, a może nigdy go nie było? Być może mnie i Ciebie nigdy nic nie łączyło? Nie wiem, nie ważne, dziś już nie pamiętam, lub tylko udaję twarda laska, co nie pęka…

Nie było dnia żebym przez Ciebie... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Nie było dnia żebym przez Ciebie nie płakała.. nie było godziny żebym o Tobie nie myślała.

Przez całe moje życie nie... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Przez całe moje życie nie wierzyłem w większość rzeczy, które wyczytywałem w podręcznikach od historii i w to, czego uczyli mnie w szkole. Teraz do mnie dotarło, że nie mam prawa, by osądzać kogoś na podstawie tego, co o nim czytałem. Nie mam prawa do osądzania czegokolwiek. Oto lekcja, którą otrzymałem.

 tak będzie lepiej .. że niby dla... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

"tak będzie lepiej".. że niby dla mnie? lepiej, że znowu wróci szara codzienność, że nie będę potrafiła przeżyć dnia bez Ciebie, że to moje serce będzie codziennie pękało na nowo? dodaj jeszcze "zostańmy przyjaciółmi". całkowicie mnie dobijesz.

 Nieważne jest to czy on odpisze na... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

`Nieważne jest to czy on odpisze na twoją wiadomość... liczy sie to czy to on napisze pierwszy ;]

Chociaż raz być suką i olewać... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Chociaż raz być suką i olewać wszystkich z góry na dół, chociaż raz mierzyć wszystkich bezczelnie wzrokiem, chociaż raz zniszczyć komuś życie, chociaż raz mieć wszystko w dupie i być taką egoistką tak jak ty.

'a on się śmiał. Nie wiedząc że... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

'a on się śmiał. Nie wiedząc że w jej pięknych oczach właśnie płynie kolejna łza..'

nie mów mi ze rozumiesz co czuje  bo... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

nie mów mi ze rozumiesz co czuje -bo w takim momencie najchętniej wybucham ludziom w twarz. Wcale nie wiesz co czuje ,choć powinneś bo to przez ciebie nie śpię już 48 h, ciągle pijać kakao , słuchając smutnej muzyki i ocierając sobie łzy rękawem od bluzy ^.

wiesz.? wolałabym czuć żal  smutek... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

wiesz.? wolałabym czuć żal, smutek, zakłopotanie, rozczarowanie niż pustkę, którą mam w sercu. z pustką nie można żyć od tak. nie można udawać, że jej nie ma. bo ona jest i gryzie swoimi niewidzialnymi ząbkami..

  wyłączony telefon   niedostępny... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

- wyłączony telefon , niedostępny komunikator gg , muzyka i sny . odcięcie od świata . - o czym ty do cholery pieprzysz ? - o konsekwencjach miłości .

wieczorami zamiast gwiazd oglądamy... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

wieczorami zamiast gwiazd oglądamy telewizję , w internecie szukamy miłości by zaręczyć się sms-em , a po kilku miesiącach rozstać się przez maila .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV