głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
to skurwysyn z natury. teksty

oneloovex3 dodano: 17 lipca 2010

to skurwysyn z natury.

nie rób z niego na siłę dzieciaka... teksty

oneloovex3 dodano: 17 lipca 2010

nie rób z niego na siłę dzieciaka, bo mu się w głowie popierdoli.

Brakuje mi rozmowy z nim. teksty

oneloovex3 dodano: 17 lipca 2010

Brakuje mi rozmowy z nim.

miałeś tyle powodów by do mnie... teksty

oneloovex3 dodano: 16 lipca 2010

miałeś tyle powodów by do mnie napisać. nie wykorzystałeś ich..

nieustannie głowię się nad swoim... teksty

oneloovex3 dodano: 16 lipca 2010

nieustannie głowię się nad swoim życiem i dochodzę do wniosku, że przed poznaniem Ciebie było mi o wiele lepiej..

i pewnie gdybym się nie odezwała... teksty

oneloovex3 dodano: 16 lipca 2010

i pewnie gdybym się nie odezwała, Ty też byś milczał.

przecież my nawet nie mieliśmy... teksty

oneloovex3 dodano: 16 lipca 2010

przecież my nawet nie mieliśmy siebie w planach.

czy jestem szczęśliwa ? hm.... teksty

oneloovex3 dodano: 16 lipca 2010

czy jestem szczęśliwa ? hm. Kwestia podejścia. jeżeli mokre poduszki, rozbity telefon, i monotonny płacz nazywasz szczęściem to tak kochanie. Jestem bardzo, ale to baardzo szczęśliwa .

Najbardziej boli utrata kogoś... teksty

oneloovex3 dodano: 16 lipca 2010

Najbardziej boli utrata kogoś bliskiego. Kogoś na kim Ci zależało. Za każdym razem boli tak samo. Czujesz pustke i masz wrażenie że już nikomu nie jesteś potrzebna. W ostatnim czasie straciłam więcej niż ktokolwiek. Straciłam chłopaka, o którego sttarałam się ponad rok oraz przyjaciela, który rozumiał mnie bez słów. Z którym mogłam porozmawiać o wszystkim i o niczym. Po raz kolejny w moim życiu poczułam się wykorzystana. Chciałabym cofnąć czas o rok i zacząć wszystko od nowa. Wtedy nie wstydziłabym się swoich uczuć i moje życie napewno wyglądałoby zupełnie inaczej

Siedziałam przy komputerze i jadłam... teksty

oneloovex3 dodano: 16 lipca 2010

Siedziałam przy komputerze i jadłam kolacje. Ten wieczór nie różnił się jakoś specjalnie od innych wieczorów. W pewnym momencie na dole ekranu wyskoczyło małe okienko o treści: 'A...przesyła wiadomość'. Siedziałam i gapiłam się z niedowierzaniem w ekran. Myślałam, że może chce mnie przeprosić. Ze strachem w oczach otworzyłam okienko rozmowy w którym pisało: 'Kocham cię.'Z oczu zaczęły mi lecieć łzy. Cała byłam roztrzęsiona. Po chwili dostałam uzupełnienie wiadomości 'oj sory.. to nie do ciebie' Zgasiło mnie to..

Nie wierze w przyjaźń między... teksty

oneloovex3 dodano: 16 lipca 2010

Nie wierze w przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną. To wręcz niemożliwe. Zawsze zakończy się zakochaniem. Zawsze jedna strona ucierpi, bo druga będzie traktować ją jaką przyjaciela a nie jako obiekt, za którym można się uganiać. Aby nie narażać przyjaźni nie będziemy mówić o tym co czujemy. Będziemy w bólu słuchać jak zwierza nam się kto mu sie podoba i czegoby dla niej nie zrobil. Jednak kiedyś wkońcu coś w Tobie pęknie i powiesz mu o swoich odczuciach.Przeżyjesz kolejne rozczarowanie. Wasza przyjaźń rozwali się z powodu głupiej miłości.

Gdy go zostawiła  nawet z nim nie... teksty

oneloovex3 dodano: 16 lipca 2010

Gdy go zostawiła, nawet z nim nie będąc wszystko spadło na nią, każdy miał do niej pretensje nawet przyjaciele, tylko nie pomyśleli jak przez moment było jej trudno, że to wszystko wcale nie było takie łatwe, nikt nie zapytał czy podać Ci pieprzoną chusteczkę, a teraz się kurwa pytajcie co u mnie, ja nie istnieję, tak ciężko jest podnieść słuchawkę i zapytać co u ciebie, noo tak szkoda złotówki, albo 10 gr za sms'a przykro się robi z tego, że mamy w tej samej sieci i smsy mamy za darmo, XXI wiek wiekiem zacofanej naiwności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV