głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oneloovex3 Oj dziewczyno czy ty na prawdę jesteś taka głupia czy tylko udajesz przestań się łudzić że ten pieprzony moment w którym Ty i on stajecie się całością kiedykolw

oneloovex3

oneloovex3.moblo.pl
Oj dziewczyno czy ty na prawdę jesteś taka głupia czy tylko udajesz przestań się łudzić że ten pieprzony moment w którym Ty i on stajecie się całością kiedykolwiek
Oj dziewczyno  czy ty na prawdę... teksty

oneloovex3 dodano: 16 lipca 2010

Oj dziewczyno, czy ty na prawdę jesteś taka głupia czy tylko udajesz, przestań się łudzić, że ten pieprzony moment, w którym Ty i on stajecie się całością kiedykolwiek nadejdzie, bo jest to tak możliwe jak przeczytanie każdego demota z poczekalni. Dziękuję za uwagę, zmień opis.

Tyle rzeczy wiem o Tobie. Co lubisz... teksty

oneloovex3 dodano: 16 lipca 2010

Tyle rzeczy wiem o Tobie. Co lubisz robić, a czego nie, z kim spędzasz wolny czas, kiedy masz urodziny, jaki dzień tygodnia lubisz. Lecz chciałabym jeszcze żebyś zauważył, że istnieję. Aby Twój wzrok zatrzymał się choć na sekundę, nie tylko potępiając mój wygląd. Byś zauważył, jak bardzo mi na Tobie zależy.

Nie nadążam za swoimi uczuciami. W... teksty

oneloovex3 dodano: 15 lipca 2010

Nie nadążam za swoimi uczuciami. W jednej chwili jesteś dla mnie wszystkim, w drugiej chcę zapomnieć. Kocham i nienawidzę. Pragnę i nie chcę..

Wiesz co ja przeżywam kiedy siedzisz... teksty

oneloovex3 dodano: 15 lipca 2010

Wiesz co ja przeżywam kiedy siedzisz obok, rozmawiamy, patrzymy na siebie a ja wiem że w tym momencie nic więcej nie mogę..??.....wiesz co czuję??.....I tak nie zrozumiesz.

  jestem dziwna nienormalna diabelnie... teksty

oneloovex3 dodano: 15 lipca 2010

` jestem dziwna,nienormalna,diabelnie zakochana,chora psychicznie i coś tam jeszcze,ale dobrze mi z tym`

 .nagle w jednej sekundzie stał się... teksty

oneloovex3 dodano: 15 lipca 2010

`.nagle w jednej sekundzie stał się dla mnie kimś obcym...`

gdybyś złapał mnie za rękę i z... teksty

oneloovex3 dodano: 15 lipca 2010

gdybyś złapał mnie za rękę i z łamiącym się głosem powiedział " pożegnajmy wszystkich i przestańmy istnieć .. " , uwierz mi , że od razu opuściłabym ten świat . nawet nie pożegnałabym się z rodzicami , z przyjaciółmi , nie uściskałabym ukochanego psa na odchodne . pociągnęłabym Cię za rękę na niedaleki most abyśmy razem z niego skoczyli , pobiegłabym jak najprędzej do apteki kupić środki psychotropowe , litr alkoholu do popicia , wyciągnęłabym umieszczone w zakamarkach mojego pokoju paczkę żyletek , co tylko byś zechciał , jaką śmierć byś nam wybrał , taką bym przyjęła . ale przed tym pocałowałabym Cię namiętnie w Twoje aksamitne usta , żeby ostatni raz poczuć smak życia .

tak trudno jest zapomnieć o kimś... teksty

oneloovex3 dodano: 14 lipca 2010

tak trudno jest zapomnieć o kimś kto sprawił, że nawet najgorszy dzień wydawał się nie być taki zły. o kimś kto umiał sprawić za pomocą kilku słów napisanych na GG, że się uśmiechałam. o kimś, kto złamał mi serce. o nim...

nasze zdjęcia z nad mojego łóżka... teksty

oneloovex3 dodano: 14 lipca 2010

nasze zdjęcia z nad mojego łóżka trafiły w małych elementach na wysypisko śmieci. folder " on " czyli twoje zdjęcia, ulubione filmy piosenki wylądowały w komputerowym koszu, po czym kosz został opróżniony. numer gg zniknął z mojej listy znajomych. numer telefonu z mojego samsunga. ale chyba nie usunę cie z mojego życia. bo zdjęcia moge wydrukować na nowo, zdjęcia, filmy, i muzkę ściągnąc jeszcze raz. gg, widnieje w Twojej zakładce " gadu gadu " na NK. a numer telefonu? moge wyrecotować nawet gdy ktoś mnie obudzi o 2 w nocy

mówisz   że wiesz co czuję . hm... teksty

oneloovex3 dodano: 14 lipca 2010

mówisz , że wiesz co czuję . hm ... ciekawe. Patrzyłaś kiedyś co chwilę na wyświetlacz telefonu z myślą , może sobie o mnie przypomni, może napiszę .? Sprawdzałaś ciągle czy nie dostałaś żadnej wiadomości , może coś z telefonem nie tak . ? Godzinami wpatrywałaś się w kontakty i jego numer na wyświetlaczu . ? Pisałaś wiadomość o treści kocham i zachodziłaś w głowę czy ją wysłać ? Nie miałaś . ? No to nie wmawiaj mi , że wiesz co czuję . Nie próbuj mówić, że wiesz co to jest kochać , a nie być kochaną .

Ile razy można pisać ' Hej ' i... teksty

oneloovex3 dodano: 14 lipca 2010

Ile razy można pisać ' Hej ' i wyłączać okienko GG ? Nie lubię swojej nieśmiałości. Siebie też nie lubię, ale mniejsza o to. I tak ogólnie jest do dupy.

Chciałam żeby chociaż raz zebrało... teksty

oneloovex3 dodano: 14 lipca 2010

Chciałam żeby chociaż raz zebrało ci się na te pierdolone sentymenty. Może wtedy powiedziałbyś mi, że byłam dla ciebie choć trochę ważna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV