głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onaaa1094 I wróciliśmy do startu.. Znów milczysz. A ja znów siedzę sama i myślę płaczę.. I znów dochodzę do wniosku że to chyba nie ma sensu.. Ty mnie nie kochasz.. Kiedy

onaaa1094

onaaa1094.moblo.pl
I wróciliśmy do startu.. Znów milczysz. A ja znów siedzę sama i myślę płaczę.. I znów dochodzę do wniosku że to chyba nie ma sensu.. Ty mnie nie kochasz..
I wróciliśmy do startu.. Znów... teksty

onaaa1094 dodano: 1 maja 2013

I wróciliśmy do startu.. Znów milczysz. A ja znów siedzę sama i myślę , płaczę.. I znów dochodzę do wniosku ,że to chyba nie ma sensu.. Ty mnie nie kochasz..

Kiedyś łączyło nas tak wielkie... teksty

onaaa1094 dodano: 1 maja 2013

Kiedyś łączyło nas tak wielkie uczucie.. A dziś , muszę czekać,aż zdecydujesz się przyjść, napisać, zadzwonić, po myśleć o mnie , dać buzi... ;/ A co najgorsze.. Mam wrażenie ,że robisz wszystko z przymusu..

Gdy Cię zobaczyłam   zamiast... teksty

onaaa1094 dodano: 1 maja 2013

Gdy Cię zobaczyłam , zamiast rzucić Ci się na szyję , zamurowało mnie.. I kompletnie nie wiedziałam jak się zachować..

Mam milion myśli  a ani jednego... teksty

onaaa1094 dodano: 1 maja 2013

Mam milion myśli ,a ani jednego słowa nie mogę znaleźć by to opisać.;// .

Mam wrażenie  że czekasz aż sama... teksty

onaaa1094 dodano: 1 maja 2013

Mam wrażenie ,że czekasz,aż sama zrezygnuje z "nas" ... ;c. Może zamiast czekać , powiedz mi to ? Oszczędzisz mi bólu...

Przez chwilę było dobrze   przez... teksty

onaaa1094 dodano: 1 maja 2013

Przez chwilę było dobrze , przez chwilę uwierzyłam w lepszą naszą przyszłość. Tylko czemu to tylko chwila?. ;c.

Nie lubię. Nie lubię jak ktoś... teksty

onaaa1094 dodano: 1 maja 2013

Nie lubię. Nie lubię jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. Nie lubię, gdy się zaczynam pozytywnie nastawiać po to, by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo.

Pękłam.  c.... Dość kłamstw. Nie... teksty

onaaa1094 dodano: 29 kwietnia 2013

Pękłam. ;c.... Dość kłamstw. Nie widzę nadziei , nie dajesz mi jej. Nie okazujesz nawet grama uczucia. Nawet jakby Ci ciut zależało.Idealna wyjebka,zazdroszczę. ;cc.I gratuluje postawy.. Ale ja się kurczę..;c Zamilczę. I zadaję sobie sprawy,że przypomniesz sobie o mnie,jak ona zniknie..Albo wcale.. Ale ja mam dość,;c.Nie mam sił.;c.Nie daje rady.;c.Ja byłam zła,ale Ty mi więcej razu dałeś cios.;c.Jednak i taj trwałam,trwam.Teraz wszystko w Twoich rękach.;c.Albo okażesz mi,że mnie kochasz.dasz uczucia,którego tak pragnę..Albo czas nas zabiję,i się oddalimy...;c.

Wiem że mnie okłamałeś..Wiem że... teksty

onaaa1094 dodano: 29 kwietnia 2013

Wiem,że mnie okłamałeś..Wiem,że nie jesteś w domu,dlatego z uśmiechniętą mordką pisałeś,bym myła się spać,wiem,że jesteś u tej fałszywej osoby,która Cię przerabia tak jak mnie próbowała.. I wiem,że długo tak nie dam rady...To Twoja droga,ale mój ból..Sam zabijasz nadzieje we mnie..;c.

Jesli myślisz że ja mam wszytsko... teksty

onaaa1094 dodano: 29 kwietnia 2013

Jesli myślisz,że ja mam wszytsko ułożone,to się mylisz.Nie mam nic.Nawet nie wierzę,że mnie kochasz!.;c.Trudno uwierzyć,jak Ty się tak zachowujesz..Ale wiem,że ..Tylko jak będziesz przy mnie,to wszystko ułoże..To będzie dobrze.Będę się wtedy czuć kochana.;*.

A teraz idę spać bo zaraz... teksty

onaaa1094 dodano: 29 kwietnia 2013

A teraz idę spać bo zaraz zwariuję. A Ty se tam siedź. Powiem więcej,baw się dobrze!.Ale nie zdziw się jak kiedyś zamilknę..Jak zamilknę na zawszę..Bo mam tego dosyć.Bo wiem,żę nie dam rady tak żyć..Bo nie wierzę,że w ten sposób postępując,zrozumiesz i dasz nam szansę. ;c.

Umiesz podcinać mi skrzydła gdy... teksty

onaaa1094 dodano: 29 kwietnia 2013

Umiesz podcinać mi skrzydła,gdy jestem strzęśliwa, zwalać z góry,gdy jestem na szczycie pewności,dać nadzieję,a potem rzucić kłody..Chyba to lubisz robić..;c

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV