głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ona.kocha.go Kilka słów bólu tyle łzy do oczu napływają co chwile. Serce jak oszalałe wali kolejny papieros w ręce się pali. Głowa już od wódki pęka pomyślała 'miłość to udr

ona.kocha.go

ona.kocha.go.moblo.pl
Kilka słów bólu tyle łzy do oczu napływają co chwile. Serce jak oszalałe wali kolejny papieros w ręce się pali. Głowa już od wódki pęka pomyślała 'miłość to udręka'. W
Kilka słów bólu tyle  łzy do oczu... teksty

ona.kocha.go dodano: 28 kwietnia 2012

Kilka słów bólu tyle, łzy do oczu napływają co chwile. Serce jak oszalałe wali, kolejny papieros w ręce się pali. Głowa już od wódki pęka, pomyślała 'miłość to udręka'. Wszystko znów szare jest, mimo tego życie jest the best. Jutro kolejny dzień nadejdzie, ból w sercu tak szybko nie przejdzie. Ale trzeba żyć, bawić się i pić. Bo nic innego nie pozostaje, trudno zapalam kolejną faje..

Gdyby nie ona  nie byłoby mnie tutaj... teksty

ona.kocha.go dodano: 28 kwietnia 2012

Gdyby nie ona, nie byłoby mnie tutaj, była przez cały czas. Była gdy łza z oka na ziemię spadała, gdy kolejna fajka dogasała, gdy kolejny łyk wódki przepływał przez gardło. Przytuliła i powiedziała 'olej frajera'. Mimo tego że dzisiejszy dzień jest jednym z najgorszych dni w moim życiu, dziękuję, że spędziłam go w Twoim towarzystwie. Jesteś najwspanialszą przyjaciółką, jesteś gdy jest dobrze i źle, chce żebyś wiedziała, że kocham Cię...

Jedna krótka rozmowa po której... teksty

ona.kocha.go dodano: 28 kwietnia 2012

Jedna krótka rozmowa po której pęka serce..;(

Dla mnie najważniejszy jest On. Dla... teksty

ona.kocha.go dodano: 28 kwietnia 2012

Dla mnie najważniejszy jest On. Dla niego najważniejsi są kumple, feta i zgon.

Ona siedziała z przyjaciółką... teksty

ona.kocha.go dodano: 28 kwietnia 2012

Ona siedziała z przyjaciółką piła, paliła, płakała przez niego. On był nie daleko z kumplami śmiał się żartował. zabawne kurwa..

'bo nie' jako odpowiedź na... teksty

ona.kocha.go dodano: 28 kwietnia 2012

'bo nie' jako odpowiedź na wszystko.. nawet kurwa na miłość..=[

Siedziała gdzieś w kącie.. w... teksty

ona.kocha.go dodano: 28 kwietnia 2012

Siedziała gdzieś w kącie.. w oczach łzy, paliła papierosa jednego drugiego popijała cytrynówkę i zastanawiała się dlaczego marzenia się nie spełniają..

Weź szklaną butelkę  rozbij ją i... teksty

ona.kocha.go dodano: 28 kwietnia 2012

Weź szklaną butelkę, rozbij ją i zobacz jak wygląda moje serce...

Wypiła butelkę wódki by śmiało... teksty

ona.kocha.go dodano: 26 kwietnia 2012

Wypiła butelkę wódki by śmiało spojrzeć mu w oczy, on z uśmiechem patrzył na nią był taki uroczy. Choć chwilami nie ogarniała z każdą sekundą bardziej kochała. On mówił, że jest pijana, ona mówiła kocham tego pana. Cały czas był obok, dla niej oprócz niego nie było tam nikogo. Padło wtedy zbyt dużo słów, pomyślała lepiej już nic nie mów. Powiedział "porozmawiam z nią jak wytrzeźwieje" i znów robi jej nadzieje. Przez całą noc o tym myślała, uświadomiła sobie, że nikogo w życiu tak nie kochała. Pojechała znów w to miejsce cały czas razem byli z całą ekipą świetnie się bawili. Oboje wiedzą że to się jeszcze nie skończyło, czekała na to szczęście które teraz powróciło.

najpierw chlańsko  potem trzeba... teksty

ona.kocha.go dodano: 25 kwietnia 2012

najpierw chlańsko potem trzeba ogarnac co co sie dzieje i z kim chleje leże kumple wokół leci z papierosów popiół nastepnego dnia.. co? znów biba? niee wczoraj było zbyt źle najpierw ranczo gdzieś na stychu 3 na 3 łyk po łyku czas wciąż leci a alkochol głową kreci nie jest jeszcze zbyt tragicznie a po chwili z nami źle ide sama po chodniku kumpel pyta: fiku miku? idziemy po szlugi bo się chce jarac to on idzie widze z dala jakis mostek lub boisko? mam wix dla mnie wszedzie blisko tu z kumplami sylwia obowiazkowo dziś traktują nas ulgowo toche siara iść z lubeslką ale co tam ktoś wyjebał nam ją! ; ooo chuj z tym wyjebane miejmy dziś wytrzeżwieć.. jutro dalej pic

dziś odpierdala im jak co dzień... teksty

ona.kocha.go dodano: 25 kwietnia 2012

dziś odpierdala im jak co dzień jakiś krem woda leje sie.. ej! no jak dzieci ona z kremem on z butelka na nia leci a ja patrze na to wszystko mówie : chodz po szlugi na boisko ona nie woli z nim bawić się tu tak zawsze dzień za dniem wszyscy mokrzy myslicie ze to koniec?-coś ty potem gdzieś na zebranie oni wciaż wypominają nam chlanie..

Spójrz w moje oczy powiedzą Ci... teksty

ona.kocha.go dodano: 22 kwietnia 2012

Spójrz w moje oczy powiedzą Ci wszystko co serce skrywa, być może gdzieś w ich kącikach jakaś łza się ukrywa. Jest coś czego nie mam i mieć nie będę, nawet nie marzę, ze jego serce zdobędę. Nic nie ugasi tej miłości ogniwa, żyję swoim życiem i jestem szczęśliwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV