głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska “Bo widzi Pan pewnego dnia po prostu budzisz się i zdajesz sobie sprawę z tego jak bardzo jesteś żałosny kochając kogoś kto ma cię gdzieś. I to jest świetny mom

oliiska

oliiska.moblo.pl
“Bo widzi Pan pewnego dnia po prostu budzisz się i zdajesz sobie sprawę z tego jak bardzo jesteś żałosny kochając kogoś kto ma cię gdzieś. I to jest świetny moment
“Bo widzi Pan  pewnego dnia po... teksty

oliiska dodano: 10 listopada 2016

“Bo widzi Pan, pewnego dnia po prostu budzisz się i zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo jesteś żałosny kochając kogoś, kto ma cię gdzieś. I to jest świetny moment by odpuścić.”

“Nigdy nie usiłowałam sprawić Ci... teksty

oliiska dodano: 6 listopada 2016

“Nigdy nie usiłowałam sprawić Ci radości, a jednak jesteś mi równie bliski jak moje własne serce. Przywykłam do Twoich słów, do tonu Twojego głosu. Do myśli, które były zawsze moimi. Przywykłam do Ciebie.”

 Ludzie pytają:   Dlaczego jesteś... teksty

oliiska dodano: 2 listopada 2016

"Ludzie pytają: - Dlaczego jesteś taka? - Jaka? - Wredna, oziębła, egoistyczna... - Nie jestem wredna, tylko szczera, nie jestem oziębła, tylko boję się, że znowu ktoś mnie skrzywdzi, nie jestem egoistyczna, tylko znudziło mi się dbanie o tych którzy mają mnie głęboko w dupie. "

“Trzeba się nauczyć zapominać o... teksty

oliiska dodano: 2 listopada 2016

“Trzeba się nauczyć zapominać o cudzych obietnicach.”

“Musisz wiedzieć  że nie jest... teksty

oliiska dodano: 2 listopada 2016

“Musisz wiedzieć, że nie jest łatwo, lecz warto walczyć. Są rzeczy, które docierają do Ciebie dopiero, gdy miną. Są dni, które nabierają sensu dopiero wieczorem.”

 Kochałam tak do końca  do granicy... teksty

oliiska dodano: 2 listopada 2016

"Kochałam tak do końca, do granicy, za którą już tylko nic. Kochaliśmy się tak bardzo, że czas płynął tylko wtedy, gdy byliśmy razem. Jakbyśmy sami byli czasem. Poza nami czas nie istniał, nic a nic."

Pragniemy stabilizacji  a marzymy o... teksty

oliiska dodano: 2 listopada 2016

Pragniemy stabilizacji, a marzymy o szaleństwie i życiu chwilą. Kiedy mamy jedno, tęsknimy za drugim. Gdy mamy to drugie, tęsknimy za pierwszym. Zawsze niespełnieni, zawsze rozdarci, zawsze nieszczęśliwi i potwornie marudni.

 Nie poddawaj się. Niezależnie ile... teksty

oliiska dodano: 2 listopada 2016

"Nie poddawaj się. Niezależnie ile Cię to kosztuje i jak bardzo odbija się na Twojej psychice. Nie przestawaj walczyć. O wiele bliżej masz do wygranej. Próbuj. Trzy razy, siedem, a nawet dziesięć. Uda się. W końcu poczujesz tę satysfakcję, staniesz i zrozumiesz, że podczas walki odpuszczają tylko słabi. Bo wstydem nie jest próbować - wstydem jest w ogóle nie spróbować."

Chyba każdy ma swoją przeszłość.... teksty

oliiska dodano: 2 listopada 2016

Chyba każdy ma swoją przeszłość. Jakoś tak. I ten ból. I nosi w sobie jakąś tęsknotę. Za czymś, co było albo za tym, co się jeszcze nie zaczęło (a może zaczęło - w wyobraźni?).

“Nie bądź smutny przez kogoś kto... teksty

oliiska dodano: 2 listopada 2016

“Nie bądź smutny przez kogoś kto z Ciebie zrezygnował. Współczuj mu, ponieważ zrezygnował z kogoś, kto nigdy nie zrezygnowałby z niego.”

 Prawdziwymi szczęściarzami są Ci... teksty

oliiska dodano: 31 października 2016

"Prawdziwymi szczęściarzami są Ci, którzy mogą się przytulać do swoich ukochanych, kiedy tylko przyjdzie im na to ochota."

 Znów mi się Twoje oczy przyśniły... teksty

oliiska dodano: 31 października 2016

"Znów mi się Twoje oczy przyśniły, znów..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV