 |
okiemnieogarniesz.moblo.pl
Mam nadzieje iż most naszych uczuć nie zawali się nie zostanie zniszczony ani nie będzie ruchomy .
|
|
 |
Mam nadzieje iż most naszych uczuć nie zawali się , nie zostanie zniszczony ani nie będzie ruchomy .
|
|
 |
Odezwę sie choćby nie wiem co .. przyrzekam przed samą sobą . Ale czy gdy spojrzę na jego twarz nie zaschnie mi w gardle ? czy oczy nie zajdą łzami jak poprzednio . Nie wiem czy będę umiała to zrobić . Mimo wszystko . Proszę , zrób to za mnie .. podejdź , powiedź " Cześć " wystarczy mi to na kilka godzin które spędzę daleko od Ciebie , od twojego uśmiechu i błyszczących oczu .
|
|
 |
Spojrzałam na cień rzucany przez patyk wbity w ziemię . Nie znałam się na tym i poznać nie chciałam . Siedziałam tu juz od kilku dobrych godzin siedząc na ziemi , marznąć tylko po to aby powspominać dawne chwile ..
|
|
 |
Daj jakiś znak , jeden jedyny .. wystarczy że odpiszesz na sms'a . Wystarczy że zerkniesz na mnie z uśmiechem , szczerym uśmiechem . Czekam i czekać będę .. przysięgam .
|
|
 |
Rano gdy tylko się obudziłam wyjrzałam przez okno .. szaro , pochmurno , ponuro .. więc dlaczego się uśmiechałam ?
|
|
 |
Modlę się , upadków nie ma końca .
Ta droga jest kręta , ciągle pod górkę .
Nie wytrzymam .. mam prawo upaść .
Nie wzywaj mnie , nie wołaj .
Upadłam , już się nie podniosę .
Czekam na swój koniec , cierpiąc .
Bóg doczepi mi skrzydła
i da siłę by wzbić się do góry .
Pomacham Ci i szepnę
Wybacz .. spotkamy się w niebie .
|
|
 |
Spojrzałam na niebo i zauważyłam że życie jest piękne .
|
|
 |
Siedziałam na podłodze po turecku przed zapaloną świeczką . Wokół ciemność , dopiero wtedy dotarła do mnie wiadomość że jestem samotna .
|
|
 |
Obok mnie przeleciała jaskółka . Dość nisko więc zapowiadało to deszcz . Nie chciałam przed nim uciec , nie miałam sił ... Poczułam jak delikatne i zimne kropelki deszczu zaczynają otulać moją twarz , włosy , sylwetkę .. myślałam że mnie to dobije stało się odwrotnie .
|
|
 |
Spójrz mi w oczy i powiedź że kłamię ..
|
|
 |
Nie kłam , może nie jesteśmy dwiema połówkami jabłka , ale jesteśmy połączeni .
|
|
 |
Kocham Cię , czy to Ci nie wystarcza ? Czy mam stanąć na środku mostu i wykrzyczeć to ? Czy może skoczyć z tego właśnie mostu w imię mojej miłości ? Zrobię to w każdej chwili , powiedź tylko słowo
|
|
|
|