głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijsiewkoncu wiedziała już tylko to że nigdy nie będzie szczęśliwa. Bała się tego jak niczego innego. Próbowała zapomnieć. Myślała że jej się udaje jednak to były tylko pozo

ogarnijsiewkoncu

ogarnijsiewkoncu.moblo.pl
wiedziała już tylko to że nigdy nie będzie szczęśliwa. Bała się tego jak niczego innego. Próbowała zapomnieć. Myślała że jej się udaje jednak to były tylko pozory. W
wiedziała już tylko to  że nigdy... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 29 września 2011

wiedziała już tylko to, że nigdy nie będzie szczęśliwa. Bała się tego jak niczego innego. Próbowała zapomnieć. Myślała, że jej się udaje, jednak to były tylko pozory. Wystarczyła piosenka, którą słyszała w jego towarzystwie i już wszystko wracało. Ból był podwójny.

Trzymała telefon w ręce... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 29 września 2011

Trzymała telefon w ręce, przygryzając wargi i pisząc do niego wiadomość. Za każdym razem, kiedy napisała wszystko co do niego czuje, kasowała to i pisała od początku. Nie była w stanie mu tego wysłać. Wiedziała, że nigdy tego nie zrobi, mimo to nadal pisała. Ogarniał ją strach. Bała się jego reakcji, bała się co będzie potem. Nie potrafiła zaryzykować. Być może był to największy błąd w jej życiu.

Tak po prostu. Zaczęło się.... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 29 września 2011

Tak po prostu. Zaczęło się. Spojrzała mu w oczy i zobaczyła w nich cały świat. W jego oczach widziała szczęście. Czuła się cudownie. Rozmawiali. Wygłupiali się. Dla niej to było na prawdę dużo. Wcale nie traktowała go jak zwykłego kumpla. Widziała w nim coś, czego nie było w nikim innym. Nie był najpiękniejszy na świecie, jak każdy miał kilka wad, ale jej to nie przeszkadzało. Marzyła o dotyku jego ust, dłoni. Zawsze chciała czuć jego zapach. Jednak On ją tylko lubił, nic więcej, po prostu lubił. To o czym marzyła tak naprawdę nigdy nie nastąpiło, ale nie potrafiła z niego zrezygnować. Nadal nie potrafi.

siedziała przed komputerem... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 29 września 2011

siedziała przed komputerem, słuchała muzyki, która przypominała jej jego, a zarazem ją dobijała. Myśl, że nie może z nim być była dla niej cholernie ciężka. Nie chciała wyłączyć komputera i się położyć, bo noce były dla niej najtrudniejsze. Nie potrafiła zasnąć zasypując sobie głowę myślami tylko o nim. Wyobrażała sobie ich razem, wtulonych w siebie i przez chwilę miała na twarzy szczery uśmiech, jednakże znikał on bardzo szybko w chwili kiedy przypominała sobie jaka jest rzeczywistość.

  ja jestem przecież jak noc  Ty... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 5 września 2011

" ja jestem przecież jak noc, Ty jesteś jak dzień "

kocham Cię. kocham Cię. kocham... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 30 sierpnia 2011

kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię ... sobie mogę powtarzać to milion razy, a Tobie nie umiem o tym powiedzieć .

a teraz zamknij oczy. pomyśl sobie o... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 30 sierpnia 2011

a teraz zamknij oczy. pomyśl sobie o jednej rzeczy, którą chciałbyś zrobić, uśmiechnij się i z głową do góry, nie zastanawiając się nad tym co będzie potem, zrób to !

do you love me ? teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 30 sierpnia 2011

do you love me ?

 Dlaczego akurat on ?   Bo nikt inny... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 30 sierpnia 2011

-Dlaczego akurat on ? -Bo nikt inny nie ma takich ślicznych oczu, nikt inny tak cudownie nie pachnie i nikt nie ma takiego wyjątkowego uśmiechu jak właśnie On !!

Jestem jeszcze za słaba  żeby... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 30 sierpnia 2011

Jestem jeszcze za słaba, żeby powiedzieć Ci jak bardzo Cię kocham ..

Ten świat jest jakiś pojebany dziś... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 30 sierpnia 2011

Ten świat jest jakiś pojebany dziś, nie sądzisz ??

Całuj mnie tak długo  aż zabraknie... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 30 sierpnia 2011

Całuj mnie tak długo, aż zabraknie Ci sił ; *

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV