głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijsiewkoncu jesteś pierdolonym dupkiem. nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z Tego jak bardzo mnie skrzywdziłeś ? nie masz nawet pojęcia jak cierpiałam próbując się podnieść

ogarnijsiewkoncu

ogarnijsiewkoncu.moblo.pl
jesteś pierdolonym dupkiem. nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z Tego jak bardzo mnie skrzywdziłeś ? nie masz nawet pojęcia jak cierpiałam próbując się podnieść walczyła
jesteś pierdolonym dupkiem. nie wiem... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 13 kwietnia 2012

jesteś pierdolonym dupkiem. nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z Tego, jak bardzo mnie skrzywdziłeś ? nie masz nawet pojęcia jak cierpiałam próbując się podnieść, walczyłam i dałam radę kurwa ! bez Ciebie. I mimo to, że uczucie tęsknoty wraca czasem wieczorami, to potrafię się uśmiechnąć bez Twojej obecności i jestem w stanie pokochać na nowo.

dlaczego tak jest ? dlaczego  kiedy... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 13 kwietnia 2012

dlaczego tak jest ? dlaczego, kiedy zostajemy sami chociaż na krótką chwilę, nie potrafię nic powiedzieć. Tak jakby odebrało mi mowę i kiedy tak siedzę nie mogąc wymówić ani słowa, ukratkiem spoglądam na Ciebie i próbuje z Twoich oczu i wyrazu twarzy, dowiedzieć się o czym myślisz, co czujesz w danym momencie. Wpatrując się w Twoje oczy mam wrażenie, że chociaż mała cząstka Ciebie, jest moja.

śmieję się każdego dnia... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 18 luty 2012

śmieję się każdego dnia, podskakuję, śpiewam i tańczę. ale to nie zmienia faktu, że moje oczy są tak jakby wygasłe, że wieczorami nie potrafię dogonić myśli i, że tak bardzo tęsknie .. tęsknie za przeszłością. brakuje mi chorych zabaw w berka, szukanego, albo tych minutowych kłótni o byle co. chciałabym jeszcze raz to wszystko przeżyć, jeszcze raz to poczuć.

jak sobie pomyśle ile nacierpiałam... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 18 luty 2012

jak sobie pomyśle ile nacierpiałam się przez Ciebie to mi kurwa po żołądku jeździ.

nie będę więcej za Tobą płakać... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 18 luty 2012

nie będę więcej za Tobą płakać, oboje wiemy ile osób skrzywdziłeś i wiemy, że skrzywdzisz jeszcze niejedną. jesteś zwyczajnym dupkiem i to się już nie zmieni koleś.

obiecuję  że kiedy już się kurwa... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 18 luty 2012

obiecuję, że kiedy już się kurwa podniosę i otrząsnę, udowodnię Ci, że straciłeś to czego nigdy nie odzyskasz .

nie lubię takich dni . nie lubię... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 1 luty 2012

nie lubię takich dni . nie lubię, kiedy mam pięknie poukładane plany i coś, czy ktoś, mi je psuje . nie lubię się starać, dostosowywać całego dnia i dokładać sobie zajęć, niekoniecznie przyjemnych, po to, żeby zrobić komuś przyjemność i zostać zwyczajnie olana . nie lubię wieczorów, które chciałam spędzić gdzieś, z kimś, a spędzam samotnie w domu . nie lubię nie odbierania telefonu . nie lubię też uczucia, że to, czego ja chcę i potrzebuje nie ma żadnego znaczenia . nie lubię takich dni .
Autor cytatu: ansomia

jaram się Tobą   33 teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 1 luty 2012

jaram się Tobą < 33

oglądam stare zdjęcia i na każdym... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 30 stycznia 2012

oglądam stare zdjęcia i na każdym widać mój uśmiech i radość. Chciałabym się wślizgnąć do albumu i przeżyć te chwile od nowa, z tymi samymi ludźmi. < 33

cholernie ważną rzeczą jest... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 30 stycznia 2012

cholernie ważną rzeczą jest nadzieja, to ona nas jeszcze jakoś trzyma i pozwala czasem się uśmiechać, to ona sprawia, że choć trochę wierzymy w coś, co się nie zdarzy. on zabrał mi nawet nadzieję.

patrze na Ciebie i czuję jak... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 30 stycznia 2012

patrze na Ciebie i czuję jak uginają mi się nogi, czuję jak przyspiesza serce i jak trzęsą mi się dłonie .. zgryzam wargi i próbuję sobie wmówić, że nic dla mnie nie znaczysz.

Prawdą jest  że boimy się zmian... teksty

ogarnijsiewkoncu dodano: 30 stycznia 2012

Prawdą jest, że boimy się zmian, ale z drugiej strony chcemy zmienić wszystko ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV