głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 nie pyta czy masz na nią czas. nagle staje w Twoich drzwiach. ukryć się przed nią nie umiesz. znika przy niej cały strach. choć kiedyś skończy się i tak. dziś n

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
nie pyta czy masz na nią czas. nagle staje w Twoich drzwiach. ukryć się przed nią nie umiesz. znika przy niej cały strach. choć kiedyś skończy się i tak. dziś nie chces
nie pyta czy masz na nią czas. nagle... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

nie pyta czy masz na nią czas. nagle staje w Twoich drzwiach. ukryć się przed nią nie umiesz. znika przy niej cały strach. choć kiedyś skończy się i tak. dziś nie chcesz widzieć nic więcej. bronie się, ciągle mówię nie, to nie dla mnie. niech wszystko będzie tak jak dawniej. zostaw mnie, odejdź tam gdzie chcesz. niech na zawsze wszystko będzie tak jak dawniej.

wiem kiedy odejść  choć milczysz o... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

wiem kiedy odejść, choć milczysz o świcie. Między jednym papierosem, a dziesiątym. Może właśnie dlatego nadzieja umiera ostatnia. Ale jednak umiera. Za dużo przy niej paliłeś. Moja, cała w zmarszczkach i z siwizną na skroniach. Bliska i świadoma swego końca. Potknęła się na schodach, złamała serce. Głupia i naiwna ufnością, że każdej nocy we mnie będziesz.

I try not to cry  so I place it all... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

I try not to cry, so I place it all behind me.

Kochany powiedz . .  Będzie jeszcze... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

Kochany powiedz . . Będzie jeszcze tak, że dusza rozkwitnie tęczą barw, rozbłyśnie w słońcu, a ja wyciągnę ramiona ku niebu ciesząc się że żyję, jestem ? Że będzie cieszył żółty liść i pierwszy śnieg na trawie. Nie będzie straszył krótszy dzień, a anioł przeprowadzi nocą za rękę przez złe sny ? Nie ma Cię przy mnie w tej chwili. Chowam się przed światem, ocierając łzy. Kochany napisz proszę, że odnajdę jeszcze sens . .

Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci jakie miał oczy. Po drugim będę wtajemniczać cię w jego niesamowite cechy. Po trzecim będę opowiadała Ci przez łzy jak bardzo żałuje,że pozwoliłam mu odejść i jak bardzo go kocham.Po czwartym będzie mnie rozkurwiało od środka a na usta cisną się tylko literki, które tworzą jego imię. Po piątym zacznę drzeć ryja jak bardzo go kocham. Po szóstym zadzwonię do niego i powiem, powiem kurwa to wszystko co siedzi we mnie w środku,wszystko co jestem w stanie powiedzieć na ten temat. Po kolejnych będę już tylko najebana i mam nadzieję,że nic nie będę pamiętała.

Jesteś mi droższy nawet od życia... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

Jesteś mi droższy nawet od życia Ci co nie wierzą są nam niepotrzebni Nie dosięgną serca z piersi o północy Nie zapomnij mojego oddechu

Każdy człowiek zna wielkość swego... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

Każdy człowiek zna wielkość swego cierpienia i jest świadomy zupełnego braku sensu życia.

Teraz już wiem o co w tym wszystkim... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

Teraz już wiem o co w tym wszystkim chodzi. Wiem, że żadne z nas nie ma odwagi już napisać pierwsze i, że żadne z nas najwidoczniej nie ma już siły walczyć o to co i tak po raz kolejny zawali się po kilku dniach, kłótnia za kłótnią, aż w końcu znowu nie będziemy się znać.

problem polega na tym że zbyt długo... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

problem polega na tym że zbyt długo żyję tym co się już zakończyło

uzależniona od Jego kłamstw  żyła... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

uzależniona od Jego kłamstw, żyła nadzieją którą on wypluwał jej z pogardą do słuchawki telefonu.

Otwieram kartkę i wszystko mi leci z... teksty

ogarnijjx3 dodano: 2 luty 2012

Otwieram kartkę i wszystko mi leci z rąk, ze wszystkich twarzy na świecie mam zabić właśnie ją.

Tak już ma być zawsze: poranek  gdy... teksty

ogarnijjx3 dodano: 2 luty 2012

Tak już ma być zawsze: poranek, gdy nie chce się wstawać, zmierzch, kiedy nie chce się jeszcze umierać, wieczór pełen obaw, niekończące się noce udręk. Już płakać nie potrafię, chyba nie potrafię. A kochać? Gdzie podziało się moje uczucie miłości? Boże, co ja z sobą zrobiłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV