głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 I niech ona teraz zastępuje Ci mnie niech dba o Ciebie niech dzwoni w środku nocy z pytaniem kochasz mnie? . Może nawet wychodzic przez okno byleby tylko się z

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
I niech ona teraz zastępuje Ci mnie niech dba o Ciebie niech dzwoni w środku nocy z pytaniem kochasz mnie? . Może nawet wychodzic przez okno byleby tylko się z Tobą sp
I niech ona teraz zastępuje Ci mnie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 5 luty 2012

I niech ona teraz zastępuje Ci mnie, niech dba o Ciebie, niech dzwoni w środku nocy z pytaniem "kochasz mnie?". Może nawet wychodzic przez okno byleby tylko się z Tobą spotkac. Niech spróbuje, coś tak bardzo mi podpowiada, że w kochaniu Cię nie będzie nawet w połowie tak dobra jak ja.

nie palę. nałogowo żuję gumę... teksty

ogarnijjx3 dodano: 5 luty 2012

nie palę. nałogowo żuję gumę balonową . nie piję . ale uwielbiam colę light . nie przeklinam . ale uwielbiam mówić slangiem . nie moszę szpilek, ale kocham trampki . nie jestem dziwką . ale potrafię kochać !

Człowiek może i uczy się na... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

Człowiek może i uczy się na błędach, ale jeśli kocha to wciąż popełnia jeden i ten sam- ufa, choć już tyle razy się zawiódł.

Ostatni raz wracam do przeszłości.... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

Ostatni raz wracam do przeszłości. Robię to tylko po to, aby wyciągnąć wnioski, nauczyć się czegoś. Już nie rozdrapuję ran. Zostawiam to, co złe, bo przed sobą mam błękitne niebo, którego chcę dotknąć.

wiesz jak to jest mieć własne... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

wiesz jak to jest mieć własne, prywatne niebo? wiesz jak to jest móc zawsze do niego pójść, gdy jest źle, iść gdy jest dobrze, by poczuć się jeszcze lepiej, korzystać z każdej błogiej zalety swojego nieba? Wiesz jak to jest mieć coś, w co inni nie wierzą?

Lubię jak pijesz ze mną wódkę i... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

Lubię jak pijesz ze mną wódkę i popijasz wódką .

Nie wiem czemu  ale ostatnio znów... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

Nie wiem czemu, ale ostatnio znów zaczęłam intensywnie o Tobie myśleć. Przecież raczej nie utrzymujemy ze sobą kontaktu, nie mam styczności z Twoją osobą. To chyba tylko to przyzwyczajenie powróciło. Przecież zawsze Cię kochałam.

deszczu rękami nie zagarnę  Ty... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

deszczu rękami nie zagarnę, Ty mojej miłości też nie próbuj.

kiedyś ktoś mnie zapytał : Co dla... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

kiedyś ktoś mnie zapytał : Co dla ciebie w życiu jest najtrudniejsze? Odpowiedziałam , że nie wiem. Że chyba nie ma takiej rzeczy. Teraz już umiem odpowiedzieć na to pytanie. Gdy dziś mnie zapytacie Co jest dla mnie najtrudniejsze, odpowiem : -Najtrudniej w życiu patrzeć jest w oczy ukochanej osoby i widzieć pustkę. Zupełne nic. Obojętność , zero tęsknoty. Najtrudniej czuć że się ją kocha cała sobą i wiedzieć że bez niej nie można żyć ale ona bez ciebie jest szczęśliwa. Najtrudniej kochać bez wzajemności...` Tak. Tak bym odpowiedziała..

Podnieśmy szklanki w górę  wypijmy... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

Podnieśmy szklanki w górę, wypijmy za nieodwzajemnioną miłość, za zranione uczucia, za te puste panny, które odbierały nam facetów, za niespełnione marzenia, za chore ambicje, za wylane łzy, za nieprzespane noce, za każdy rozmazany tusz.

I czekać na Ciebie ciągle chce... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

I czekać na Ciebie ciągle chce choćbyś tylko przychodził we śnie bo warto i to ja wiem że tylko z Tobą życie moje ma jakiś sens aaa, że bez Ciebie już nic mi nie zostaje ja wciąż czekam i nieustanie marzę że choć przez tak krótki czas będzie nam znowu dane mieć to szczęście i będę spotykać się właśnie z Tobą Kochanie

. Bo ona ma sześć różnych... teksty

ogarnijjx3 dodano: 3 luty 2012

. Bo ona ma sześć różnych uśmiechów. . Pierwszy, gdy coś ją naprawdę rozśmieszy. . Drugi, gdy śmieje się z grzeczności. . Trzeci, gdy snuje plany. . Czwarty, gdy śmieje się sama z siebie. . Piąty, gdy czuje się niezręcznie. . I szósty, gdy... Szósty, gdy Go widzi ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV