głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Przytul mnie tak mocno jak mnie kochasz. Nie mogę. Dlaczego? Bo bym Cię udusił! W życiu są same wzloty i upadki. Dlatego trzeba umieć się podnieść. Nie lubię j

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Przytul mnie tak mocno jak mnie kochasz. Nie mogę. Dlaczego? Bo bym Cię udusił!
  Przytul mnie tak mocno jak mnie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 6 luty 2012

- Przytul mnie tak mocno jak mnie kochasz. - Nie mogę. - Dlaczego? - Bo bym Cię udusił!

W życiu są same wzloty i upadki.... teksty

ogarnijjx3 dodano: 6 luty 2012

W życiu są same wzloty i upadki. Dlatego trzeba umieć się podnieść.

Nie lubię jak ktoś kłamie  jak nie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 6 luty 2012

Nie lubię jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. Nie lubię jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to, by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo.

Przyjaciele są jak ciche anioły... teksty

ogarnijjx3 dodano: 5 luty 2012

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

Bo widzisz  prawdziwa przyjaźń nie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 5 luty 2012

Bo widzisz, prawdziwa przyjaźń nie kończy się nigdy. Nic nie jest w stanie jej zachwiać - żadne kłótnie, wątpliwości czy inne problemy. Nawet odległość nie może być przyczyną do jej zerwania. Kilometry nie są dobrą wymówką do zakończenia znajomości. Bo gdy zależy ci na kimś, starasz się, niezależnie od tego, co was dzieli. Najważniejsze jest to, co was łączy...

I try not to cry  so I place it all... teksty

ogarnijjx3 dodano: 5 luty 2012

I try not to cry, so I place it all behind me.

oznaliśmy się zwyczajnie  przy... teksty

ogarnijjx3 dodano: 5 luty 2012

oznaliśmy się zwyczajnie, przy piwie i znajomych, nawet był w moim typie. rozmawialiśmy o bzdurach popijając browara i paląc szluga. na drugi dzień napisał do mnie z podziękowaniem za udany wieczór. po jakimś czasie myślałam o Nim coraz częściej. On coraz częściej pisał. nie śmiałam oczywiście pomyśleć, że mogłabym się mu podobać. mijały dni, mijały spotkania, a ja ciągle miałam Go w głowie. zaczęłam nawet ubierać bluzki z dekoltem i spódniczki, czego dotąd nigdy nie robiłam. na Sylwestra wypiliśmy trochę za dużo. wtedy mi zdradził, że jestem dziewczyną jego marzeń. że przy mnie nie wie jak się zachować, że pociągam Go jak jeszcze żadna. w końcu zaczęliśmy się całować. od tamtej pory czujemy się nadzwyczajnie świetnie. i trwamy w tym do teraz.

Teraz już wiem o co w tym wszystkim... teksty

ogarnijjx3 dodano: 5 luty 2012

Teraz już wiem o co w tym wszystkim chodzi. Wiem, że żadne z nas nie ma odwagi już napisać pierwsze i, że żadne z nas najwidoczniej nie ma już siły walczyć o to co i tak po raz kolejny zawali się po kilku dniach, kłótnia za kłótnią, aż w końcu znowu nie będziemy się znać.

Jeśli chłopak płacze przez Ciebie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 5 luty 2012

Jeśli chłopak płacze przez Ciebie to oznacza, że jesteś dla niego więcej warta niż cały świat. Jeśli chłopak patrzy Ci głęboko w oczy i lekko się uśmiecha, to oznacza, że jest przy Tobie szczęśliwy. Jeśli chłopak jest w stanie odpuścić sobie kolegów, mecz i melanż tylko po to, żeby przyjść do Ciebie i wysłuchiwać Twoich wyolbrzymionych problemów, to oznacza, że jesteś dla niego najważniejsza. Jeśli chłopak potrafi przytulać Cię więcej niż 3 minuty, to oznacza, że przez te dwa dni, gdy się nie widzieliście stęsknił się za Tobą jakby nie widział Cię rok. Jeśli chłopak po mega kłótni wywołanej przez Twoje humorki, przychodzi do Ciebie z różą to oznacza, że bardzo mu zależy. Jeśli TAKI chłopak mówi Ci, że Cię kocha to wiedz, że to jest szczera prawda i doceniaj to każdego dnia, bo odnalazłaś skarb.

za każdym razem kiedy odjeżdżał... teksty

ogarnijjx3 dodano: 5 luty 2012

za każdym razem kiedy odjeżdżał spod mojej klatki przeżywałam koszmar. tamtego razu zażartował : -dawaj buziaka kochanie, może ostatni raz.- z naburmuszoną miną nastawiłam usta a gdy już siedział na motorze rzucałam mu swoje odwieczne zdanie:- jedź ostrożnie. - tamtej nocy nie napisał jak zawsze ' już jestem w domu.' był tylko krótki telefon od jego kolegi. słyszałam pojedyncze słowa. jakiś wypadek , rozbity motor, osobowe auto, poślizg. nagle mdłości, słabość, i przeogromna panika. pamiętam uspokajanie mnie przez tatę, kiedy tej deszczowej nocy pędziliśmy do szpitala. zawalił mi się świat, gdy zobaczyłam go nieprzytomnego podłączonego do aparatur, z bandażem na głowie , przez który przedzierała się krew. złapałam go za dłoń, modliłam się i szlochałam, żeby wyszedł z tego cało. wtedy najbardziej liczy się nadzieja wiesz? i ona tym razem nie zawiodła. bo on w końcu otworzył powoli oczy i cicho wyszeptał leciutko ściskając moje palce: - myślałaś, że dla ciebie nie przeżyję ?

Ja tylko chcę być komuś potrzebny.... teksty

ogarnijjx3 dodano: 5 luty 2012

Ja tylko chcę być komuś potrzebny. Potrzebuję tego, żeby ktoś nie mógł się beze mnie obejść. Potrzebuję kogoś, kto zje cały mój wolny czas, moje ego, moją uwagę. Kogoś, kto będzie ode mnie uzależniony. Obopólnego uzależnienia

Boje się  że przestanie się o mnie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 5 luty 2012

Boje się, że przestanie się o mnie starać. Że zrezygnuje, bo tak trudno mnie zrozumieć , bo jestem taka uparta i taka trudna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV