głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nutlla Znowu to zrobiłam. Miałam przestać miałam do tego już nie wracać. Przecież obiecałam. Jestem zła nie powinno mnie tu być. Nie umiem nawet dotrzymać obietnicy kt

nutlla

nutlla.moblo.pl
Znowu to zrobiłam. Miałam przestać miałam do tego już nie wracać. Przecież obiecałam. Jestem zła nie powinno mnie tu być. Nie umiem nawet dotrzymać obietnicy którą zło
Znowu to zrobiłam. Miałam przestać... teksty

nutlla dodano: 21 lipca 2013

Znowu to zrobiłam. Miałam przestać, miałam do tego już nie wracać. Przecież obiecałam. Jestem zła, nie powinno mnie tu być. Nie umiem nawet dotrzymać obietnicy, którą złożyłam najważniejszej osobie w życiu. Jestem beznadziejna. Mam wielki chaos w głowie, połowy tego wszystkiego nie pamiętam, nie wiem co się działo, nie wiem jak skleić słowa. Burdel w głowie tak samo jak w życiu. Nie zasługuję na nic, na nikogo. Ktoś taki jak ja nie powinien się urodzić. Nie umiem sobie wybaczyć, że znowu do tego dopuściłam przez własną głupotę, strach i samotność, która tak często tu przebywa. Jak ktoś może mi wybaczyć coś takiego? No, powiedz, jak? Tylko nie pocieszaj, nie pisz, że będzie dobrze, bo kurwa nic nie będzie dobrze. Świat się wali, a ja nie próbuje się wydostać się spod jego gruz, tylko coraz bardziej pozwalam, aby mnie przygniatały. Zdecydowanie nienawidzę siebie.

Nie chcę nic czuć  a ciągle czuję... teksty

nutlla dodano: 19 lipca 2013

Nie chcę nic czuć, a ciągle czuję strach. Jest jak chodzący za mną cień, śledzi mnie i czeka na odpowiednią okazję, aby zaatakować. Kiedy już wejdę w ciemny zaułek mojej duszy, wyłania się zza rogu i zaciąga mnie dalej w ciemność, wie, że jej się boję. Mój przyjaciel strach, wszędzie gdzie nie pójdę jest ze mną. Ostatnio nawet w snach czuję jego obecność, widzę jego przepełnione złem oczy. Nie wiem jak się go pozbyć, jak od niego uciec. Nie chcę go czuć, nie chcę czuć nic. Wyjmuję ostatnie trzy dychy z portfela i idę na osiedle. Właśnie do tego dążysz przyjacielu? Abym znowu znalazła się w cieniu przed światem, pozbyła się jakichkolwiek uczuć i została tylko przy Tobie? Chcesz, abym zaczęła jeszcze bardziej bać się ludzi i świata, chcesz zamknąć mnie w swojej klatce, a ja nie mam sił, by walczyć. Biorę portfel, paczkę fajek i lufkę, wiedząc, że dzisiaj też będziesz mi towarzyszył.

Mam wrażenie  że każdego dnia... teksty

nutlla dodano: 19 lipca 2013

Mam wrażenie, że każdego dnia rozpadam się na coraz to mniejsze kawałki. Coś we mnie pękło, to chyba serce pokruszyło się na małe cząsteczki, których nie da się skleić. Nie czuję jak bije, czuję tylko ból zadawany przez milion ostrych kawałków szkła. Gdybym poszła do kardiologa, zdziwiłby się, bo powinnam już dawno nie żyć. Nie można funkcjonować bez serca. Przestraszyłby się, stałby przed nim trup, blada twarz, sine oczy, wychudzone ciało. Trup bez serca, bez uczuć, który nie nie może trafić na cmentarz, boi się przejść na druga stronę, więc krąży po świecie, szukając dla siebie miejsca, z nadzieją , że znajdzie je przy nim, a on sprawi, że jakimś cudem serce poskłada się w jedną całość.

Ciężko jest się przyznać do... teksty

nutlla dodano: 17 lipca 2013

Ciężko jest się przyznać do porażki, ale w końcu trzeba zdać sobie sprawę, że już nic nie jest się w stanie zrobić. Do dzisiejszego dnia byłam przekonana, że nam się uda. Wracając od Ciebie straciłam nadzieję. Znowu to zrobiłeś, patrzałeś na mnie wzrokiem, którego nie lubię, wyzywałeś, krzyczałeś. Nie wierzyłam, że to Ty, bo przecież znam cię innego. Wiem, że każdy się gubi, każdy z czasem się poddaję, wiem, że każdy przechodził przez swoje własne piekło i był na samym dnie, ale walczyli do końca. Nie poddawali się, w końcu wyszli z tego, ale ja już nie mam sił. Myślałam, że dam radę, musiałam wierzyć za nas dwoje, bo Ty od początku planowałeś iść beze mnie, wśród ciemności pozwalałeś żyć demonom. Tak, miałeś rację. Miłość to tylko głupie bajki dla dzieci. W prawdziwym świecie nie istnieją. Jest tylko wódka, lufka, biały proszek i smutek. Tak wygląda nasza miłość. Już nie chcę walczyć, poddaję się, wygrałeś.

Dobrze wiesz  że nie lubię jak... teksty

nutlla dodano: 17 lipca 2013

Dobrze wiesz, że nie lubię jak dusisz w sobie emocje, zakładasz maskę i oszukujesz mnie, że wszystko jest w porządku. to ci nie pomaga, przez to jeszcze bardziej cierpisz. Myślisz, że jestem na tyle głupia, aby uwierzyć w Twoje kłamstwa, ale ja widzę. Możesz się uśmiechać, ale oczy zawsze powiedzą prawdę, są odzwierciedleniem duszy. Dzisiaj widzę w nich ból, który starasz się zamaskować. W Twoim głosie słyszę łzy, które potwierdzają jak jesteś zagubiony i otoczony złem. Nie chcesz, abym widziała jak płaczesz, chociaż widziałam na Twoich polikach tuzin łez. Bardzo chciałabym Co pomóc, próbuje każdego dnia wyciągnąć do Ciebie dłoń. Czekam na dzień, kiedy pozwolisz mi się do ciebie zbliżyć. Nie licz, że odejdę, ze mnie odstraszysz. Jestem przy Tobie i będę zawsze.

Nie poznaliśmy się  aby po kilku... teksty

nutlla dodano: 14 lipca 2013

Nie poznaliśmy się, aby po kilku miesiącach o sobie zapomnieć. Los musi mieć dla nas więcej ścieżek przez które chodzilibyśmy razem. Nawet jeżeli te ścieżki prowadzą donikąd lub prowadzą na samo dno. Ważne, żebyśmy byli razem. Może i teraz jesteśmy na tej złej drodze, wybraliśmy nie ten drogowskaz co trzeba, ale wierzę, że odnajdziemy kolejne rozstaję dróg, staniemy przed nim i tym razem pomyślimy dwa razy zanim wybierzemy którędy iść, tym razem wybierzemy drogowskaz ze słowem : szczęście. Niepotrzebny nam inne, zobacz. Oprócz tego nic nam nie potrzeba. Mamy siebie obok, mamy przyjaźń, a miłość na razie jest nam niepotrzebna. Tak samo te ciągłe uciekanie od rzeczywistości, od bólu i strachu, który stał się naszym cieniem, odstawimy prochy, tym razem uciekniemy od nich w naturalny sposób.Razem możemy wejść na sam szczyt, mimo, że dopiero zaczynamy się wspinać, droga może być ciężka i długa, ale wierzę, że damy radę. Nie pozwolę Ci teraz odejść. Razem możemy wszystko.

Proszę  zawróć. Wróć na dobrą... teksty

nutlla dodano: 13 lipca 2013

Proszę, zawróć. Wróć na dobrą drogę. Widzę jak się gubisz, to nie jest najlepszy widok. Odważ się zmienić coś w życiu na lepsze, nie mówię, że dla mnie, sama siedzę w tym po uszy, ale Ty masz dla kogo walczyć. Zrób to dla bliskich, dla siebie. Wiem, że potrafisz, że w głębi nadal jesteś silny, tylko zgubiłeś drogę. Widziałam w Twoich oczach ta siłę, radość, dzisiaj widzę strach. Wierzę, że dasz radę. Tylko daj sobie pomóc. Pomagałeś mi, byleś przy mnie w najgorszych momentach, wiem, z czasem Cię odrzuciłam, nawet nie wiesz jak dzisiaj tego żałuję. Teraz role się odwracają i potrzebujesz kogoś, kto cię zrozumie, kto wie jaki czujesz ból. Dopuść mnie do siebie,dobrze wiesz, że mi możesz ufać. Pomimo upływu czasu to nadal ja. Mimo, tego wszystkiego nadal jestem z Tobą i mi zależy. Pamiętasz? Twój ból jest moim bólem. Razem damy radę. Wyciągnę cię z tego, obiecuję. Nie pozwolę, aby kolejna dla mnie ważna osoba spadła na samo dno, zostawiając mnie na tym świecie samą. Damy radę, uda się.

Czemu ciągle oddycham  chociaż... teksty

nutlla dodano: 11 lipca 2013

Czemu ciągle oddycham, chociaż świat się dla mnie skończył Nie da mi ukojenia promyk słońca tego dnia Nie da mi ukojenia światło księżyca tej nocy./ Kali

Boli mnie każdy oddech  każda łza... teksty

nutlla dodano: 11 lipca 2013

Boli mnie każdy oddech, każda łza spływająca po poliku. Boli mnie ta pustka, wołam o pomoc cichym szeptem, którego nikt nie chce usłyszeć. Boli mnie życie, więc chowam się w cień. Tworzę wokół siebie gruby mur, nikogo do siebie nie przepuszczam. Izoluje się, chociaż tak bardzo pragnę czyjeś obecności. Uciekam coraz dalej, biegnę coraz szybciej, niech ktoś mnie powstrzyma, złapie za rękę, razem ze mną wróci i podejmie się gry, w którą już nie chcę grać. Nie chce bawić się z życiem w kotka i myszkę. Nie chcę dłużej być szarą samotna myszką, uciekającą przed złym kotem, który pragnie jej cierpienia, a gdy już złapie bezbronną zdobycz z swoje szpony, przed śmiercią powie jej game over.

Świat chyba zupełnie mnie... teksty

nutlla dodano: 11 lipca 2013

Świat chyba zupełnie mnie zdyskwalifikował z tej gry zwanej życie. Chyba nie mam już przyszłości, nie wiem jak sobie ja ułożyć. Kiedy próbuję ją sobie wyobrazić, widzę jedynie smutną dziewczynę siedzącą w pokoju. Wokół niej jest pełno pustych butelek po alkoholu, wypalonych papierosów, zużytych lufek. Siedzi na środku tego bałaganu i płacze. Płacze jak małe dziecko, woła o pomoc, ale nikt nie przychodzi, nikt jej nie słyszy. Jest sama. Rodzina, przyjaciele odwrócili się od niej, zostawiając ja na pastwę losu, spodziewając się najgorszego i nie chcąc patrzeć jak się zatraca, zostawili ją. Nawet oni nie widzieli w niej radości, ducha walki, nadziei. Nie dali jej żadnych szans na przetrwanie. Boję się, że właśnie tak skończę. Boję się przyszłości, nawet najbliższej. Nie wiem co będę robić za godzinę, jutro, za miesiąc, a każą mi zaplanować życie za kilkanaście lat, które nie będzie pełne barw, jak u niektórych. Jedyna barwa jaka lubi moje towarzystwo to czerń. Czerń i czerwień, tak bardzo przypominająca krew.

Daj spokój  przecież wiesz  że to... teksty

nutlla dodano: 8 lipca 2013

Daj spokój, przecież wiesz, że to w niczym nie pomaga. Doskonale rozumiesz, że tylko siebie zatruwasz. Powinnaś przestać. Ciągle słyszę to od koleżanki, za każdym razem obiecuje jej, że to był ostatni raz. Wieczne powtarzane kłamstwo. Widzę jak się martwi, jak nie może patrzeć na moje zmęczone, sine oczy. Boi się o mnie, a ja tylko ją ranię. Została mi tylko ona, każdy ode mnie odszedł, mieli mnie dość, a ona została. Nie rozumiem dlaczego, nie zasługuje na nikogo. Ale nawet ona nie wie jak każdy nowy dzień przynosi ból. Zawsze powtarzałam, że trzeba walczyć do końca, nie wolno się poddawać. Teraz mi to wypomina i pytaj się co się ze mną dzieję, gdzie podziała się ta odważna, uśmiechnięta optymistka. Wtedy odpowiadam 'nie wiem'. Nie mogę powiedzieć, że zgubiłam siebie gdzieś między wypitym piwem, a kolejnym wypalonym skrętem.

Po każdej spalonej paczce fajek... teksty

nutlla dodano: 7 lipca 2013

Po każdej spalonej paczce fajek obiecuję sobie, że to była ostatnia, a po paru godzinach kupuję następną. Wypijając kolejne piwo z rzędu, obiecuję, że już nigdy więcej nie będę topić smutków w alkoholu, a po kilku minutach otwieram następne. Nabijając lufkę, przyrzekam, że już nigdy więcej nie zapalę, następnego dnia chodzę już zjarana. Przed imprezą obiecuję, że nie będę tyle pić, rano wstaję z niewyobrażalnym kacem.. Biorąc tabletkę do ust, obiecuję, że to będzie ostatnia, nowy dzień zaczynam od niej. Przyduszając żyletkę do nadgarstka, obiecuję, że ostatni raz kaleczę swoje ciało, po paru dniach mam nowe rany. Obietnice, przysięgi, nic nie warte. Nic nie znaczą, kiedy ból rozrywa cię na coraz to mniejsze cząsteczki. Myślisz tylko, aby jakoś się tego pozbyć, a przynajmniej nie czuć. Lekiem na to są używki, których zawsze unikałaś, teraz są codziennością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV