głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nusiaq91 plotłam warkocze przewiązując je czerwonymi wstążkami po to aby zostać za nie pociągana i poczuć się dobrym materiałem na partnerkę życiową wtedy poczułam że mo

nusiaq91

nusiaq91.moblo.pl
plotłam warkocze przewiązując je czerwonymi wstążkami po to aby zostać za nie pociągana i poczuć się dobrym materiałem na partnerkę życiową wtedy poczułam że mogę zapr
plotłam warkocze przewiązując je... teksty

nusiaq91 dodano: 2 lipca 2011

plotłam warkocze przewiązując je czerwonymi wstążkami po to, aby zostać za nie pociągana i poczuć się dobrym materiałem na partnerkę życiową, wtedy poczułam, że mogę zaprosić cię na ciemną kawę, możemy razem nauczyć się dorosłości, a ja pokażę ci w których miejscach mojego mózgu tkwi jeszcze dziecko.

przypomniała mi się nasza noc... teksty

nusiaq91 dodano: 2 lipca 2011

przypomniała mi się nasza noc, nasza pobudka piąta rano.

  myślisz  że Bóg często płacze... teksty

nusiaq91 dodano: 2 lipca 2011

- myślisz, że Bóg często płacze ? - jeśli w ogóle Bóg istnienie, to powinien płakać cały czas, wyć powinien kurwa !

chyba nareszcie powinnam strzepać z... teksty

nusiaq91 dodano: 30 czerwca 2011

chyba nareszcie powinnam strzepać z ramienia resztki pustych słów, które straciły już swą ważność, otrzeć oczy z kurzu fałszywości i zająć się życiem tym, tutaj z ludźmi którzy nie lekceważą stroskanych dłoni.

świat nagle zrobił się prawie... teksty

nusiaq91 dodano: 30 czerwca 2011

świat nagle zrobił się prawie doskonały i nie ważne, że rozpadam się od środka na części i przypisuję je poszczególnym osobom, w większości nie wartych nawet okrucha mojej osoby.

to chyba pierwszy raz kiedy życie... teksty

nusiaq91 dodano: 30 czerwca 2011

to chyba pierwszy raz kiedy życie zaskakuje mnie tak pozytywnie. a może pierwszy raz kiedy dostałam to czego chciałam, mimo że nie zasługiwałam.

kochać jest łatwo. to  można... teksty

nusiaq91 dodano: 30 czerwca 2011

kochać jest łatwo. to, można powiedzieć, jak z samochodem: wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. ale być kochaną to tak jak przejażdżka z kimś innym, jego samochodem. nawet, jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę, zawsze pozostaje ten podskórny strach, że może się pomylić, a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przez przednią szybę na spotkanie śmierci. być kochaną może oznaczać największy koszmar. bo miłość to rezygnacja z panowania nad własnym losem. a co się stanie, jeśli w połowie drogi postanowisz zawrócić albo skręcić w bok, a nie masz na to jako pasażer żadnego wpływu?

przecież jak pada  to znaczy  że... teksty

nusiaq91 dodano: 26 czerwca 2011

przecież jak pada, to znaczy, że przestanie padać, jak przestanie padać, to wyjrzy słońce, to się zrobi ciepło, to znowu sobie będę mogła narzekać, że upał.

Na razie nie ma Cię w pobliżu  a ja... teksty

nusiaq91 dodano: 26 czerwca 2011

Na razie nie ma Cię w pobliżu, a ja czuję się tak bezużyteczna.

Łapię się na tym  że ciągle... teksty

nusiaq91 dodano: 26 czerwca 2011

Łapię się na tym, że ciągle siedzę przy telefonie.. bo Twój głos zawsze mi pomaga nie czuć się tak samotną. Ale czuję się jak idiotka, gdy cały mój dzień kręci się wokół tego telefonu!

kocham taki stan gdy jestem sama  mam... teksty

nusiaq91 dodano: 26 czerwca 2011

kocham taki stan gdy jestem sama, mam czas na przemyślenia i do wytchnienia też mam, analiza wszystkich myśli w głowie, może kiedyś znajdę na wszystko odpowiedź .

wierzę w kolor różowy.   wierzę... teksty

nusiaq91 dodano: 26 czerwca 2011

wierzę w kolor różowy. wierzę, że śmiech jest najlepszą metodą na spalenie kalorii. wierzę w całowanie, dużo całowania. wierzę w bycie silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. wierzę, że szczęśliwe dziewczęta to najpiękniejsze dziewczęta. wierzę, że jutro jest inny dzień i wierzę w cuda.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV