głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
notogarning byli ludzie za którymi chciałeś iść wszędzie wprowadzili cię w labirynt odwrócili się na pięcie. rośnie napięcie między biegunami które połączyły dusze gdyby si

notogarning

notogarning.moblo.pl
byli ludzie za którymi chciałeś iść wszędzie wprowadzili cię w labirynt odwrócili się na pięcie. rośnie napięcie między biegunami które połączyły dusze gdyby się n
byli ludzie za którymi chciałeś... teksty

notogarning dodano: 14 marca 2012

byli ludzie za którymi chciałeś iść wszędzie, wprowadzili cię w labirynt, odwrócili się na pięcie. rośnie napięcie między biegunami, które połączyły dusze, gdyby się nie odpychały,gdyby nie oddychały może byłoby prościej, a może nie dojrzały i czas wydorośleć

kochasz na zawsze  nagle obraz... teksty

notogarning dodano: 14 marca 2012

kochasz na zawsze, nagle obraz traci ostrość, i choćbyś chciał, czasu nie da się cofnąć...

chłopaku nalej  to noc żywych... teksty

notogarning dodano: 14 marca 2012

chłopaku nalej, to noc żywych zwłok! chcę się tak najebać żeby na 5 minut stracić wzrok ♥

Znasz to? Stajesz przed Nim  a On... teksty

notogarning dodano: 14 marca 2012

Znasz to? Stajesz przed Nim, a On przyciąga Cię do siebie, bliżej i bliżej,wtulasz głowę w jego tors i wszystko inne przestaje istnieć,jesteście tylko wy otoczeni ramionami, wciągasz jego zapach głęboko w płuca,najgłębiej jak się da i zamierasz , nie poruszasz się,żeby niczym nie zakłócić tego momentu,czujesz jego oddech na karku i czujesz niewyobrażalnie mocno,ze właśnie tu jest Twoje miejsce,że po to się urodziłaś.

Jestem całkowicie inna od osoby... teksty

notogarning dodano: 14 marca 2012

Jestem całkowicie inna od osoby, którą widzisz gdy na mnie patrzysz, potrafię milczeć przez cały dzień, a uczucia posiadam tylko kilka razy do roku.

Pierdol  rozumiesz ? Pierdol to... teksty

notogarning dodano: 14 marca 2012

Pierdol, rozumiesz ? Pierdol to wszystko, pierdol ją, jego i wszystkich znajomych, którzy okazali się być fałszywymi kurwami. Olej to, zapomnij, uwierz, najlepiej na tym wyjdziesz, bo oni już od dawna pierdolą Ciebie.

Wybacz  ale dzisiaj jestem nie do... teksty

notogarning dodano: 13 marca 2012

Wybacz, ale dzisiaj jestem nie do wyjścia. Dziś nie wyglądam, nieczynna jestem, chyba też trochę nie żyje. Może jutro.

Zabierzcie mnie stąd  zróbcie mi... teksty

notogarning dodano: 13 marca 2012

Zabierzcie mnie stąd, zróbcie mi coś, dajcie mi drinka, albo dwa, albo siedem, albo czystej wódki najlepiej, pomóżcie mi uciec przed sobą samą, przecież tak doskonali w tym jesteście, proszę.

Zrozum  moja psychika jest skończona... teksty

notogarning dodano: 13 marca 2012

Zrozum, moja psychika jest skończona, ja jestem skończona, jestem tak zrezygnowana, że nawet w koszmarach nie uciekam przed ścigającym mnie potworem, tylko pozwalam mu się zjeść.

Nie umiem już opowiadać o sobie... teksty

notogarning dodano: 13 marca 2012

Nie umiem już opowiadać o sobie, słowa są destrukcyjne, nawet alkohol nie rozwiązuje mi języka, czasami tylko przed snem szeptem wypowiadam Twoje imię.

Nie mogę pić za dużo wódki  bo... teksty

notogarning dodano: 13 marca 2012

Nie mogę pić za dużo wódki, bo zachowuje się histerycznie, nie mogę słuchać "Rolling in the deep", bo czuję się jak bezradne, samotne dziecko, nie mogę siedzieć za długo wieczorem, bo zaczynam podświadomie zastanawiać się czy głębiej ranią nowe żyletki czy stary nóż kuchenny, nie mogę dopuścić do świadomości faktu, że jeszcze tyle muszę przeżyć bez Ciebie, bo to tak jakbym godziła się z faktem, że wszystkie te lata przeleżę w trumnie.

W życiu każdego z nas jest ta jedna... teksty

notogarning dodano: 13 marca 2012

W życiu każdego z nas jest ta jedna, jedyna osoba, którą poznajemy tylko po to, by mogła zniszczyć nam psychikę i spierdolić życiorys.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV