głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
notogarning Jak to jest powiedz mi. Patrzysz na dziewczynę i widzisz ze jest brzydka. Cholernie brzydka. Powinna zacząć wyrywać brwi zrzucić parę kilo i zafarbować odrosty.

notogarning

notogarning.moblo.pl
Jak to jest powiedz mi. Patrzysz na dziewczynę i widzisz ze jest brzydka. Cholernie brzydka. Powinna zacząć wyrywać brwi zrzucić parę kilo i zafarbować odrosty. Jej ci
Jak to jest  powiedz mi. Patrzysz na... teksty

notogarning dodano: 9 kwietnia 2012

Jak to jest, powiedz mi. Patrzysz na dziewczynę i widzisz, ze jest brzydka. Cholernie brzydka. Powinna zacząć wyrywać brwi, zrzucić parę kilo i zafarbować odrosty. Jej ciuchy też pozostawiają wiele do życzenia. Jednak to ona do cholery jest szczęśliwa, i wtula się w jakiegoś pajaca na zdjęciu na Naszej- klasie. Może on tez jest brzydki. Ale ty sobie możesz zrobić co najwyżej zdjęcie z drzewem. Bo mimo, że jesteś ładna to nikt nie chce z tobą być. Nikt kto jest ciebie wart.

'bo są ważni   mniej ważni... teksty

notogarning dodano: 8 kwietnia 2012

'bo są ważni - mniej ważni - nieważni. a Ty przyporządkuj mnie gdzie chcesz. byle szczerze.'

Brak czasu by pogadać  by wyjść z... teksty

notogarning dodano: 24 marca 2012

Brak czasu by pogadać, by wyjść z osobą którą się jest, by złapać za rękę dając głupiego buziaka w policzek., a za dużo by wyjść z kumplami. Cała Ja. /notogarning

WYBACZ MAŁA   ŻE TAK WCIĄŻ... teksty

notogarning dodano: 23 marca 2012

WYBACZ MAŁA , ŻE TAK WCIĄŻ BLUZGAM ALE JESTEM STĄD I LUBIĘ SŁOWO KURWA! || Młody M.

i znowu przebudzam się ze snu w... teksty

notogarning dodano: 15 marca 2012

i znowu przebudzam się ze snu w dzień, i widzę Ciebie. na nowo Cię mam. dochodzę do świadomości jaki mamy obecnie czas, a na mojej klatce piersiowej znowu pojawia się ten głaz uniemożliwiający oddychanie. brakuję mi Cię. ten żal wypełniający mnie od wnętrza, zamarzający moje serce. przerażający strach przed stratą czegoś, co już się straciło.

Patrzę na ścianę na której wisi... teksty

notogarning dodano: 15 marca 2012

Patrzę na ścianę na której wisi zegar, i zdaje sobie sprawę że z każdym drgnięciem jego wskazówek kocham cię coraz bardziej.

Stanął przede mną i gdy tylko... teksty

notogarning dodano: 15 marca 2012

Stanął przede mną i gdy tylko skierował swój wzrok na mnie dostrzegłam w jego oczach, coś co nie potrafiłam ujrzeć w oczach nikogo innego. Widziałam troskę i miłość a gdy mnie objął wiedziałam że tylko w jego ramionach czuję się bezpieczna.

Serce choć popękane  chce bić dla... teksty

notogarning dodano: 15 marca 2012

Serce choć popękane, chce bić dla Ciebie.♥

Jego serce. Jego oczy. Jego ramiona.... teksty

notogarning dodano: 15 marca 2012

Jego serce. Jego oczy. Jego ramiona. - takie moje osobiste Trójmiasto...♥

A wiesz co w nim uwielbiam ? To  że... teksty

notogarning dodano: 15 marca 2012

A wiesz co w nim uwielbiam ? To, że pomimo tylu kłótni między nami nadal jest tak samo, tylko ja znam go na wylot, wiem o jego najgłębiej skrywanych sekretach , i marzeniach. To jemu nie boje się powiedzieć czegokolwiek, bo co by to nie było On to zawsze zaakceptuje, ewentualnie opieprzy , i każe się ogarnąć. Po prostu ON < 3

Jest jedna rzecz której obawiam się... teksty

notogarning dodano: 15 marca 2012

Jest jedna rzecz której obawiam się bardziej niż czegokolwiek. Oprócz tego, że odejdziesz boje się że mnie oszukasz. Tak po prostu. Że nadejdzie pewien moment, chwila w której odwrócisz się i powiesz,że tak naprawdę nigdy mnie nie kochałeś. Zranisz mnie, i zniszczysz doszczętnie, aż nie zostanie po mnie nic. Boje się a na samą myśl o tym łzy napływają mi do oczu, na które nic nie mogę poradzić. Urodziłam się realistka, i wiem że szczęście u mnie w życiu nie trwa zbyt długo.

Nie chce żeby to się powtórzyło... teksty

notogarning dodano: 15 marca 2012

Nie chce żeby to się powtórzyło, nie chce go ranić umyślnie ale to właśnie robie, może po prostu nie jestem dla niego, może po prostu on zasługuje na kogoś lepszego niż ja, nie chce być tą przez którą cierpi i której wybacza, dlatego że kocha. Kocha tak mocno, iż jest wstanie zrobić wszystko, a ja czuje że go wykorzystuje pomimo tego , że nie chce tego robić. Tak nie jestem dla niego, jednak nie wyobrażam sobie życia bez niego, pieprzona egoistka tak to właśnie ja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV