głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nothingisover co czytasz? tysiące słów zostawianych przez Niego przypadkowo na kartkach. po co? szukam słowa kocham dlaczego jesteś smutna ? bo kogoś kocham .. za bardzo. ko

nothingisover

nothingisover.moblo.pl
co czytasz? tysiące słów zostawianych przez Niego przypadkowo na kartkach. po co? szukam słowa kocham
 co czytasz?  tysiące słów... teksty

nothingisover dodano: 16 grudnia 2014

-co czytasz? -tysiące słów zostawianych przez Niego przypadkowo na kartkach. - po co? - szukam słowa "kocham"

 dlaczego jesteś smutna ?  bo... teksty

nothingisover dodano: 16 grudnia 2014

- dlaczego jesteś smutna ? - bo kogoś kocham .. za bardzo. - kogo ? - weź głupka nie udawaj -.- - nie udaje, tylko grzecznie pytam. - to grzecznie spójrz w lustro.

 Płaczesz ?   Nie...   Tylko co... teksty

nothingisover dodano: 16 grudnia 2014

-Płaczesz ? - Nie... - Tylko co ? - Tylko nie mam już do tego wszystkiego siły...

 Masz jakieś marzenie ?  Tak.... teksty

nothingisover dodano: 16 grudnia 2014

-Masz jakieś marzenie ? - Tak. - Starasz się dążyć do jego spełnienia ? - Tak, ale brakuje mi klucza. - Do czego ? - Do Twojego serca.

 Zimno !  Przytulić ?... teksty

nothingisover dodano: 16 grudnia 2014

-Zimno ! - Przytulić ? - Przytulić ! - Mocno ? - Tak ! - Na długo ? - Na zawsze

Nie zapomnę Cię. Nieważne ile... teksty

nothingisover dodano: 16 grudnia 2014

Nie zapomnę Cię. Nieważne ile bólu przez Ciebie doświadczyłam, ile nocy przepłakałam i ile dusiłam w sobie. Nie zapomnę, bo mimo wszystko potrafiłeś sprawić, że czułam się najszczęśliwszą dziewczyną na świecie, chociaż na kilka chwil.

Potrafił mówić że kocha.... teksty

nothingisover dodano: 16 grudnia 2014

Potrafił mówić, że kocha. Szeptał mi na ucho, jak ważna dla Niego jestem. Świadomie oznajmiał, że jest gotów poświęcić wszystko. Był pewien tej miłości, stawiał na nią całe swoje dotychczasowe życie. Obiecał, że pozostaniemy już zawsze razem. Że pokonamy każdą przeciwność losu. Oświadczał, że jestem tą jedyną i żadna inna nie jest w stanie mnie zastąpić. Kochał, bo to najważniejsze. Odszedł, bo to oczywiste.

 Jeszcze nigdy nie spotkałem tak... teksty

nothingisover dodano: 16 grudnia 2014

- Jeszcze nigdy nie spotkałem tak wyjątkowej dziewczyny jak Ty.. - A ja poznałam już pięciu, którzy to mówili.

Jeśli kogoś kochasz powiedz mu to.... teksty

nothingisover dodano: 16 grudnia 2014

Jeśli kogoś kochasz, powiedz mu to. Nawet jeśli boisz się, że to niewłaściwe. Nawet jeśli boisz się, że wywoła to problemy. Nawet jeśli boisz się, że przewróci to Twoje życie do góry nogami, powiedz to. Powiedz to jak najgłośniej. A potem idź za ciosem.

Mówię że jest dobrze ale to nie... teksty

nothingisover dodano: 16 grudnia 2014

Mówię że jest dobrze, ale to nie znaczy że tak jest. Oglądam mecz, ale to nie znaczy że za nim przepadam. Lubię luźne ciuchy, ale to nie znaczy, że w przyszłości odpuszczę sobie szpilki. Lubię mocne brzmienia, ale to nie znaczy, że pogardzę rapem. Lubię deszcz, ale to nie znaczy, że o nim marzę przez cały rok. Mam Cię czasem zwyczajnie dość, ale to nie znaczy że Cię nie kocham, wiesz?

Jeśli poprosiłabym byłbyś w... teksty

nothingisover dodano: 16 grudnia 2014

Jeśli poprosiłabym, byłbyś w stanie powiedzieć mi, co czujesz, gdy patrzysz na zdjęcie, które przedstawia najdroższego dla Ciebie człowieka? Opuszką palca delikatnie suniesz po gładkiej powierzchni fotografii, wyobrażając sobie, że ukochana twarz znajduje się w odległości kilku centymetrów od Ciebie. Ciche westchnienie wymyka Ci się z ust, a serce zaczyna zmieniać tępo swego biegu. Zamykasz oczy, bo pieczenie w kącikach oczu staje się niebezpieczne i nie chcesz zmoczyć policzków. Rozchylone wargi lekko drżą, a pod powiekami jak klatki filmu przewijają się różne sceny, o których nie możesz zapomnieć. Pusto się robi. W głowie w sercu. Zaczyna się robić duszno, a powietrze z każdym oddechem robi się coraz wilgotniejsze i cięższe. Teraz już cała dłoń przylega do zdjęcia i głaszcze je subtelnie. Kolejne obrazy pojawiają się i odciskają po sobie ślady. Całym sobą pragniesz przywrócić utracone chwile do teraźniejszości. Ale nie możesz – zdajesz sobie z tego sprawę doskonale..

Ustawiłaś opis ”KC” i uważasz... teksty

nothingisover dodano: 16 grudnia 2014

Ustawiłaś opis ”KC” i uważasz, że to jest miłość? Mylisz się maleńka. Miłość jest wtedy gdy on patrząc w twoje oczy widzi w nich za każdym razem coś innego, coś co coraz bardziej go przyciąga, a zarazem inspiruje. Miłość jest wtedy gdy dotyka cię, a ty nie czujesz ani trochę skrępowania. Miłość jest wtedy gdy ufasz mu bezgranicznie, a on tobie. Nie wszczynacie kłótni o to, że spędziliście osobno wieczór w nie wiadomo jakim towarzystwie. Miłość jest wtedy gdy mówiąc mu : ‘obawiam się‘ nie musisz kończyć, a on wie, że ma być wtedy przy tobie. Miłość jest wtedy, kiedy na dworze jest bardzo zimno, on ściąga bluzę i daje ją tobie, abyś tylko nie zmarzła. Miłość jest wtedy, gdy ty płaczesz, on nie mówi ci : ‘będzie dobrze‘ tylko stara się zrozumieć dlaczego jest na tyle źle, że płaczesz. Rozumiesz już na czym polega miłość?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV