głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noniegadaj Przepraszam a właściwie to nie. Nie potrafię się zdobyć na ten gest skruchy w stosunku do kogokolwiek kto by na to zasługiwał. Wciąż gdy te cztery ściany wypełn

noniegadaj

noniegadaj.moblo.pl
Przepraszam a właściwie to nie. Nie potrafię się zdobyć na ten gest skruchy w stosunku do kogokolwiek kto by na to zasługiwał. Wciąż gdy te cztery ściany wypełnia
Przepraszam a właściwie to nie.... teksty

noniegadaj dodano: 19 czerwca 2012

Przepraszam, a właściwie, to nie. Nie potrafię się zdobyć na ten gest skruchy w stosunku do kogokolwiek, kto by na to zasługiwał. Wciąż, gdy te cztery ściany wypełnia ciemność moje resztki siły psychicznej znikają, a ja nie potrafię nawet opanować łez. Gdy myślę o tym ilu ludzi ode mnie odeszło, ilu wbiło mi sztylet w plecy, a ilu sama oszukałam lub wystawiłam. Mam ochotę stąd zniknąć, być w tym drugim, wyimaginowanym świecie, gdzie będę potrafiła spojrzeć Ci oczy i z głębi serca powiedzieć "przepraszam" pewnym tonem, który znaczy, iż wiem, że tu zostaniesz. [mamotobieniedobrezdanie]

Miłość?  nie ważne czy... teksty

noniegadaj dodano: 6 czerwca 2012

Miłość? - nie ważne czy poznaliście się w internecie czy na mieście. Kilometry? - nie ważne czy jest ich 10 czy 600. Wiek? - nie ważne czy czy dzieli was 6 lat czy 18. UCZUCIE - w miłości jest najważniejsze. ♥

 pocałuj mnie w dupę .   to... teksty

noniegadaj dodano: 6 czerwca 2012

- pocałuj mnie w dupę . - to bardzo kuszące , ale obawiam się , że nie możemy sobie pozwolić na tak osobisty kontakt.

 Brak mi słów do Ciebie.   Za... teksty

noniegadaj dodano: 6 czerwca 2012

- Brak mi słów do Ciebie. - Za mało książek czytasz to i słownictwo ubogie. :D

Wiesz na czym polega moja nauka? na... teksty

noniegadaj dodano: 4 czerwca 2012

Wiesz na czym polega moja nauka? na ustawieniu fotela naprzeciwko okna, rozwaleniu się na nim, ułożeniu nóg na gorącym kaloryferze, z kubkiem gorącej herbaty w dłoni i w ogromnym swetrze.. ah! i przy zgaszonym świetle, tak. zasiadam i patrzę prosto w to okno, widok na gwiazdy i jedna myśl - właśnie ty.

 Nie płacz.!   Czemu.?   Bo... teksty

noniegadaj dodano: 4 czerwca 2012

- Nie płacz.! - Czemu.? - Bo makijaż Ci się zmyje.. - O jak o mnie dbasz.. - Nie, po prostu chcę Ci uświadomić, że płacz nic nie da.. i tak Cię nie pokocham..

 Lubię wymyślać sobie problemy.... teksty

noniegadaj dodano: 1 czerwca 2012

- Lubię wymyślać sobie problemy. - Dlaczego - Bo wtedy przybiegasz z husteczkami i pozwalasz mi się wygadać. - Tak.. Bo jestem twoim przyjacielem.. - No właśnie. A w takich chwilach czuję, jakbyś był kimś więcej..

Faceci nie rozumieją że... teksty

noniegadaj dodano: 1 czerwca 2012

Faceci nie rozumieją, że dziewczęta nie pragną seksu tak bardzo. Lubią się przytulać i być dotykane... biodra, plecy brzuch, uda. Kochają pocałunki w szyję i pocałunki w ogóle. Lubią czułe słowa i czułe milczenie. Bliskość.

cześc słodki jesteś .. Moge koło... teksty

noniegadaj dodano: 31 maja 2012

cześc słodki jesteś .. Moge koło Ciebie usiąść i popatrzyć jak się uśmiechasz ?

Jestem pewna że zatęsknisz. Może... teksty

noniegadaj dodano: 31 maja 2012

Jestem pewna, że zatęsknisz. Może to będzie chwila, moment, ułamek sekundy, ale zatęsknisz wiem to. Może będziesz stał wtedy w kolejce po fajki, a może będziesz słuchał dobrego rocka. Albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz, że nic nie dorówna mojemu. Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko. Każdy mój uśmiech, każda łza. Każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz.

Bycie singlem teoretycznie jest... teksty

noniegadaj dodano: 31 maja 2012

Bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze, ale z czasem zaczyna ci brakować bliskości, czułości, miłych rozmów, spacerów i przede wszystkim tej pieprzonej świadomości, że jesteś dla kogoś cholernie ważną osobą.

Ej laleczko  dokupić ci szpachle do... teksty

noniegadaj dodano: 31 maja 2012

Ej laleczko , dokupić ci szpachle do tej tapety na ryju?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV