głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noniegadaj Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam że mamy inny charakter sposób spędzania wolnego czasu inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na

noniegadaj

noniegadaj.moblo.pl
Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam że mamy inny charakter sposób spędzania wolnego czasu inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie
Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

noniegadaj dodano: 24 czerwca 2012

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem, że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.

może go nie kocham   tak to... teksty

noniegadaj dodano: 24 czerwca 2012

może go nie kocham , tak to prawdopodobne , że tylko go lubię , ale ciągle o nim myślę , i zastanawiam się co robi , i jak się czuje , czy wszystko mu się udało , czy myśli o mnie tyle co ja o nim . nie nie kocham go. ale zdecydowanie jest na dzień dzisiejszy najważniejszym mężczyzną w moim życiu..

Czasem widzę jak na mnie patrzysz.... teksty

noniegadaj dodano: 24 czerwca 2012

Czasem widzę jak na mnie patrzysz. Nie lubię tego bo widzę w twoich oczach złośc i pożądanie. Zdajesz sobie sprawę z tego, że mnie straciłeś i żałujesz. Powinnam czuc satysfakcje, jednak to sprawia, że tęsknie jeszcze bardziej. Pozwoliłam ci odejśc ale to nie znaczy, że cię nie kocham...

kochać to także umieć się... teksty

noniegadaj dodano: 24 czerwca 2012

kochać to także umieć się rozstać. mieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

' potrzebuje Twoich ust 24h na dobę... teksty

noniegadaj dodano: 23 czerwca 2012

' potrzebuje Twoich ust 24h na dobę . ' | Sobota

straciłam Ciebie = straciłam... teksty

noniegadaj dodano: 23 czerwca 2012

straciłam Ciebie = straciłam wszystko ~schooki~
Autor cytatu: schooki

I pamiętaj  że samobójca nie sam... teksty

noniegadaj dodano: 23 czerwca 2012

I pamiętaj, że samobójca nie sam się zabił, ale to życie i ludzie doprowadzili go do takiego stanu.

Takie jest życie dajesz radę  albo... teksty

noniegadaj dodano: 23 czerwca 2012

Takie jest życie dajesz radę, albo nie..

Jestem oazą spokoju. Pierdolonym... teksty

noniegadaj dodano: 22 czerwca 2012

Jestem oazą spokoju. Pierdolonym kurwa zajebiście wyciszonym kwiatem lotosu na zajebiście spokojnej tafli jebanego jeziora.

Wielu facetów mi się podoba.... teksty

noniegadaj dodano: 22 czerwca 2012

Wielu facetów mi się podoba. Kilkunastu mnie kręci. Na widok kilku, zapiera mi dech w piersiach. W paru podoba mi się ich niezwykła osobowość, a w kilku innych, zabójcze spojrzenie. Jednak kochać, mogę tylko tego jednego. I nie wiem czemu, ale padło na Ciebie.

Stał pomiędzy ścieżkami z napisem... teksty

noniegadaj dodano: 22 czerwca 2012

Stał pomiędzy ścieżkami z napisem `zależy mi`, a `mam wyjebane` i każdego dnia zmieniał swoją trasę, rujnując całe moje wnętrze.

ja mogę powiedzieć tobie  co tak... teksty

noniegadaj dodano: 19 czerwca 2012

ja mogę powiedzieć tobie, co tak naprawdę do ciebie czuję. ale co to zmieni? nie zostawisz tej suki, która jest z tobą tylko i wyłącznie z mojego powodu - chcę mnie zniszczyć. // szeejk
Autor cytatu: szeejk

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV