głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noniegadaj Mimo wszystkich błędów nie cofnęłabym czasu. Wszyscy ludzie których spotkałam są jakąś cząstką mnie. Gdybym zmieniła przeszłość nie byłabym sobą. na sam widok ż

noniegadaj

noniegadaj.moblo.pl
Mimo wszystkich błędów nie cofnęłabym czasu. Wszyscy ludzie których spotkałam są jakąś cząstką mnie. Gdybym zmieniła przeszłość nie byłabym sobą.
Mimo wszystkich błędów  nie... teksty

noniegadaj dodano: 19 marca 2012

Mimo wszystkich błędów, nie cofnęłabym czasu. Wszyscy ludzie, których spotkałam są jakąś cząstką mnie. Gdybym zmieniła przeszłość, nie byłabym sobą.

na sam widok żyletki usta układają... teksty

noniegadaj dodano: 18 marca 2012

na sam widok żyletki usta układają mi się w uśmiech a oczy szklą się, po chwili już siedzę rysując nowe dziary na ręce. pomaga mi to, nie czuję bólu, czuję szczęście i ulgę gdy mogę się okaleczyć i zobaczyć przyjaciela w drzwiach który łapiąc się za głowę próbuje mi przegadać żebym więcej tego nie robiła, ja po prostu nie potrafię przestać a on tego nie rozumie, to tak jakbym powiedziała mu żeby przestał palić szlugi..

W piątek wieczorem wracała z... teksty

noniegadaj dodano: 18 marca 2012

W piątek wieczorem wracała z zajęć fotograficznych. Była zima i było już ciemno. W uszach jak zawsze podkręcony na maxa GrubSon, na głowie kaptur. Nagle poczuła uderzenie. Dostała śnieżką prosto w plecy. Odwróciła się przestraszona i dostrzegła swojego byłego. Właśnie skończyli spotkanie przygotowujące do bierzmowania. ' Czego chcesz ? ' - stanęła z nim twarzą w twarz. Była zła. ' Ciebie ' - odpowiedział i uśmiechnął się.

PRZYJACIEL to nie ktoś  kto zawsze... teksty

noniegadaj dodano: 18 marca 2012

PRZYJACIEL to nie ktoś, kto zawsze mówi Ci to, co chcesz usłyszeć, ale ktoś, kto Ci przypierdoli jak zaczniesz rujnować sobie życie . ♥

  Co robisz.?      Popełniam... teksty

noniegadaj dodano: 18 marca 2012

- Co robisz.? - Popełniam przestępstwo. - Jezu ,jakie.? - Zabijam komary ..

Cześć  jestem nikim i gówno mnie... teksty

noniegadaj dodano: 18 marca 2012

Cześć, jestem nikim i gówno mnie obchodzi kim Ty jesteś.

Nie trzeba wiele do szczęścia.... teksty

noniegadaj dodano: 16 marca 2012

Nie trzeba wiele do szczęścia. Czasami wystarczy kakao lub ulubiona herbata, książka, ciepłe skarpetki, muzyka cicho lecąca w tle i pół mrok w pokoju.

Jestem zbyt porywcza. Zbyt często i... teksty

noniegadaj dodano: 16 marca 2012

Jestem zbyt porywcza. Zbyt często i zbyt szybko się wkurwiam. Nie daję ludziom dojść do słowa, kiedy chcę przekonać ich do swojego zdania. Uspokojenie się trwa u mnie za długo, a obrywa się w tym czasie bliskim mi osobom. Zbyt często pozwalam emocją wziąć górę nade mną.

http:  www.youtube.com... teksty

noniegadaj dodano: 16 marca 2012

http://www.youtube.com/watch?v=h2S3RvIHwGs - Jaram się tym chłopakiem

 zrób mi loda.  mógłbyś być... teksty

noniegadaj dodano: 16 marca 2012

-zrób mi loda. -mógłbyś być trochę bardziej romantyczny? -zrób mi loda podczas deszczu.
Autor cytatu: swag

Nie usłyszysz już nigdy więcej... teksty

noniegadaj dodano: 16 marca 2012

Nie usłyszysz już nigdy więcej mojego głosu. Nie poczujesz mojego dotyku. Spojrzenie i zatracanie się w głębi moich zielonych źrenic już będzie nie możliwe. Ja właśnie odchodzę. Umieram. Zabieram ze sobą każde z tych wspomnień do miejsca, w którym się znajdę. Tobie zostawiam ten list i swoją duszę. Wspomnij mnie kiedyś. Zatęsknij za moją obecnością. Tak, jak ja za Tobą. Z zimną krwią wbijam w swoje serce kawałki szkła, by odetchnąć z ulgą i ostatecznie się z Tobą pożegnać, jak i z tym światem. Pamiętaj o mnie.

tak bardzo nienawidzę siebie.... teksty

noniegadaj dodano: 14 marca 2012

tak bardzo nienawidzę siebie. dlaczego ? dlatego , że kłądąc się wieczorem katuje swoją psychikę wspomnieniami. przed oczami mam obraz tego jak było kiedyś. przypominają mi się te cudowne chwile i ryczę, jak dziecko - zatykając twarz poduszką, by przypadkiem ktoś nie usłyszał.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV