głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noloveyou Wszystko przemija lecz nigdy nie zapomnę jak mówiłeś że mnie kochasz.. Przepraszam Cię za moje łzy. Dziewczyna spojrzała w oczy chłopaka siedzącego obok niej na

noloveyou

noloveyou.moblo.pl
Wszystko przemija lecz nigdy nie zapomnę jak mówiłeś że mnie kochasz..
Wszystko przemija  lecz nigdy nie... teksty

noloveyou dodano: 10 czerwca 2011

Wszystko przemija, lecz nigdy nie zapomnę jak mówiłeś, że mnie kochasz..

Przepraszam Cię za moje łzy. teksty

noloveyou dodano: 10 czerwca 2011

Przepraszam Cię za moje łzy.

Dziewczyna spojrzała w oczy... teksty

noloveyou dodano: 10 czerwca 2011

Dziewczyna spojrzała w oczy chłopaka siedzącego obok niej na ławce. - Zależy Ci na mnie? - Spytała. - Przecież wiesz, że tak. - Odpowiedział patrząc w jej brązowe oczy. - Kochasz mnie? - Co będziesz robić po południu? - Spytał spuszczając wzrok, i udając, że nie słyszał poprzedniego pytania. - Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. - Bo wiem jakiej oczekujesz odpowiedzi, ale nie jestem pewien czy byłaby ona prawdziwa.. - Odpowiedział.

Wiesz  że Cię kocham  ale mimo... teksty

noloveyou dodano: 10 czerwca 2011

Wiesz, że Cię kocham, ale mimo wszystkich Naszych wspomnień i chwil spędzonych razem, Ty i tak pozwalasz mi odejść. Może kiedyś nastanie taki dzień, że pożałujesz tego, że nie powiedziałeś "wróć".

Proszę Cię tylko o jedno   zostań... teksty

noloveyou dodano: 10 czerwca 2011

Proszę Cię tylko o jedno - zostań ze mną.

Siedziała z nim na piasku. Z tyłu... teksty

noloveyou dodano: 10 czerwca 2011

Siedziała z nim na piasku. Z tyłu był las, a z przodu ocean. Oglądali razem zachód słońca. Ona była w niego wtulona, a on bawił się jej długimi włosami. Po chwili otworzyła oczy i westchnęła. To było takie nierealne. Stała sama pośród fal a wiatr delikatnie rozwiewał jej włosy. Tak bardzo chciała żeby On tu był, i trzymał ją za rękę. Woda ochlapywała jej białą sukienkę, ale nie przejmowała się tym. Znów zamknęła oczy pozwalając wrócić wspomnieniom. - Kocham Cię. - Szepnęła a wiatr poniósł jej słowa daleko.

Wybacz  że wciąż Cię kocham.. teksty

noloveyou dodano: 10 czerwca 2011

Wybacz, że wciąż Cię kocham..

Ogarnij się w końcu  wyjdź do... teksty

noloveyou dodano: 10 czerwca 2011

Ogarnij się w końcu, wyjdź do ludzi, poznaj kogoś. Ale nie myśl o nim, nie szukaj go wzrokiem. Pokaż mu, że bez niego dajesz radę, że nie jest Ci potrzebny.

Najpiękniejszą chwilą w jej życiu... teksty

noloveyou dodano: 10 czerwca 2011

Najpiękniejszą chwilą w jej życiu był moment, gdy go poznała, lecz źle zrobiła, że go pokochała.

I wszystko było wspaniałe  póki Ty... teksty

noloveyou dodano: 10 czerwca 2011

I wszystko było wspaniałe, póki Ty nie odszedłeś. Potem było gorzej.

Wbiegła do lasu a łzy spływały po... teksty

noloveyou dodano: 10 czerwca 2011

Wbiegła do lasu a łzy spływały po jej policzkach, ale nie potrafiła ich powstrzymać. Wszystko jej o nim przypominało. Jego zdjęcia w albumie, filmiki zgrane na komputer. Czerwona róża stojąca na parapecie. I choć wiele razy próbowała tego się pozbyć, to nie mogła, bo bolało to bardziej niż wspomnienia. Nie wiedziała czy mu zależy czy tylko się nią bawił. Po chwili dobiegła do małej polanki, gdzie płynął strumień. Zaczął padać deszcz, który mieszał się z jej łzami. Usiadła na trawie i przypomniała sobie jak kiedyś siedzieli tu razem. Nie chciała tego pamiętać. Chciała wymazać go z pamięci i zapomnieć jak ją zranił. Ile łez przez niego wypłakała. Usłyszała kroki za sobą, a potem jak ktoś siada obok niej. Otworzyła oczy mokre od płaczu i zobaczyła go. Nie mogła uwierzyć, że to on. - Chcę Cię zapytać czy nadal Ci na mnie zależy? - Tak. - Wyszeptała dziewczyna. - Mam nadzieje, że kiedyś mi wybaczysz. - Już dawno Ci wybaczyłam. - Odpowiedziała, wtulając się w niego.

Długo się nie widzieli. On... teksty

noloveyou dodano: 10 czerwca 2011

Długo się nie widzieli. On przerwał znajomość. Ona choć nie chciała, nie mogła nic na to poradzić. Po paru miesiącach napisał sms'a, ona choć nie chciała to i tak odpisała mu. Po paru dniach spotkali się. On myślał, że ona ma do niego słabość, że mu wybaczy, że będzie jak dawniej. Jednak się pomylił. Ona o nim zapomniała, pogodziła się z faktem że ją zostawił. Choć nie wiedział, że głęboko w sercu ona ma wciąż wspomnienia z nim związane. Zrozumiał wszystko, zaprzepaścił i stracił ją. Niestety, dopiero teraz doszło do niego jak ją kocha.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV