głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noco Baw się życiem korzystaj na całego nie zamartwiaj się nie pytaj mnie dlaczego a więc uśmiech na twarz głowa do góry życie jest piękne tylko wie to mało który. W

noco

noco.moblo.pl
Baw się życiem korzystaj na całego nie zamartwiaj się nie pytaj mnie dlaczego a więc uśmiech na twarz głowa do góry życie jest piękne tylko wie to mało który.
Baw się życiem  korzystaj na... teksty

noco dodano: 4 luty 2014

Baw się życiem, korzystaj na całego, nie zamartwiaj się, nie pytaj mnie dlaczego, a więc uśmiech na twarz, głowa do góry, życie jest piękne tylko wie to mało który.

W życiu bowiem istnieją rzeczy  o... teksty

noco dodano: 4 luty 2014

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Znasz to uczucie  kiedy jakaś osoba... teksty

noco dodano: 4 luty 2014

Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy,potrafisz zmienić się tylko dla niej (...) Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie?

Zasady proste w życiu mam: nie rób... teksty

noco dodano: 4 luty 2014

Zasady proste w życiu mam: nie rób drugiemu tego, czego Ty nie chcesz sam.

  chce Ci coś powiedzieć.   co... teksty

noco dodano: 2 luty 2014

- chce Ci coś powiedzieć. --co takiego? - kocham Cię. -- domyślam się. teraz już moge sobie iść? - jasne pa.

umieram z myślą że kiedyś Cię... teksty

noco dodano: 2 luty 2014

umieram z myślą że kiedyś Cię przez chwile miałam.

jestem ciekawa jak byś zareagował... teksty

noco dodano: 2 luty 2014

jestem ciekawa jak byś zareagował na wieść że nie żyje

  Wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

noco dodano: 2 luty 2014

- Wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? Wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? Wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? Wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? Wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? Wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? Wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? Nie wiesz? To proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany..

dlaczego nie możesz mnie... teksty

noco dodano: 2 luty 2014

dlaczego nie możesz mnie pocałować? - bo wiem że mnie kochasz a jeżeli Cię pocałuje będziesz kochać mocniej.. Nie jestem takim skurwielem i nawet chodź bardzo chce to zrobić nie moge bo nie chce byś znów przeze mnie cierpiała.

Byłam głupia myśląc  że ktoś... teksty

noco dodano: 2 luty 2014

Byłam głupia myśląc, że ktoś jest w stanie mnie pokochać. Nienawidzę się za tą myśl w każdej sekundzie mojego życia. Ludzi takich jak ja się nie kocha, ich się zostawia.

 Odchodzę.  Zaczekaj.. Zanim to... teksty

noco dodano: 2 luty 2014

"Odchodzę. Zaczekaj.. Zanim to zrobisz muszę Ci coś powiedzieć, może to coś zmieni. Co? Kocham Cię. Już mogę iść?"

 Ściskam Cię tak mocno i wtulam... teksty

noco dodano: 2 luty 2014

"Ściskam Cię tak mocno i wtulam twarz w Twoje włosy. Oddycham Tobą… I powtarzam w myślach “nie odchodź, nie odchodź, nie odchodź”, tak jakby to miało zatrzymać czas, jakby to miało przykuć Cię niewidzialnym łańcuchem i zostawić w zasięgu mojego wzroku. Powtarzam te dwa słowa głupio i naiwnie, dopóki łzy z moich oczu nie zaczną moczyć twojej koszulki. Wtedy podnosisz wzrok i Twoje spojrzenie zamraża mi serce. I już wiem, że to nic nie da… I wiem, że znowu znikniesz."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV