głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no_love_ Wkurwiam się gdy słyszę dźwięk sms myślę że to ty i rozczarowanie. Czytam a tu : Gratulacje! Wygrałeś bmw wyślij jednego sms a on będzie twój kurwa to tak samo

no_love_

no_love_.moblo.pl
Wkurwiam się gdy słyszę dźwięk sms myślę że to ty i rozczarowanie. Czytam a tu : Gratulacje! Wygrałeś bmw wyślij jednego sms a on będzie twój kurwa to tak samo jak
Wkurwiam się gdy słyszę dźwięk... teksty

no_love_ dodano: 23 kwietnia 2011

Wkurwiam się gdy słyszę dźwięk sms myślę że to ty i rozczarowanie. Czytam a tu : " Gratulacje! Wygrałeś bmw, wyślij jednego sms a on będzie twój " kurwa to tak samo jakby " Gratulacje! On cie kocha , daj mu dupy a będzie twój ! " / dorweeciee .

moje życie wygląda jak takie jedno... teksty

no_love_ dodano: 23 kwietnia 2011

moje życie wygląda jak takie jedno , wielkie 'ojapierdole' , ale lubię je . / fejs .

niektórzy nie zasługują na więcej... teksty

no_love_ dodano: 23 kwietnia 2011

niektórzy nie zasługują na więcej , niż pozdrowienie środkowym placem . / no_love_ ♥

chciałam zmienić świat   doszłam... teksty

no_love_ dodano: 23 kwietnia 2011

chciałam zmienić świat , doszłam jedynie do wniosku , że mogę zmienić samą siebie . / no_love_ ♥

przez Ciebie znów rysuje serduszka .... teksty

no_love_ dodano: 23 kwietnia 2011

przez Ciebie znów rysuje serduszka . / no_love_ ♥

i wiesz co jest najgorsze ? że to ja... teksty

no_love_ dodano: 23 kwietnia 2011

i wiesz co jest najgorsze ? że to ja zawsze byłam tą najważniejszą , że to ze mną mogłaś przegadać całą noc . przecież to ja zawsze Cię wspierałam , gdy ten dupek Cię ranił , to my razem się śmiałyśmy i płakałyśmy . razem uciekałyśmy z lekcji . zawsze i wszędzie byłyśmy razem . a teraz ? wraz z pojawieniem się tej suki przepadło wszystko . / no_love_ ♥

.a najbardziej boję się  że ludzie... teksty

no_love_ dodano: 22 kwietnia 2011

.a najbardziej boję się, że ludzie, którzy są dla mnie najważniejsi w świecie, odejdą zbyt szybko. nie zdążę dobrze nacieszyć się ich obecnością, której wciąż tak mi brak, choć spędzamy czas niemalże codziennie po kilka godzin. zostanę wtedy sama, jak ten palec. stracę ich. wiem, to mnie zniszczy. nie będę już taka sama. zamknę się w sobie. będę 'odstawała' od normalnych ludzi. bo ja ich po prostu kocham, dają mi energię do życia, potrzebują mnie - ja potrzebuję ich.! / ( nie moje )

chcesz mi pokazać swoim zachowaniem... teksty

no_love_ dodano: 20 kwietnia 2011

chcesz mi pokazać swoim zachowaniem , że wielu kolesi na Ciebie leci ? z tego co dzisiaj widziałem to Ty lecisz na nich , przykre . a zarazem wzbudzające litość . / opis kumpla .

  zależy mi na tobie   wyszeptała .... teksty

no_love_ dodano: 19 kwietnia 2011

- zależy mi na tobie - wyszeptała . - nie warto . - odpowiedział i przytulił ja ostatni raz .

Wiesz.. chciałabym doczekać dnia... teksty

no_love_ dodano: 19 kwietnia 2011

Wiesz.. chciałabym doczekać dnia kiedy wstanę , wyjdę na ulicę i spojrzę na Ciebie. Ale spojrzę tak inaczej. Nie tak jak teraz. Spojrzę normalnymi oczami a nie takimi które przykrywa miłość. Podniosę do góry rzęsy i nie poleją się łzy rozpaczy. A serce nie będzie bić mocniej. I ręce będą mogły opanować drżenie. Chciałabym spojrzeć nie jak zauroczona dziewczyna ale jak zwykła Twoja koleżanka. A jeszcze bardziej chciałabym doczekać takiego dnia kiedy zobaczę Ją i Ciebie i się uśmiechnę. Ale nie tak sztucznie , na pokaz. Ale prawdziwie. Prawdziwy uśmiech, bez bólu. Tak. Chciałabym doczekać takich czasów.

wiesz jak to jest   kiedy ukochana... teksty

no_love_ dodano: 19 kwietnia 2011

wiesz jak to jest , kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa ? wiesz jak to jest , kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy , a nie możesz, bo po paru sekundach , musisz odwrócić się , kryjąc łzy ? wiesz jak to jest , kiedy w rozmowie łamie Ci się głos ? wiesz , jak to jest , kiedy tracisz oddech , bo patrzysz na niego , a z jego zachowania wnioskujesz , że jemu już nie zależy ? wiesz jak to jest , kiedy wracając do domu , masz płacz na końcu nosa ? wiesz jak to jest , kiedy kładziesz się spać z nadzieją , że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu ? wiesz jak to jest , kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego , że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego ? wiesz jak to jest , kiedy umierasz wiedząc , że żyjesz ? nie wiesz ? to proszę nie pierdol mi o tym , że czas leczy rany .

suche usta   czarna kawa... teksty

no_love_ dodano: 19 kwietnia 2011

suche usta , czarna kawa , niedopalony papieros i zepsute serce . tak , tego wieczora samotność plątała się między nogami . / ( nie moje )

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV