głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no_chodz_tu_bejbe Ty też analizujesz każdą rozmowę z Nim? Rozkładasz zwykłe zdanie na czynniki pierwsze doszukując się jakiegokolwiek podtekstu? A gdy niczego nie możesz się dopa

no_chodz_tu_bejbe

no_chodz_tu_bejbe.moblo.pl
Ty też analizujesz każdą rozmowę z Nim? Rozkładasz zwykłe zdanie na czynniki pierwsze doszukując się jakiegokolwiek podtekstu? A gdy niczego nie możesz się dopatrzeć
Ty też analizujesz każdą rozmowę... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 20 kwietnia 2014

Ty też analizujesz każdą rozmowę z Nim? Rozkładasz zwykłe zdanie na czynniki pierwsze, doszukując się jakiegokolwiek podtekstu? A gdy niczego nie możesz się dopatrzeć, padasz i tracisz nadzieję na coś, co nigdy tak naprawdę nie miało mieć miejsca. [ yezoo ]

Poproszę tabletki zapobiegające... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 20 kwietnia 2014

Poproszę tabletki zapobiegające myśleniu o Nim.

dokładnie tak ! teksty no_chodz_tu_bejbe dodał komentarz: dokładnie tak ! do wpisu 20 kwietnia 2014
Oczy tego Pana.Pamiętam.Czekoladowe... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 20 kwietnia 2014

Oczy tego Pana.Pamiętam.Czekoladowe były.

Napisał  wesołych świąt . Nawet... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 20 kwietnia 2014

Napisał "wesołych świąt". Nawet tą wiadomością wyprowadził mnie z równowagi.

Nie twierdzę  że go nienawidzę bo... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 19 kwietnia 2014

Nie twierdzę, że go nienawidzę bo tak nie jest.Nie kocham go bo to JESZCZE nie miłość.Przyznam, że obdarzam go jakiś uczuciem nie do opisania.Lubię go za to jakim jestem człowiekiem.Jak traktuję innych, jak wydoroślał, jaką planuję przyszłość.To jak opowiada o tym, zachwyca mnie.Jak się uśmiecha, patrzy, mówi, wszystko to sprawia, że nie chce go opuszczać.Ale nagle po chwili...TADAM.Nie wiem co się z nim dzieje, staję się innym człowiekiem, gorszym, chamskim, aroganckim...Co jest najgorsze? Ze ten człowiek, który nie jest sobą nadal mi się podoba i co by się nie działo nadal go LUBIĘ.

Proszę wyjedź już  sama Twoja... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 19 kwietnia 2014

Proszę wyjedź już, sama Twoja obecność w Polsce wyprowadza mnie z równowagi.Nie chce Cie widzieć przez kolejne pół roku...Co ja wygaduje ? ! Chce Cię tu i teraz.Chce wykorzystać te 2 tygodnie jak najlepiej.Pragnę się z Tobą kochać jak nigdy, pragnę czuć Twój oddech na mojej szyi.Chce żebyś mówił jak bardzo będzie mi Ciebie brakować.Niech te 14 dni nigdy się nie kończy.NIGDY.Dlaczego tak bardzo mi na Tobie zależy choć zadałeś mi tyle bólu.

Patrzy na mnie.Przez moje ciało... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 19 kwietnia 2014

Patrzy na mnie.Przez moje ciało przebiegają dreszcze. Serce mówi " On Cię pragnie, wybacz mu,chcesz tego, bez Niego żyć nie możesz" zaraz po tym Druga "JA" krzyczy " Nie, on znowu się zabawi, to taka gra, naucz się w końcu, nie cierp po raz setny, odpuść" Co robię ? Rzucam mu się na szyję i szepczę to ucha..................Wybacz, ale nie jestem naiwna jak kiedyś kochanie.Odchodzę z uśmiechem na twarzy.

Napisał  niby... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 19 kwietnia 2014

Napisał, niby przypadkiem.Przypadkiem nie daję o sobie zapomnieć.Czy przypadkiem chce nawiązać ze mną jakikolwiek kontakt ? Czy żałuję tego co powiedział i zrobił ? Czy jeszcze napiszę ? Czy chciałabym tego ?

Co zrobię jak napiszę ? Znając... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 17 kwietnia 2014

Co zrobię jak napiszę ? Znając mnie zacznę wyzywać go od najgorszych frajerów i kretynów choć wcale tak nie uważam.Potem przeczytam jeszcze 3 razy to co napisał, żeby zrozumieć jego, następne przemyślę sobie całą sytuację od A do Z a na koniec palnę jakieś głupstwo , rozmowa nie będzie się kleiła i zamiast się pogodzić, pokłócimy się jeszcze bardziej i w końcu zerwie ze mną na zawsze.Na koniec będę żałować, że w ogóle przeczytałam co napisał, rozpłaczę się bo nie chciałam tak tego kończyć.Zacznę analizować wszystkie po raz setny, tylko po co ? Więc czy opłaca się odczytać i odpisać?! NIE. Ale nie wytrzymam i to zrobię bo chce się pogodzić bo nadal go pragnę i uwielbiam.

może jestem typem samotnika  może... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 17 kwietnia 2014

może jestem typem samotnika, może właśnie to jest mi pisane...

Przecież przeszłość nie miała go... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 17 kwietnia 2014

Przecież przeszłość nie miała go obchodzić, wiedział, że nie byłam aniołkiem i, że się zmieniłam więc dlaczego postąpił inaczej ? !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV