głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no_chodz_tu_bejbe Napisał że przyznaję że jest frajerem szczerze czekałam na to aż się przyzna do winy i obrazi sam siebie.Ulżyło mi kiedy dowiedziałam się że sprawa nie jest aż

no_chodz_tu_bejbe

no_chodz_tu_bejbe.moblo.pl
Napisał że przyznaję że jest frajerem szczerze czekałam na to aż się przyzna do winy i obrazi sam siebie.Ulżyło mi kiedy dowiedziałam się że sprawa nie jest aż tak
Napisał  że przyznaję  że jest... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 21 sierpnia 2014

Napisał, że przyznaję, że jest frajerem, szczerze czekałam na to, aż się przyzna do winy i obrazi sam siebie.Ulżyło mi kiedy dowiedziałam się, że sprawa nie jest aż tak poważna jak myślałam choć wiedziałam, że nic nie zrobiłam i powinno puść gładko. Ale to co powiedział i jak się zachowywał było trzeba zinterpretować tylko tak, że to go gnębiło i jest mu przykro, że tak wyszło beznadziejnie. Nie minęło 5 minut a my wszystko sobie wyjaśniliśmy. Było jak dawniej. Jak dawniej się ze mną droczył, jak dawniej smerał mnie po karku co wręcz uwielbiam...Byłam szczęśliwa.. /nochodztubejbe

Wczoraj nie udało mi się z Nim... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 21 sierpnia 2014

Wczoraj nie udało mi się z Nim porozmawiać, stchórzyłam jak zawsze w takich sytuacjach.Ale dzisiaj będzie inaczej, pójdę na umówione miejsce z głową podniesioną i niech się dzieję, wszystko mu powiem od A do Z.DAM RADE

JESTEM JUŻ ZMĘCZONA CAŁYM TYM... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 20 sierpnia 2014

JESTEM JUŻ ZMĘCZONA CAŁYM TYM BADZIEWIEM KTÓRE MNIE OTACZA.

Chciałabym powiedzieć Ci  opisać... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 20 sierpnia 2014

Chciałabym powiedzieć Ci, opisać cały ból.Przypomnieć wielkość chwil, używać małych słów.

4 miesiące minęło odkąd... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 19 sierpnia 2014

4 miesiące minęło odkąd wyjechałeś i nie jesteśmy razem.Dowiedziałam się, że jesteś w Polsce i być może jutro " przypadkiem" Cię spotkać, cóż się dziwić mamy tych samych znajomych, chodzimy do tych samych klubów.Jak się zachowasz kiedy mnie zobaczysz.Uśmiechniesz się ? Przejdziesz obojętnie ? Porozmawiasz ze mną jak cywilizowany człowiek ? JAK BĘDZIESZ WYGLĄDAŁO TO SPOTKANIE...boję się. Nie chce się rozpaść znowu na kawałeczki, chce być silna. Nie dam po sobie poznać , że boli mnie Twój widok. NIE DAM CI TEJ SATYSFAKCJI.

You cant understand what lays ahead... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 19 sierpnia 2014

You cant understand what lays ahead, if you dont understand the past. -Nie będziesz mógł zrozumieć co pokaże przyszłośc, jeśli nie zrozumiesz przeszłości.

Jutro Liv kończy 20 lat ! Juhu... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 12 sierpnia 2014

Jutro Liv kończy 20 lat ! Juhu, wcale się nie cieszę..

Zero planów na przyszłość. Zero... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 9 sierpnia 2014

Zero planów na przyszłość. Zero jakichkolwiek pomysłów jak żyć dalej i nie umierać od środka.

Czekają mnie dzisiaj dwie... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 31 lipca 2014

Czekają mnie dzisiaj dwie rozmowy.Okropne rozmowy.Pierwsza dotyczy kłótni z przyjacielem.Nie pozwolę żeby przez jakaś laske nasza przyjaźń się skończyła.Druga rozmowa będzie gorsza bo czeka kogoś rozczarowanie i odtrącenie. Nie chce tego ale muszę.

Do godziny 4 nie mogłam zasnąć. A... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 31 lipca 2014

Do godziny 4 nie mogłam zasnąć. A jak już zasnęłam to śnił mi się ON + do tego jak jakby tego było mało podrywał moja przyjaciółkę a na mnie nawet nie spojrzał...KOSZMAR.

Cześć  to ja   emocjonalny wrak... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 29 lipca 2014

Cześć, to ja - emocjonalny wrak, który czeka na cud.Spójrz tylko jak mnie zniszczyłeś, jak zniszczyła mnie miłość i nienawiść do Ciebie,zobacz co ze mnie pozostało...Odejdź bo tylko na to Cie stać.

Nowa praca  nowe życie.Bez... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 22 lipca 2014

Nowa praca, nowe życie.Bez Niego.Brakuję tylko nowej fryzury, sukienki i pary szpilek do kolekcji.Nie spieprz tego i nie odwal tu niczego.Nie teraz kiedy zaczynam wszystko od nowa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV