głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niunialubiszto Kiedy inni oczekują od nas że staniemy się takimi jakimi oni chcą żebyśmy byli zmuszają nas do zniszczenia tego kim naprawdę jesteśmy. To dosyć subtelny rodzaj

niunialubiszto

niunialubiszto.moblo.pl
Kiedy inni oczekują od nas że staniemy się takimi jakimi oni chcą żebyśmy byli zmuszają nas do zniszczenia tego kim naprawdę jesteśmy. To dosyć subtelny rodzaj mo
Kiedy inni oczekują od nas  że... teksty

niunialubiszto dodano: 27 kwietnia 2015

Kiedy inni oczekują od nas, że staniemy się takimi, jakimi oni chcą żebyśmy byli, zmuszają nas do zniszczenia tego, kim naprawdę jesteśmy. To dosyć subtelny rodzaj morderstwa. Większość kochających rodziców i krewnych popełnia je z uśmiechem na twarzy.

Co chciałem wtedy powiedzieć? Nie... teksty

niunialubiszto dodano: 27 kwietnia 2015

Co chciałem wtedy powiedzieć? Nie pamiętam. Może nic ważnego. Ale dla mnie to były najważniejsze słowa w moim życiu, jakie chciałem powiedzieć, a których nie powiedziałem. Tak zastanowić się, to ile takich niewypowiedzianych słów przepadło na zawsze. A może ważniejsze były od tych wszystkich wypowiedzianych. Nie sądzi pan?

Nigdy naprawdę nie zrozumie się... teksty

niunialubiszto dodano: 27 kwietnia 2015

Nigdy naprawdę nie zrozumie się człowieka, dopóki nie spojrzy się na sprawy z jego punktu widzenia (...) dopóki nie wejdzie się w jego skórę, nie pochodzi się w jego skórze po świecie." Nelle Harper Lee- "Zabić drozda"

  Kochałaś tamtego?     Nie.... teksty

niunialubiszto dodano: 18 kwietnia 2015

- Kochałaś tamtego? - Nie. - Więc dlaczego dałaś mu się całować? - Bo mi się dosyć podoba — S. Żeromski, "Wierna rzeka"

Jeśli chcesz iść do niego idź i... teksty

niunialubiszto dodano: 18 kwietnia 2015

Jeśli chcesz iść do niego idź i już nie wracaj ubranie może być z second handu ale nie miłość Piotr Adamczyk

Już sam fakt  że zaczynamy kogoś... teksty

niunialubiszto dodano: 18 kwietnia 2015

Już sam fakt, że zaczynamy kogoś kochać i boimy się go stracić jest przerażający. A gdy tak się stanie... Boimy się już nawet samych siebie.

Jeżeli nerwica ma polegać na tym... teksty

niunialubiszto dodano: 18 kwietnia 2015

Jeżeli nerwica ma polegać na tym, że człowiek pragnie dwóch, zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz, to, owszem, w takim razie jestem wariatką! Wiem, że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi, wykluczającymi się nawzajem pragnieniami!"

I tak biłem się z myślami  wejść... teksty

niunialubiszto dodano: 18 kwietnia 2015

I tak biłem się z myślami, wejść, nie wejść i co powiedzieć, gdy przekroczę próg? A przekroczyć próg najtrudniej w sobie, jak pan wie. — Wiesław Myśliwski - Traktat o łuskaniu fasoli

Nie warto robić niczego na siłę.... teksty

niunialubiszto dodano: 18 kwietnia 2015

Nie warto robić niczego na siłę. Ani dla zysku. Ani po to, aby coś komuś udowodnić. Warto robić coś dlatego, że czuje się do tego pasję, miłość, fascynację.

Najgorsze  co może uczynić... teksty

niunialubiszto dodano: 18 kwietnia 2015

Najgorsze, co może uczynić człowiek to nadinterpretacja. Nadinterpretacja kilku chwil uniesienia, momentu, w którym krew ruszyła jakby szybciej na jej widok. Nadinterpretacja jej słowa, gestu, spojrzenia. Nadinterpretacja uczuć. Nadinterpretacja serca."

Czy zawsze mamy się zastanawiać... teksty

niunialubiszto dodano: 13 kwietnia 2015

Czy zawsze mamy się zastanawiać, jak zdobyć więcej, zamiast cieszyć się niekiedy tym, co posiadamy, nawet jeśli posiadamy mniej?"

Rodziców najpierw kochamy dlatego... teksty

niunialubiszto dodano: 13 kwietnia 2015

Rodziców najpierw kochamy dlatego, że wydają się wszechpotężni, potem odkrywamy, że są straszliwie bezbronni, ale kochamy ich mimo wszystko, choć w codziennej krzątaninie czasem zdarza się nam o tym zapomnieć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV