głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niunialubiszto opowiesz mi o nim? typ pierdolonego egoisty który uważa że wszystko mu wolno... wystarczy ? Słowo pisane nigdy nie zastąpi tego co można powiedzieć komuś szcze

niunialubiszto

niunialubiszto.moblo.pl
opowiesz mi o nim? typ pierdolonego egoisty który uważa że wszystko mu wolno... wystarczy ?
 opowiesz mi o nim?   typ... teksty

niunialubiszto dodano: 28 czerwca 2011

-opowiesz mi o nim? - typ pierdolonego egoisty, który uważa, że wszystko mu wolno... wystarczy ?

Słowo pisane nigdy nie zastąpi tego... teksty

niunialubiszto dodano: 28 czerwca 2011

Słowo pisane nigdy nie zastąpi tego, co można powiedzieć komuś szczerze, prosto w oczy.. `

 Czemu Taka Jesteś.?     Jaka.?... teksty

niunialubiszto dodano: 28 czerwca 2011

-Czemu Taka Jesteś.? - Jaka.? - Udajesz twardą i szczęśliwą ale naprawdę nie dajesz sobie rady i płaczesz.. - Bo nauczyłam się że bycie sobą to za mało…

  Dlaczego tak lubisz słuchać... teksty

niunialubiszto dodano: 28 czerwca 2011

- Dlaczego tak lubisz słuchać muzyki .? - Bo zagłusza rzeczywistość .! ; *

Kobieta nie zawsze potrzebuje... teksty

niunialubiszto dodano: 28 czerwca 2011

Kobieta nie zawsze potrzebuje romantyka. Badz od czasu do czasu bezczelny, brutalny, pociągnij ja za sobą, przyciśnij do ściany i pocałuj tak, żeby straciła oddech.

On. Kilka literek imienia zmieniły... teksty

niunialubiszto dodano: 28 czerwca 2011

On. Kilka literek imienia zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru, czasem drwiny były dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiała dołeczki na Jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia, Jego ciepły głos, a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze.. Kochała Go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to, co było złe.

ani różnica poglądów  ani... teksty

niunialubiszto dodano: 28 czerwca 2011

ani różnica poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. nic, prócz jej braku.

 Uśmiechniesz się?  Nie...... teksty

niunialubiszto dodano: 28 czerwca 2011

-Uśmiechniesz się? -Nie... -Krzykniesz? -Nie... -Zapłaczesz? -Nie... -czemu okazujesz tylko obojętność? -Bo to najłatwiejsza ucieczka od uczuć.

Czy można kochać wiedząc  że to... teksty

niunialubiszto dodano: 28 czerwca 2011

Czy można kochać wiedząc, że to drań ? Cieszyć się, gdy obiecuje, wiedząc, że to kłamstwo ? Patrzeć bez końca, nawet gdy jest z inną ? Zgadzać się na pocałunki, będąc jedną z wielu ? Mówić, że się zapomniało, lecz gdy się pojawia zapomnieć co się mówiło ? Oddać wszystko co najcenniejsze, by usłyszeć, że kocha a potem tak cierpieć, bo On i tak odejdzie ? Zatęskni, wróci.. Te same kłamstwa usłyszę. I znów kiedyś będzie przesyt mnie w Nim. I znów będe zapominać. Dlatego ważne jest, by pozwolić pewnym osobom odejść na zawsze..

Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest... teksty

niunialubiszto dodano: 28 czerwca 2011

Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest sens w płakaniu…Ja to wiem i bliskie mi osoby też doskonale się na tym znają. I kto nigdy na prawdę nie płakał i kto nigdy nie cierpiał,nie zrozumie,jak bardzo boli każda kolejna łza.Jak z każdą łzą odpływa kawałeczek nadziei..I nikt nie zrozumie ile znaczy każda rozmowa i jaką wagę mają poszczególne słowa,nikt kto nie był na skraju przepaści i nie poczuł,że powoli spada…Kto nie utracił choć na chwilę poczucia godności, kto nie wie co to znaczy nienawidzieć siebie i nikt kto patrząc w lustro nie miał uczucia,że patrzy na złudzenie…Nie zrozumie nigdy, co to znaczy płakać i być smutnym.Żeby to zrozumieć trzeba to poczuć.Tak wielu nie potrafi czuć…

W dzisiejszych czasach chyba już nic... teksty

niunialubiszto dodano: 28 czerwca 2011

W dzisiejszych czasach chyba już nic nie istnieje . Nic nie jest na zawsze , nic nie trwa wiecznie . Chcę nabrać dystansu do wszystkiego co mnie otacza , abym nie musiała zawodzić się na niczym i nikim .

To w końcu nasz świat  którego... teksty

niunialubiszto dodano: 28 czerwca 2011

To w końcu nasz świat, którego jednak kochamy. To jest nasz dom, nasz kąt, te 4 ściany. To nasze życie, choć popełniamy błędy. To nasza miłość, której moc wszystko zwycięży. Możesz być dziś nikim dla całego świata Pamiętaj, dla niewielu jesteś całym światem

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV