głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niunialubiszto mówisz że jestem fajna i śliczna. ale jak widzisz nie dla wszystkich przedsmakdnia Może i jestem: Zawzięta uparta trudna nie do wytrzymania wredna itp. czasami

niunialubiszto

niunialubiszto.moblo.pl
mówisz że jestem fajna i śliczna. ale jak widzisz nie dla wszystkich przedsmakdnia
mówisz  że jestem fajna i śliczna.... teksty

niunialubiszto dodano: 14 października 2011

mówisz, że jestem fajna i śliczna. ale jak widzisz, nie dla wszystkich /przedsmakdnia

Może i jestem: Zawzięta   uparta... teksty

niunialubiszto dodano: 14 października 2011

Może i jestem: Zawzięta , uparta ,trudna , nie do wytrzymania , wredna itp. czasami jednak zdarzy mi się być grzeczną , słodką , niewinną dziewczynką. :)

Głowa do góry. Jeśli plan A nie... teksty

niunialubiszto dodano: 9 października 2011

Głowa do góry. Jeśli plan A nie zadziała to zawsze możesz ułożyć plan B. Jeśli plan B nie zadziała to masz jeszcze 30 liter w alfabecie.

Nie znam się na matmie.Nie lubię... teksty

niunialubiszto dodano: 9 października 2011

Nie znam się na matmie.Nie lubię historii.Nienawidzę szkoły.Kocham piłkę nożną, chociaż nie umiem w nią grać.Nie jestem grzeczną dziewczynką.Jestem zbuntowana.Jestem wariatka.

  Kiedy zrozumiałaś czym jest... teksty

niunialubiszto dodano: 9 października 2011

- Kiedy zrozumiałaś czym jest miłość? - kiedy się mną zabawił, zranił i zostawił. - to musiało boleć. - nie. Po jakimś czasie człowiek przywyka. A serce już nie boli, bo już się go nie ma.

Pokazał mi  że jestem zdolna do... teksty

niunialubiszto dodano: 8 października 2011

Pokazał mi, że jestem zdolna do miłości, o jakiej mi się nawet nie śniło.

Uwielbiam widzieć twój uśmiech z... teksty

niunialubiszto dodano: 8 października 2011

Uwielbiam widzieć twój uśmiech z drugiego końca korytarza i wiedzieć, że jest tylko dla mnie. Uwielbiam mieć świadomość, że tym uśmiechem wołasz mnie do siebie…

Łatwo znaleźć składniki miłości... teksty

niunialubiszto dodano: 8 października 2011

Łatwo znaleźć składniki miłości, ale wszystko zależy od tego, jak się je miesza. Potrzeba ogromnej pracy. (...) Po pierwsze, trzeba umieć rozumieć i akceptować. Potem trzeba być najlepszym przyjacielem. Zawsze. Trzeba pracować nad pokonywaniem tego, czego w tobie nie lubi druga osoba. Potrzeba wielkiego serca, mimo że tak łatwo jest po prostu być małym człowiekiem w tak wielu sytuacjach... Czasami iskra zapalająca miłość jest z ludźmi od początku. Ale wielu tę iskrę bierze za płomień, który - jak uważają - będzie trwał wiecznie. To dlatego tak wiele ognia i żaru serc ludzkich po prostu się wypala i w końcu gaśnie. Nad prawdziwą miłością trzeba pracować diabelnie ciężko.

Zakochać się  to tak jakby wpaść... teksty

niunialubiszto dodano: 8 października 2011

Zakochać się, to tak jakby wpaść pod olbrzymią ciężarówkę, ale nie odnieść śmiertelnych obrażeń. To tak jakbyś czuł, że boli Cię brzuch, przez chwilę mocno, za chwilę znowu mniej. Jesteś piekielnie głodny, ale nie możesz niczego zjeść. Jest Ci gorąco, potem zimno, chodzisz napalony, przepełnia Cię nadzieja i entuzjazm, za chwilę leżysz powalony przez ogarniającą Cię depresję. Nie możesz pozbyć się uśmiechu, kochasz życie namiętnie i do szaleństwa, czujesz się dziesięć lat młodszy.

Boje się  że pewnego dnia stracę... teksty

niunialubiszto dodano: 8 października 2011

Boje się, że pewnego dnia stracę to wszystko co nie dość kochałam. Pamiętaj i nie wahaj się kochać tego co kochać warto.

I to jest chyba to  co tak bardzo... teksty

niunialubiszto dodano: 8 października 2011

I to jest chyba to, co tak bardzo uzależnia mnie od niego. To uczucie, że nie można przeżyć bez niego czegoś "równie dobrego" albo czegoś "lepszego". Po prostu nie można.

Jeśli wzgardzimy miłością  jaka... teksty

niunialubiszto dodano: 8 października 2011

Jeśli wzgardzimy miłością, jaka jest nam dana, jeśli nie chcemy dać miłości, obawiając się cierpienia straty, nasze życie będzie puste, a strata jeszcze większa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV