głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niunialubiszto a oni ? zupełnie inaczej niż my . oni zakochują się przypadkiem . czasem nawet nie wiedzą że to już a może po prostu nie chcą wiedzieć . wmawiają sobie że są ga

niunialubiszto

niunialubiszto.moblo.pl
a oni ? zupełnie inaczej niż my . oni zakochują się przypadkiem . czasem nawet nie wiedzą że to już a może po prostu nie chcą wiedzieć . wmawiają sobie że są gatunk
a oni ? zupełnie inaczej niż my .... teksty

niunialubiszto dodano: 26 listopada 2011

a oni ? zupełnie inaczej niż my . oni zakochują się przypadkiem . czasem nawet nie wiedzą , że to już , a może po prostu nie chcą wiedzieć . wmawiają sobie , że są gatunkiem , który zdobywa i zostawia . ale gdy już strzała amora ich trafi potrafią być naprawdę wspaniali . robią rzeczy , o których nigdy by nie pomyśleli , są cholernie zazdrośni i bardzo im zależy . mają plany co do waszego wspólnego życia , a wszystkie inne dziewczyny przestają jakby istnieć . wydaje się , że dla ciebie mogli by zabić .

dzisiaj włączyłam jedną... teksty

niunialubiszto dodano: 26 listopada 2011

dzisiaj włączyłam jedną piosenkę. tą moją ukochaną, która towarzyszyła mi przez całą zeszłoroczną jesień i początek zimy. pamiętam jak w chłodne popołudnia po szkole uciekaliśmy do pobliskiej knajpki na gorącą pizzę. kłóciłam się z nim o miejsce przy ciepłym kaloryferze. w rezultacie i tak mocno mnie do siebie przytulał ogrzewając mnie sto razy lepiej i bardziej. ciągle się śmialiśmy, wygłupialiśmy, prowadziliśmy długie rozmowy i nawet nie zauważaliśmy, kiedy już trzeba było się żegnać. nie chciał mi podawać kurtki, która wisiała tuż koło niego ale i ta kazał mi zapinać się pod samą szyję i poprawiał szalik. wychodziliśmy, kiedy na dworze było już ciemno. pozwalał mi trzymać go mocno za ramię, kiedy przechodziliśmy przez nieoświetloną część parku . zawsze wtedy mnie straszył , że ktoś się chowa za drzewami albo za nami idzie. żegnał mnie buziakiem i znikał wbiegając po schodach do autobusu . zostawiał mnie z tą piosenką w słuchawkach, zstęsknionymi już ustami , dłońmi i sercem .

Gdy spojrzenia się spotkały... teksty

niunialubiszto dodano: 26 listopada 2011

Gdy spojrzenia się spotkały, mocniej zabiło serce

muzyka to większa część mnie  bez... teksty

niunialubiszto dodano: 26 listopada 2011

muzyka to większa część mnie, bez muzyki moje życie nie miało by większego sensu.

bo chuj   nie masz pojęcia o tym... teksty

niunialubiszto dodano: 26 listopada 2011

bo chuj*, nie masz pojęcia o tym, jak serce może wykurwiście napierdala*, omal, co nie wyskakując z piersi, gdy kogoś kochasz.

stary  kobietę się kocha  mimo... teksty

niunialubiszto dodano: 26 listopada 2011

stary, kobietę się kocha, mimo wszystko. po to jest. i masz z nią sypiać, masz doznawać z nią nowych doświadczeń, ma być wam cudownie - ale nie tylko wokół tego to się kręci. przytulaj ją. daj jej swoją bluzę, gdy będzie marzła i daj serce, kiedy ona odda ci swoje. zważywszy na to, że jest delikatniejsza, kurwa, nie rań jej.

kto każdego dnia będzie powodem... teksty

niunialubiszto dodano: 26 listopada 2011

kto każdego dnia będzie powodem uniesionych kącików mych ust

a wieczorami wtulając się w... teksty

niunialubiszto dodano: 26 listopada 2011

a wieczorami wtulając się w poduszkę, zamykam oczy, staram się oszukać własną podświadomość. przypominam sobie zapach twego ciała, ciepło dłoni. to nie takie trudne, od kiedy pozwoliłeś poznawać się kawałek po kawałku, tak powoli zadurzając się coraz bardziej. wyobrażam sobie ciebie obok, smak twych ust, które tak bardzo uwielbiałeś zatapiać w moich łącząc je w jedną całość. ramiona, w których budziłam się każdego dnia, i ten cudowny uśmiech zadedykowany tylko dla mnie.

Czasami brakuje nam słów  chociaż... teksty

niunialubiszto dodano: 26 listopada 2011

Czasami brakuje nam słów, chociaż tak wiele chciałoby się powiedzieć.

są gesty   które doceniamy dopiero... teksty

niunialubiszto dodano: 26 listopada 2011

są gesty , które doceniamy dopiero gdy kończą się bezpowrotnie .

To co było wszystkim wczoraj  czym... teksty

niunialubiszto dodano: 26 listopada 2011

To co było wszystkim wczoraj, czym jest dzisiaj?

faajnie jest mieć ludzii którym... teksty

niunialubiszto dodano: 25 listopada 2011

faajnie jest mieć ludzii którym można powiedzieć wszystko , z którymi można robić rzeczy niemożliwe . ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV