głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niunialubiszto możesz płakać wyć z całych sił krzycząc przy tym że chcesz umrzeć. możesz topić smutek w alkoholu i stać się zimną suką. albo po prostu olać przyjaciół twierdzą

niunialubiszto

niunialubiszto.moblo.pl
możesz płakać wyć z całych sił krzycząc przy tym że chcesz umrzeć. możesz topić smutek w alkoholu i stać się zimną suką. albo po prostu olać przyjaciół twierdząc przy
możesz płakać  wyć z całych sił... teksty

niunialubiszto dodano: 16 listopada 2012

możesz płakać, wyć z całych sił krzycząc przy tym, że chcesz umrzeć. możesz topić smutek w alkoholu, i stać się zimną suką. albo po prostu olać przyjaciół, twierdząc przy tym, że nie są Ci potrzebni. tylko nie mów, że to wszystko przez to, że On odszedł. bo może z Jego odejściem zawalił Ci się świat, i wszystko straciło swój sens. ale przecież to Twoje życie, nie kogoś innego - i nie możesz żyć przeszłością, choć to trudne. kiedyś znajdziesz kogoś lepszego, musisz po prostu się podnieść i iść przed siebie. a ten ból który masz w sobie z czasem przejdzie, albo po prostu się do niego przyzwyczaisz. uwierz, wiem co mówię. / ekstaaza

nie mówmy już nic  słowami za... teksty

niunialubiszto dodano: 16 listopada 2012

nie mówmy już nic, słowami za bardzo się ranimy. / ekstaaza

odszedł twierdząc  że nie chcę... teksty

niunialubiszto dodano: 16 listopada 2012

odszedł twierdząc, że nie chcę niszczyć mi życia, nie zdając sobie sprawy z tego, że to Jego odejście je zniszczyło. / ekstaaza

A co jeśli nie ma miłości? Jeśli... teksty

niunialubiszto dodano: 13 listopada 2012

A co jeśli nie ma miłości? Jeśli wszystko to chemia i psychologia? Kupujemy wrażenia, emocje. Kupujemy je jak przedmioty. Całe życie szukamy wolności.

Wyglądała na silną osobę   twardo... teksty

niunialubiszto dodano: 13 listopada 2012

Wyglądała na silną osobę , twardo stąpającą po ziemi . Mającą wszystko pod kontrolą i nie mającą problemów . Jednak tkwiło w niej dziecko , które desperacko potrzebowało zrozumienia i miłości .

Uczciwość i zdradzanie własnych... teksty

niunialubiszto dodano: 13 listopada 2012

Uczciwość i zdradzanie własnych uczuć prowadzą tylko do katastrofy.

Kobiety są jak Media Markt  NIE DLA... teksty

niunialubiszto dodano: 13 listopada 2012

Kobiety są jak Media Markt- NIE DLA IDIOTÓW!!!

Namieszałeś w mojej głowie jednym... teksty

niunialubiszto dodano: 13 listopada 2012

Namieszałeś w mojej głowie jednym gestem, jednym słowem. Nie musisz przynosić mi wianków i bzów, wystraszy, ze jesteś tu.

Nie słuchaj  gdy mówią  że jeśli... teksty

niunialubiszto dodano: 13 listopada 2012

Nie słuchaj, gdy mówią, że jeśli przestałaś kochać, to nigdy tak na prawdę nie kochałaś, pieprzą bez sensu, jakby nie zdawali sobie sprawy, że niektóre uczucia są chore i destrukcyjne, a zakończenie ich, jest twoim zasranym obowiązkiem.

Nie ma gorszego zła od pięknych... teksty

niunialubiszto dodano: 13 listopada 2012

Nie ma gorszego zła od pięknych słów, które kłamią.

Kłótnie zniszczyły wiele relacji... teksty

niunialubiszto dodano: 13 listopada 2012

Kłótnie zniszczyły wiele relacji na mej drodze. Ale cóż, wiem co myślę, nie na wszystko się zgodzę. Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań. W życiu nie chodzi o to by sympatię zdobywać. ~ Eldo .

Jeśli ktoś znika z twojego życia i... teksty

niunialubiszto dodano: 12 listopada 2012

Jeśli ktoś znika z twojego życia i wiesz, że już go nigdy nie zobaczysz, możesz napisac wszystkie rzeczy, których nie mogłeś powiedzieć. Weź kartkę, długopis i napisz list. To może być długie, a może zawierać jedno słowo. Napisz do tego człowieka, który odszedł, ale nie wysyłaj tego. Kiedy napiszesz spal to.Zostaniesz uwolniony od wszystkich uczuć i emocji"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV