głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niierealna na gg powinien być status 'czekaj chwilkę muszę ogarnąć o co ci chodzi' . A może właśnie tak miało być? Może miała się w nim zakochać bez wzajemności żeby zrozu

niierealna

niierealna.moblo.pl
na gg powinien być status 'czekaj chwilkę muszę ogarnąć o co ci chodzi' .
na gg powinien być status 'czekaj... teksty

niierealna dodano: 14 kwietnia 2011

na gg powinien być status 'czekaj chwilkę, muszę ogarnąć o co ci chodzi' .

A może właśnie tak miało być?... teksty

niierealna dodano: 14 kwietnia 2011

A może właśnie tak miało być? Może miała się w nim zakochać bez wzajemności, żeby zrozumieć, że nie zawsze to czego pragnie może należeć do niej? Przecież ona była tylko zwykłą, małą dziewczynką która zakochała się w jego dużych oczkach, w tym jego uśmiechu, w tym jego sposobie bycia i w tej jego minie. A on był tylko zwykłym małym chłopcem, który nie wiedział, że jest jej marzeniem.

Miłość jest jednym z... teksty

niierealna dodano: 14 kwietnia 2011

Miłość jest jednym z najpiękniejszych, ale równocześnie najtrudniejszych uczuć. Może być głęboka, piękna i nieść szczęście, ale może również przynieść śmierć. Mimo tego zagrożenia, każdy człowiek marzył kiedyś lub wciąż marzy o miłości. Uczucie to zresztą towarzyszy większości z nas przez całe życie, już od momentu narodzin. Uczucie to łączy ludzi i tworzy miedzy nimi niezwykłą więź, jeśli jest odwzajemnione. Gorzej, jeśli jest to miłość jednostronna - wtedy potrafi przynieść wielkie cierpienie. Jednak prawdziwa miłość może nadać sens życiu ludzkiemu i pozwala człowiekowi prawidłowo się rozwinąć. Ten, któremu brakuje miłości, jest samotny i cierpiący.

Trudno o hamulec  kiedy chce się ulec. teksty

niierealna dodano: 14 kwietnia 2011

Trudno o hamulec, kiedy chce się ulec.

Uparta zawzięta taka moja cecha. teksty

niierealna dodano: 14 kwietnia 2011

Uparta zawzięta taka moja cecha.

pytasz czy jestem szczęśliwa   czy... teksty

niierealna dodano: 14 kwietnia 2011

pytasz czy jestem szczęśliwa , czy ułożyłam sobie życie . owszem , tak . ułożyłam , z osobą, którą kocham . z wzajemnością . bajer , co ?

Nie lubi spódniczek   a czasem w... teksty

niierealna dodano: 14 kwietnia 2011

Nie lubi spódniczek , a czasem w nich chodzi . Lubi gorzką herbatę , a ciągle ją słodzi . Chce mieć długie włosy, a ciągle je ścina , nienawidzi przekleństw , a często przeklina !

był na imprezie  gdzieś tam daleko... teksty

niierealna dodano: 14 kwietnia 2011

był na imprezie, gdzieś tam daleko, napisałam mu,że mam doła, że nie wytrzymuje, że ona znowu psuje wszystko , że działa mi na nerwy,że zaraz wyjdę z siebie i stanę obok ,histeryzowałam, a on.. on za 15 minut siedział przy mnie i tulił mnie do siebie, wtedy zrozumiałam ,że mogę na niego liczyć w każdej chwili,bez względu na porę dnia i okoliczności.

kiedy na sylwestrze siedziałam... teksty

niierealna dodano: 14 kwietnia 2011

kiedy na sylwestrze siedziałam zdenerwowana przy stole z myślą, że cała zabawa poszła się jebać - Ty podszedłeś do mnie i przytulając mnie zapytałeś: "czemu moja księżniczka jest smutna?" na co ja odparłam, że księżniczka nie jest smutna. a Ty wlepiając we mnie te swoje śliczne oczy odpowiedziałeś: "jak księżniczka nie ma na nogach bucików, to musi być smutna". i wystarczyło, że zainteresowałeś się mną przez chwilę i już cały wieczór był udany.

wtedy codziennie mnie o to... teksty

niierealna dodano: 14 kwietnia 2011

wtedy codziennie mnie o to pytaliście, a ja nie miałam odwagi powiedzieć wam prawdy, że go strasznie kocham, a teraz, kiedy postanowiłam sobie, że nie będę już tego ukrywać, już nie chcecie wiedzieć na ten temat nic. no i gdzie tu jest sprawiedliwość?

  rozum widzisz to co ja  widzisz ?... teksty

niierealna dodano: 12 kwietnia 2011

- rozum widzisz to co ja, widzisz ? - co ? - kupisz mi takie, kupisz, kupisz, kupisz? - po co ? - pliiis., no kup mi, kup mi, kup mi. - Uspokój się . - Kup Mi. Kup? Mi bo pożałujesz ! - Nie dramatyzuj. - Odchodzę, bo nie masz serca!

Jesteś moim dilerem  który każdego... teksty

niierealna dodano: 12 kwietnia 2011

Jesteś moim dilerem, który każdego dnia daje mi coraz większą dawkę miłości

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV