głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nietakajakty Chce ci zaufać chociaż wiem że to dość trudne. Chcę tak kochać by to nam zamknięto trumnę. Miłość po śmierć nie tylko w filmach to się kręci. I dobrze wiem że j

nietakajakty

nietakajakty.moblo.pl
Chce ci zaufać chociaż wiem że to dość trudne. Chcę tak kochać by to nam zamknięto trumnę. Miłość po śmierć nie tylko w filmach to się kręci. I dobrze wiem że jestem
Chce ci zaufać  chociaż wiem  że... teksty

nietakajakty dodano: 27 grudnia 2010

Chce ci zaufać, chociaż wiem, że to dość trudne. Chcę tak kochać, by to nam zamknięto trumnę. Miłość po śmierć, nie tylko w filmach to się kręci. I dobrze wiem, że jestem w stanie się poświęcić. Nie chce Romea, księcia ani milionera. Będę Go kochać, bo wiem miłość nie wybiera.

 proszę mi wybaczyć moją... teksty

nietakajakty dodano: 27 grudnia 2010

-proszę mi wybaczyć moją niedyskrecję, czy jest pan sam? - przyjechałem tu żeby dojść do siebie po rozstaniu - ostendka jest doskonała na zawody miłosne... - tak? myśli pani że uda mi się tu wyleczyć? spojrzała na mnie marszcząc brwi. - wyleczyć? chce się pan wyleczyć? - zabliźnić rany, tak. - sądzi pan, że to się panu uda? - tak, tak myślę. -... jeśli wyleczy się pan, to znaczy, że nie było to warte zachodu. z wielkiej miłości nie da się wyleczyć.

Mała dziewczynka  z wielką... teksty

nietakajakty dodano: 27 grudnia 2010

Mała dziewczynka, z wielką wyobraźnią i potrzebą Ciebie.!

 Kochasz mnie.  Nie prawda.  Możesz... teksty

nietakajakty dodano: 27 grudnia 2010

-Kochasz mnie. -Nie prawda. -Możesz kłamać, ale ja i tak wiem swoje. -Tak? Niby skąd to możesz wiedzieć? -Twoje oczy szepczą mi to, gdy spoglądasz na mnie stojąc po drugiej stronie ulicy, kiedy makijaż spływa po Twoich jasnych policzkach, bo tak się spieszyłaś, aby mnie zobaczyć, że zapomniałaś wziąć parasola...

  Patrz jakie to dziwne. Teraz stoimy... teksty

nietakajakty dodano: 27 grudnia 2010

- Patrz,jakie to dziwne. Teraz stoimy obok siebie, rozmawiamy, śmiejemy się.. A za jakiś czas może mnie zabraknąć, a Ty będziesz odwiedzać mnie na cmentarzu.. -A kto powiedział, że będę Cię odwiedzać? Ja będę leżeć obok..

..uwielbiam wchodzić Ci w słowo i... teksty

nietakajakty dodano: 27 grudnia 2010

..uwielbiam wchodzić Ci w słowo i zamykać Twoje usta magicznym pocałunkiem. Twój uśmiech, wplątany w moje myśli.

będziesz moim Puchatkiem. będziemy... teksty

nietakajakty dodano: 27 grudnia 2010

będziesz moim Puchatkiem. będziemy razem turlać się na łące, a ja co jakiś czas będę Cię łapać za puchatą łapkę, żeby sprawdzić czy nadal jesteś.

i ślubujesz mi uśmiech przy... teksty

nietakajakty dodano: 27 grudnia 2010

i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę?

Wiele razy próbowałam odejść .... teksty

nietakajakty dodano: 27 grudnia 2010

Wiele razy próbowałam odejść . Każda próba była nadaremna. Z tobą czułam się źle, a bez Ciebie jeszcze gorzej.

taak.. może za często przeklinam... teksty

nietakajakty dodano: 27 grudnia 2010

taak.. może za często przeklinam, bywam wredna, mam cięte riposty, ale tak naprawdę wrażliwość to najbardziej dostrzegalna, przez bliskich mi, cecha mojego charakteru. chociaż czasem wydaje się, że jestem tak okropnie silna, nie potrafię radzić sobie z najprostrzymi dla innych problemami. dostrzegam zbyt wiele rzeczy, których nie powinnam a to mój błąd. nienawidzę rasizmu i egoizmu. cenię mężczyzn, którzy potrafią kochać, ale nie wierzę w przyjaźń z nimi, po mimo, że jednego przyjaciela mam, ale On mnie kocha:(. jestem bo muszę, ale wiele bym zrobiła żeby nie istnieć na tym okropnym świecie, pochłoniętym kłamstwami dookoła i fałszywymi dziwkami, które pieprzą czyjeś życie dlatego, że same nie mogą być szczęśliwe..

Spojrzałam w niebo   natchniona... teksty

nietakajakty dodano: 27 grudnia 2010

Spojrzałam w niebo , natchniona marzeniami , uśmiechnięta przez łzy . Słyszałam głos , tak bardzo mi znany , tak ukochany , czy to byłeś ty ? Jego śmiech dzwonił mi w uszach , dotyk przyprawiał o dreszcze , chce jeszcze .. jeszcze .

Każde spojrzenie w Twoje oczy jest... teksty

nietakajakty dodano: 24 grudnia 2010

Każde spojrzenie w Twoje oczy jest powodem by Cię nadal kochać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV