głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niespelnionemarzenia96 Dlaczego wystarczy tylko jeden moment ? Tylko jedno Jego spojrzenie a cały twój ból znowu zaczyna rozbrzmiewać.. organizm rozpada się na miliardy kawałeczków kt

niespelnionemarzenia96

niespelnionemarzenia96.moblo.pl
Dlaczego wystarczy tylko jeden moment ? Tylko jedno Jego spojrzenie a cały twój ból znowu zaczyna rozbrzmiewać.. organizm rozpada się na miliardy kawałeczków które się
Dlaczego wystarczy tylko jeden moment... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 10 września 2013

Dlaczego wystarczy tylko jeden moment ? Tylko jedno Jego spojrzenie, a cały twój ból znowu zaczyna rozbrzmiewać.. organizm rozpada się na miliardy kawałeczków, które się gubią i nie sposób ich odnaleźć . Gdzie jest sens ? Odpowiedź jest prosta... Zagubiłaś go. Jesteś w pełni świadoma że pojawienie się Jego po raz drugi w twoim życiu , w twoim sercu, zakończy się rozpadem tego co dotychczas zbudowałaś.. w każdej najmniejszej sekundzie przez drobny gest ,słowo , spojrzenie może się od tak rozpaść

Znowu mi się śniłeś. Po raz... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 10 września 2013

Znowu mi się śniłeś. Po raz kolejny widziałam Twoją uśmiechniętą twarz. I hipnotyzujące spojrzenie. A wiesz co jest najgorsze ? Że mimo,że próbuję o Tobie zapomnieć , to jedna część mnie nie chce tego dokonać. Za wszelką cenę próbuje wcisnąć Twoją osobę w moje sny. Wszystko w nich jest takie idealne. Takie samo jak wtedy, gdy byliśmy najszczęśliwaszą parą na świecie. Ta część mnie doprowadzi mnie kiedyś do szału. Nie zdziwię się ,gdy pewnego dnia wyląduję w szpitalu psychiatrycznym. Bo po każdej takiej nocy ze snami z Tobą w roli głównej , mam głowę zawaloną myślami o Tobie. I uwierz, to mnie wykańcza. Bo w taki sposób nie da się zapomnieć. Mimo, że tak bardzo bym chciała.

każda chwila w samotności... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 10 września 2013

każda chwila w samotności przypomina mi Ciebie. każde miejsce w którym byliśmy, każdy przedmiot którego dotknelaś, na która spojrzałaś. pamiętam dokładnie każdy uśmiech każdą sekundę kiedy byliśmy razem. wszystko w moim życiu przypomina mi o Tobie... jak zapomnieć?..

Facet może cały dzień oglądać... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 10 września 2013

Facet może cały dzień oglądać się za obcymi kobietami, ale przed snem zawsze myśli o tej, na której najbardziej mu zależy..

Bardzo bym chciała  żebym znaczyła... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 10 września 2013

Bardzo bym chciała, żebym znaczyła dla Ciebie tyle co Ty znaczysz dla mnie

Jesteś coś w stylu chujem   ale... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 10 września 2013

Jesteś coś w stylu chujem , ale wróć .!

Chciałabym chodź na moment... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 8 września 2013

Chciałabym chodź na moment znaleźć ciepło w Twoich ramionach

Jesteś cwelem  jesteś zerem... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 7 września 2013

Jesteś cwelem, jesteś zerem, jesteś chamem i frajerem. Jesteś nikim, jesteś ciotą i po prostu idiotą. Jesteś fiutem, jesteś szczylem, imbecylem i debilem. Jesteś wstrętny, jesteś nudny, obrzydliwy i paskudny. Intelektem też nie grzeszysz, Twoje ego oczy cieszy. Jesteś podły, jesteś draniem, lecz to tylko moje zdanie. Po tym wszystkim, co zrobiłeś, dojdź do wniosku – jak Ty żyjesz?! Tylu ludzie okłamałeś, sam się również oszukałeś. Jednak przyznać chyba muszę, że uczucia w sobie duszę. I to tylko moja wina, pokochałam skurwysyna.

Moim największym marzeniem jest... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 7 września 2013

Moim największym marzeniem jest możliwość zasypiania przy Tobie i budzenia się,widząc Twoje rozłożone ciało na śnieżnej pościeli obok mnie,już zawsze,codziennie,móc wpatrywać się w Ciebie bez opamiętania i głaskać zapamiętany zapach skóry.Budzić się nawet w nocy kilka razy,aby sprawdzać czy jesteś i czuwać nad Tobą,robić sobie śniadania do łóżka,łaskotać się nad ranem i budzić sąsiadów nieopanowanym śmiechem szczęścia,kochać się nocą najprawdziwszą miłością,udowadniać sobie na każdym kroku,że to jest naprawdę to,czego szukaliśmy i odnaleźliśmy w swoich sercach,łapać Cię za dłoń,kiedy się boję i wtulać się w Ciebie gdy coś mnie boli.Wspierać się a w kłótniach trzaskać drzwiami,by zaraz wrócić i całować się namiętnie rozrzucając wszystkie ciuchy po całym mieszkaniu..

Szczęśliwym jest się wtedy  gdy... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 7 września 2013

Szczęśliwym jest się wtedy, gdy kładziesz się jak najwcześniej spać tylko dlatego, że nie możesz się doczekać kolejnego poranka. gdy uśmiechasz się głupio nawet do filiżanki popołudniowej herbaty. kiedy splątane słuchawki, nie są w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. i nie potrzebujesz zjeść tabliczki czekolady bo wystarczy Ci przelotny uśmiech jednego z obcych przechodniów..

Nie mogę obiecać Ci   perfekcyjnego... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 6 września 2013

Nie mogę obiecać Ci perfekcyjnego związku bez kłótni przez nasze różnice i problemów z zaufaniem. Jednak mogę Cię zapewnić, że dopóki będziesz się starał j a zostanę przy Tobie.

Największą motywacją do życia... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 6 września 2013

Największą motywacją do życia, jest świadomość, że gdzieś tam jest ktoś, kto widzi w Tobie więcej niż Ty sam w sobie widzisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV