głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nierealny_lot Przez twoje lenistwo twoje najzwyklejsze w świecie 'nie chce mi się' Tracisz coś cennego. Ile razy kłóciłaś się lub rozstawałaś ze swoim chłopakiem z powodu bra

nierealny_lot

nierealny_lot.moblo.pl
Przez twoje lenistwo twoje najzwyklejsze w świecie 'nie chce mi się' Tracisz coś cennego. Ile razy kłóciłaś się lub rozstawałaś ze swoim chłopakiem z powodu braku czas
Przez twoje lenistwo twoje... teksty

nierealny_lot dodano: 2 luty 2012

Przez twoje lenistwo twoje najzwyklejsze w świecie 'nie chce mi się' Tracisz coś cennego. Ile razy kłóciłaś się lub rozstawałaś ze swoim chłopakiem z powodu , braku czasu na spotkania, z tego,że wychodziłaś z założenia 'on też mógłby się postarać,wysilić'' choć sama tego nie robiłaś. Zarzucasz mu winę z powodu waszego rozstania,ale teraz przeanalizuj. Ile razy nie chciało Ci się wstać i ogarnąć,żeby się z nim spotkać,mówiłaś,że nie masz czasu, bo poprostu nie chciało Ci się ubrać i poświęcic 20 minut w łazience bo przeciec bez tego z domu nigdzie nie wyjdziesz. Ile razy na pytanie znajomych czemu sie nie widujecie odpowiadałaś ''bo on nie ma czasu''. Zastanów się teraz czy ty kiedykolwiek CHCIAŁAŚ MIEC TEN CZAS DLA NIEGO . A więc skoncz mi pierdolić,ze to wyłącznie jego wina bo huja nie uwierzę.

czasami musimy przestać analizować... teksty

nierealny_lot dodano: 1 luty 2012

czasami musimy przestać analizować przeszłość , przestać planować przyszłość , przestać zastanawiać się , co tak naprawdę czujemy , przestać decydować rozumem co chce czuć serce . czasem musimy po prostu powiedzieć sobie ' niech się dzieje co chce ' i iść dalej .

Jeśli podświadomie rozkochujesz... teksty

nierealny_lot dodano: 1 luty 2012

Jeśli podświadomie rozkochujesz kogoś w sobie zabierając mu cząstkę samego siebie - Masz być. Obok. Teraz. Potem. Na zawsze.

Rozczarowanie to bardzo paskudne... teksty

nierealny_lot dodano: 31 stycznia 2012

Rozczarowanie to bardzo paskudne uczucie, czasami lepsze jest puste mieszkanie.

Spadamy z wielkiej góry powoli się... teksty

nierealny_lot dodano: 31 stycznia 2012

Spadamy z wielkiej góry powoli się tocząc. Wszystko wokół się zmienia. Umierają, rodzą się, kochają, nienawidzą, leżą, skaczą, płaczą. Emocje kipią, czasem wybuchają. Człowiek nigdy nie może pozostawać niezmiennym. Przecież ziemia krąży, pory roku zmieniają się, klimat się ociepla - stojąc w miejscu, tracimy kontakt z rzeczywistością, za którą tak trudno nadążyć.

Za wszystko i za nic  tak po prostu... teksty

nierealny_lot dodano: 31 stycznia 2012

Za wszystko i za nic, tak po prostu bez granic.

moment  kiedy dostrzegasz  że... teksty

nierealny_lot dodano: 31 stycznia 2012

moment, kiedy dostrzegasz, że zależy Ci na kimś, stanowczo za bardzo, jest momentem kulminacyjnym. zaczynasz, wtedy rozumieć, że musisz odejść od osoby, której potrzebujesz, aby uniknąć późniejszych rozczarowań. odchodzimy, pomimo własnych przekonań. naprzeciw własnym uczuciom. odchodzimy ze strachu, przed rozczarowaniem.

Miłość to jest takie coś  czego... teksty

nierealny_lot dodano: 31 stycznia 2012

Miłość to jest takie coś, czego nie ma. To takie coś co sprawia, że nie ma litości... To tak jakby budować dom i palić wszystko wokół... Miłość to jest słuchanie pod drzwiami, czy to jej buty tak skrzypią po schodach, miłość jest wtedy, jak do czterdziestoletniej kobiety wciąż mówisz Moja Maleńka i kiedy patrzysz jak ona je, a sam nie możesz przełknąć... Wtedy, kiedy nie zaśniesz, zanim nie dotkniesz jej brzucha... Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić.

Zadzwonił do niej  przepraszał ją... teksty

nierealny_lot dodano: 31 stycznia 2012

Zadzwonił do niej, przepraszał ją za wszystko, za to, że już nie daje rady, że nie umie żyć, że musi to zrobić, na koniec wypowiedział krótkie "kocham" i się rozłączył. Sparaliżował ją strach o niego, bała się, że coś se zrobi, wiedziała, że jest do tego zdolny, nie wiedziała, że ją kocha. On był najważniejszą osobą w jej życiu, lecz nie zdawał sobie z tego sprawy, ukrywała to przed nim, byli dla siebie prawie obcy. Ubrała się szybko i wybiegła z domu. Próbowała się do niego dodzwonić, jednak wyłączył telefon, biegła prosto pod jego blok. Zobaczyła jak siedzi na dachu, a nogi zwisają w dół. Szybko do niego pobiegła, wiedziała, że liczy się każda sekunda. Usiadła obok, a on spojrzał na nią zapłakanymi oczami "też kocham" powiedziała po czym pocałowała go "i jak Ty to i ja" dokończyła spoglądając w dół. Nie mógł uwierzyć w to co się właśnie działo, przytulił ją do siebie najmocniej jak potrafił, wróciła do niego nadzieja, że może być jeszcze dobrze, ona była jego drobną iskierką nadziei.

Chciała  żeby wszystko potoczyło... teksty

nierealny_lot dodano: 30 stycznia 2012

Chciała, żeby wszystko potoczyło się po jej myśli, ale wiedziała że nie do końca będzie tak jak chciała. Wiedziała że On nigdy nie będzie jej .. wiedziała że ich miłość nie ma szans na istnienie. Ale ona się nie poddawała. Z każdym dniem kochała Go mocniej i wiedziała że jest dla niej ważny. Najbardziej na świecie pragnęła tego by dowiedzieć się co On do niej czuje. W pewnym momencie chciała powiedzieć Mu prawdę, ale zrozumiała że jeśli to zrobi to może Go już więcej nie zobaczyć. Wolała nie ryzykować i czekać .. Miała tą cholerną nadzieje, wielką nadzieje. I wiedziała że ta nadzieja będzie w niej już zawsze. Nie potrafiła o Nim zapomnieć. Był dla niej kimś ważnym, naprawdę ważnym. Nigdy nie czuła takiego ciepła w sobie gdy dotknęli się wzrokiem. Gdy tylko Go widziała, motylki w brzuchu latały w niej jak opętane. Wtedy poczuła że naprawdę Go kocha i nigdy nie przestanie.

Nie wiem... nie wiem nic. Czuję się... teksty

nierealny_lot dodano: 30 stycznia 2012

Nie wiem... nie wiem nic. Czuję się taka pusta, myślałam że to nie tak, ale łudziłam się znałam prawdę... w sumie czemu mnie to obchodzi ? czemu teraz słucham tej piosenki siedząc i grzejąc stopy?, czemu wszystko dookoła wydaje mi się bezwartościowe, nijakie ? czemu piję malinową herbate ? czemu dzisiaj nie zmruże oka nawet na sekunde ? czemu jutro pójde do szkoły z perfekcyjnie wyrysowanym uśmiechem na twarzy? czemu będe się śmiać ? Dlaczego musze pokazać że mi to wisi ? Dlaczego musze pokazać że wcale mnie to nie obchodzi że mam inne własne sprawy? Dlaczego musze udawać sztuczność tą plastikową bezwartościową wyglądającą jak prawdziwa a tak prawdę jest złudna? Musze to zrobić bo ludzie się na to nabiorą zobaczą że wszystko jest dobrze, że jestem taka jak zawsze szczęśliwa.. Tylko prosze niech nikt nie pyta mnie o to jak się czuję lub co u mnie bo mogę nie wytrzymać moge wybuchnąć, mogę rozwalić tę całą szopke która wokoł siebie tworzę, prosze niech nikt nie pyta..

A teraz posłuchaj mnie dziewczyno.... teksty

nierealny_lot dodano: 30 stycznia 2012

A teraz posłuchaj mnie dziewczyno. Walczysz zawsze do samego końca! Nie ma, że boli, albo,że się wstydzisz. Wstań i powiedz, że jesteś zajebista i możesz sięgać po swoje marzenia z taką łatwością jaką widzisz na filmach. Właśnie taka jesteś. Nic Cię nie może zatrzymać, a każdy kto twierdzi inaczej jest tyko zmarnowanym człowiekiem nie walczącym już o swoje życie. Naprawdę za kilka lat zostaną tylko wspomnienia, a nie poczucie wstydu czy winy bo zrobiłaś coś spoza schematów społeczeństwa. Jesteś wojownikiem, jesteś marzycielem, jesteś człowiekiem,który może wszystko. Musisz tylko chcieć

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV