głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niepatrz_nato Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości to osobą którą kochasz jest ta przy której chciałabyś zasnąć gdy jest Ci cholernie źle. Możesz odejść możesz stchórzyć i u

niepatrz_nato

niepatrz_nato.moblo.pl
Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości to osobą którą kochasz jest ta przy której chciałabyś zasnąć gdy jest Ci cholernie źle.
Jeśli masz jeszcze jakieś... teksty

niepatrz_nato dodano: 15 października 2011

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to osobą którą kochasz jest ta, przy której chciałabyś zasnąć gdy jest Ci cholernie źle.
Autor cytatu: niecalkiemludzka

Możesz odejść  możesz stchórzyć... teksty

niepatrz_nato dodano: 15 października 2011

Możesz odejść, możesz stchórzyć i uciec, możesz spieprzyć i poddać się, możesz, bo nigdy nie zostanę sama, bo oni zawsze są, pojawili się tak nieoczekiwanie, wybrali mnie, wjechali z buta w moje życie, bez pozwolenia zapętlili się w moich problemach, pomagali, nie pytając mnie o pozwolenie i byli zawsze i są zawsze i zawsze będą, niezależnie od innych, więc możesz, możesz spokojnie odejść, nawet teraz.
Autor cytatu: niecalkiemludzka

  Dziecko  opanuj się  Twoje życie... teksty

niepatrz_nato dodano: 15 października 2011

- Dziecko, opanuj się, Twoje życie składa się z picia, palenia, spania, chodzenia po barach, wracania po nocach i umawiania się z coraz to nowymi chłopakami. Wiesz, zanim wyjechał byłaś całkiem inna, już wolałam jak byłaś z Nim. - Tak mamo, ja też wolałam, uwierz.
Autor cytatu: niecalkiemludzka

czasami mam wrażenie że szczęcie... teksty

niepatrz_nato dodano: 15 października 2011

czasami mam wrażenie że szczęcie ucieka mi przez nieszczelne okno . /niepatrz_nato

:   teksty niepatrz_nato dodał komentarz: :** do wpisu 15 października 2011
bo w moim pustym  samotnym pokoju... teksty

niepatrz_nato dodano: 15 października 2011

bo w moim pustym, samotnym pokoju jestem wrażliwą dziewczynką która słucha smutnych piosenek i płaczę, a gdy wychodzę po za jego drzwi jestem agresywną, niegrzeczną laską która pierdoli wszystko, słucha słonia i dla której marihuana nie jest zabroniona, a wódka nie jest mocnym napojem dla dorosłych. / zm_
Autor cytatu: zlapmnie_

chyba nie ma już nic lepszego niż... teksty

niepatrz_nato dodano: 15 października 2011

chyba nie ma już nic lepszego niż wiadomość , że olał kolegów i przyszedł do Ciebie . ♥
Autor cytatu: orginal_na

Dlaczego jest tak  że nam... teksty

niepatrz_nato dodano: 14 października 2011

Dlaczego jest tak, że nam dziewczynom zawsze zależy bardziej ? To my nie możemy zasnąć bez tego waszego 'dobranoc', denerwujemy się, gdy nie odpisujecie nam od razu na smsa, gdy uśmiechacie się do innej panny. To my wariujemy, gdy ktoś w szkole użyje tych samych perfum co wy, gdy uśmiechacie się do nas tak cholernie słodko, a co dopiero gdy nas całujecie. Przywiązujemy się do was, do waszej obecności w naszym życiu. Ale wy faceci tak po prostu potraficie odejść, tak nagle, bez żadnego wytłumaczenia. Jakbyśmy były nikim, jakby to co nas łączyło nigdy nie miało miejsca jakbyście po prostu wymazali to z pamięci. My tak nie potrafimy, ale to bardzo dobrze. Nie chcemy pieprzyć życia innym ludziom, tak jak wy nam.
Autor cytatu: dajmitenbit

Gdy jesteśmy zazdrośni... teksty

niepatrz_nato dodano: 14 października 2011

Gdy jesteśmy zazdrośni, przekonujemy się że kochamy, tak jak przekonujemy się że żyjemy kiedy nas coś boli. [msmisq]
Autor cytatu: jachcenajamaice

Chcę kogoś kto byłby trochę... teksty

niepatrz_nato dodano: 12 października 2011

Chcę kogoś kto byłby trochę romantyczny, a trochę chłodny, kogoś niesamowicie silnego ale jednak umiejącego okazywać słabość, kogoś kto nie jest zbyt wylewny w okazywaniu uczuć, ale potrafi kochać skurwysyńsko mocno, kogoś kto stawiałby mnie na pierwszym miejscu, ale jednocześnie pozwalał odetchnąć, kogoś...a chuja prawda, sama już nie wiem czy w ogóle chciałabym kogokolwiek.
Autor cytatu: niecalkiemludzka

Bo wiesz? obok szpilek mam trampki i... teksty

niepatrz_nato dodano: 11 października 2011

Bo wiesz? obok szpilek mam trampki i adidasy , obok sukienek - dresy i szerokie bluzy, nie używam prostownicy , obok pierścionków - paczkę fajek. W mp4 mam piosenki o miłości , rap i hip - hop . Przy kumplach często klnę, przy Tobie prawie nigdy. Czasem piję wódkę, czasem colę. Ale jedno jest u mnie niezmienne - miłość do Ciebie. /leadydream

nie boję się ciemności... teksty

niepatrz_nato dodano: 10 października 2011

nie boję się ciemności , zboczeńców , pijawek , klaunów , sierot , dżdżownic , schizofreników , matematyki , wojny , melomanów , duchów , strychu , kościoła , podróbek pikowanych torebek Chanel , klęsk żywiołowych , szpilek , opuszczonych dzielnic , lesbijek , suszy , terrorystów , biedy , śmierci , nawet życia i masowej zagłady .. boję się , że kiedyś zobaczę cię z inną dziewczyną , martwię się o to , że będziecie parą . to największy kataklizm , jaki mógłby mnie spotkać . pękłoby mi serce , i choć nie boję się kardiologów , pozwoliłabym mu obumrzeć do końca .
Autor cytatu: dajmitenbit

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV